Цикъл след раждане (при кърмене)

  • 22 534
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 388
Аз пък още кърмя и още нямам цикъл .Лохиите ми бяха около 20-ина дена.

# 16
  • Мнения: 1 740
Първия цикъл ми дойде веднага след като ми свършиха лохиите.Кърмих 8 месеца, втория цикъл ми дойде след като спрях да кърмя.

# 17
  • Мнения: 3 929
Имах лохии около 40 дни. Цикълът ми дойде в 4 месец след раждането. Кърмех на поискване почти 3 годинки сина си.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 139
Имах лохии около 40 дни. Цикълът ми дойде в 4 месец след раждането
Така беше и при мен Peace
Кърмех на поискване почти 3 годинки сина си.
Надявам се да стигна и до това  Grinning

# 19
  • Мнения: 329
При всеки си е ралично.
Лохии-40дни. А цикъл-напълно редовен, веднага и всеки месец. Вече сме на 1 год и още се кърмим вечер.

# 20
  • софия
  • Мнения: 2 140
Още кърмя и нямам цикъл.

# 21
  • Мнения: 567
Лохиите ми спряха около 30-я ден , а ми дойде  шестия месец при кърмене на поискване. В началото ми беше нередовен, но от 2 месеца се нормализира

# 22
  • Мнения: 237
лохиите ми бяха около 40 дни, а цикъл още нямам,

# 23
  • Мнения: 4
здравеите искам да питам някои може да ми отговори на вапроса?родих преди 22 дни до кам 15-я ден имах кафеникаво след това ми стана едно жалтеникаво и на 20-тия ден ми спря и от днес ми те4е 4ервено може ли това да е ве4е парвия мензис защото няма и онзи неприятен мирис 

# 24
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Да попитам и аз момичетата, които кърмят и са с цикъл. Как ви дойде?

При мен лохиите си продължиха 40 дни, на контролния преглед всичко беше нормално, после, когато бебка беше на 2.5 месеца прокървих, но отмина за по-малко от 24 часа. Сега, 4.5 месеца след раждането имам леко розово зацапване, което дойде след слаби болки в яйчниците, точно както преди цикъл. Много е оскъдно, но е всеки ден, продължава вече седмица. Дали това не е цикъла, който се опитва да се върне? Малката правеше/прави доста голями паузи през ноща, като новородена по 6 часа, а сега повече, 9-10 часа - мисля, че това също има значение.

Мерси   bouquet

# 25
  • Мнения: 9 776
здравеите искам да питам някои може да ми отговори на вапроса?родих преди 22 дни до кам 15-я ден имах кафеникаво след това ми стана едно жалтеникаво и на 20-тия ден ми спря и от днес ми те4е 4ервено може ли това да е ве4е парвия мензис защото няма и онзи неприятен мирис 

По-скоро продължават лохиите. Имат лошият навик да "си отиват", и "да идват" пак Laughing. До към 40 дни е нормално да продължават.

Да попитам и аз момичетата, които кърмят и са с цикъл. Как ви дойде?
При мен лохиите си продължиха 40 дни, на контролния преглед всичко беше нормално, после, когато бебка беше на 2.5 месеца прокървих, но отмина за по-малко от 24 часа. Сега, 4.5 месеца след раждането имам леко розово зацапване, което дойде след слаби болки в яйчниците, точно както преди цикъл. Много е оскъдно, но е всеки ден, продължава вече седмица. Дали това не е цикъла, който се опитва да се върне? Малката правеше/прави доста голями паузи през ноща, като новородена по 6 часа, а сега повече, 9-10 часа - мисля, че това също има значение.

Мерси   bouquet

Нормално е в началото, докато се възстанови цикъла, да е нередовен, най-често по-обилен. При теб пък е по-оскъден явно. Това само може да те радва. Може да минат месеци до нормалното възстановяване щом кърмиш. Големите нощни паузи разбира се, че оказват влияние.

# 26
  • Мнения: 1 677
Аз на твое място бих си направила тест и контролен преглед.
При една и съща жена цикъла обикновено се държи по различен начин след всяка бременност.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На мен и след 2-те ми раждания, цикъл ми идваше 2 месеца след раждането при това редовно.  Нормален цикъл си беше и като количество и като времетраене. Кърмих 1г първото си дете и 1г и 6м второто. Като второто до отбиването си сучеше и нощем.

# 28
  • Мнения: 488
Лохии- около 30 дена...Цикълът ми дойде на 7 месец след раждането...
2-3 месеца беше нередовен и след това като швейцарски часовник. За разлика от преди, нямам никакви болки, дори не усещам кога идва...Но като времетраене и като обилност  е същият  Crazy

# 29
  • Мнения: 281
На мен ми дойде два месеца след раждането(искаше ми се да не е толкова скоро,ама... Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт