Автошкола в Люлин,Надежда ,Обеля

  • 4 955
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 577
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали някоя школа в кварталите Люлин,Обеля или Надежда. В Надежда има филиал на автошкола "Василеви" , в Люлин си мислех за Учебни центрове "България" В Обеля не откривам автошколи. Четох мнения за автошкола " Росен -85 " ,но до "Младост" бих си спестила пътя,ако има читава школа в кварталите,които съм изброила.

# 1
  • Мнения: 80
Здравете,
аз също търся добра автошкола в люлин и ще следя темата с интерес. Няма ли някой доволен, който да може да препоръча школа?

# 2
  • Мнения: 577
Здравейте! Аз се записах при " Василеви". Доволна съм за момента. Ако имате други въпроси,питайте.

# 3
  • Мнения: 324
С две ръце препоръчвам автошкола "Василеви"

# 4
  • София
  • Мнения: 1 339
Аз също силно препоръчвам автошкола Василеви и по точно инструкторката Петя. Невероятна е! Спокойна и обяснява всичко! Успех!

# 5
  • Мнения: 577
Аз бях точно при Петя, не съм със същите впечатления за нея. В крайна сметка смених школата.

# 6
  • софия
  • Мнения: 4 180
Aз карам шофьорски курс в Тара-М в Люлин и засега съм супер доволна. От понеделник до петък всяка вечер от 6 имаме лекция по теория, обясняват най-подробно и ясно и поне на мен така ми е по-лесно да си науча материала за листовките. Сега карам и кормуването и съм доволна от инструктора си, така че ги препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт