Диоптричните очила като аксесоар.

  • 51 773
  • 163
  •   1
Отговори
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Има доста теми за слънчевите очила,но не и за диоптричните.
Нося очила от 16годишна,до сега ги ползвах само за четене,писане,гледане на ТВ,компютъра...,но сега ми се налга да ги нося постоянно и съм в издирване на хубави и ефтини рамки Wink
Сегашните ми очила са съвсем обиновенни ,имайки в предвид,че ги носех само в къЩи не съм търсила неЩо кой знае какво. Но,за тези от вас ,който ги носят постоянно,рамките са от голямо значение,трябва да стоят добре на лицето,ако не можеш да си позволиш повече от един чифт,трябва добре да съобразиш цвета им,за да се връзват на цялостна визия без значение с какъв цвят дрехи си. Та в този ред на мисли аз се спрях на подебен модел...



Да не продължавам повече,мисля че схванахте идеята. Интересно Ще ми е да видя и вашите очила ,или тези за който мечтаете. Heart Eyes

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 15:08 от estrella-bg

# 1
  • Мнения: 35 997

моите са тези, но в кафяво
със кафяв фотосолар стоят много добре, зеленият не толкова добра идея

# 2
  • Мнения: 3 499
От българските марки очила най- много ми допадат от колекциите на КВЯТ!
Ето сайта http://kwiat-bg.com/?cid=2. Разгледай колекциите, има много хубави модели.

# 3
  • Мнения: 217
И аз нося диоптрични очила и ще ми е интересно да науча нещо повече за новите тенденции.  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Аз нося тези. Толкова ги мразя тези диоптри, но няма начин. Принципно трябва да ги нося постоянно, но аз ги слагам само през компютъра. Имам проблем с цилиндрите. Като дойде време да ходя на профилактичен преглед и изпадам в шок. А една смяна на очилата ми бърка много в джоба т.к стъклата са ми поръчкови и много скъпи заради цилиндирите.

http://kwiat-bg.com/?cid=11&brand_id=43&item_id=1032

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Нещо не ми се получи вмъкването. Тази марка са, но модела е друг.

# 6
  • Мнения: 430
   Няма цени в сайта ?!

# 7
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
бубанка поздравления за избора  Peace
Разгледах и сайта на Квят,но май тук ги няма(не съм в БГ),иначе си харесах няколко модела. А как са горе/долу като цени?
Моделите,който съм пуснала в първия си пост,са ми доста над възможностите,затова Ще търся някакви техни подобия в по/евтин вариант.

# 8
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Aз пък съм с тези:


Може да съм кьорава, ама па съм Убавелка  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 385
Може да съм кьорава, ама па съм Убавелка  Mr. Green

Точно така  smile3521
Моите рамки са от този каталог Marithé+François Girbaud, в бяло и черно.
И аз първоначално бях харесала нещо подобно на модела от първия пост,но за жалост не ми отиваше  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 20:15 от Starlight'

# 10
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Знаете ли колко струват тези модели?

# 11
  • Мнения: 121
Аз също харесвам такъв модел, но не можах да се възприема.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Eто ги моите, само че рамката е изцяло пластмасова

# 13
  • Мнения: 1 670
Показали сте страхотни моделчета  Flutter
ето ги моите, много си ги харесвам и ми отиват. черни

# 14
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз също харесвам такъв модел, но не можах да се възприема.

Темата не е само за тези модели,просто аз показах кои ми харесват на мен,така че чакаме да видим и твойте   Praynig
Момичета страхотни очила имате  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт