ОКТОМВРИйчета засмени,за първи път сме в ''Родени''

  • 19 692
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 126
Плами когато изписаха на Светли да пие Аугументин в аптеката ми казаха че не е лошо за да не хване гъбички да пие и Пробиотици но си питай педиатърката тя най добре знае какво да ти даде и дали има нужда зависи от антибиотика ние пиехме по силния аугументин с висока доза затова така ни казаха.

# 76
  • Мнения: 99
Такааа Честита рожба на Юлианка, да и е жив и здрав и много да я радва  Hug

buba_katinka да ти е жива и здрава Кити, да ви носи много усмивки и да се гордеете с нея  Hug

Стискам палци за Йоан и Гуги да се оправят по-бързо  Hug Hug

Ние също имаме пъпчици по вратлето и аз си мисля, че са от прегряване защото нашия татко нещо се вкара във филми от тоя грип и е страшна паника  Crazy Сега като му показах пъпчиците и му казах от какво са се стресна от това пък и взе да се усеща да не я покрива толкова  Laughing

Аз си имам слинг на Премакс и почнах да излизам с него  Peace Е нема по-бързо заспиване от това в слинга  Crazy Как я сложа и тя може да е ревала веднага затваря очи и е туш, спи докато не се приберем и я извадя от слинга  Whistling Струваше ми се много свита вътре ама щом спи и не протестира значи е удобно  Peace

А и да се похваля, нашата буба се усмихва на всяка закачка от нас  Heart Eyes Много е сладка  Hug Пък се опитва и устата да върти някакъв звук да докара  Laughing  Да се похваля и за това, че май се отучихме от нощният запой нон стоп на цица  hahaha Сега пак си спи между нас на спалнята ама като огладнее я придърпам, нацока се пуска и заспива  Peace Мажо се смее като порастне и почне сама да намира цице да не вземе да го обърка някоя нощ и да затърси при него ядене  Joy

Имаш още нещо да пиша ама от това недоспиване в последно време съм станала като куха лейка  Crazy

# 77
  • Мнения: 20
Плами, давала съм Клацид на Ники като беше на 20-тина дена , но др. не поня да съм давала допълнително newsm78
Някой питаше за кола маската след секцио- аз съм в същата чуденка и си отглеждам гориста местност Laughing, но не съм се престрашила още

И аз сложих малко снимки в общия албум Peace
http://oktomvriiki09.snimka.bg/baby/nashite-bebeta-0-3m.411719.15781088
6 снимки на дясно Wink

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 14:38 от megs

# 78
  • Мнения: X
Здравейте и от мен!
Честита ни темичка за първи път в Родени  Hug Hug Hug Да сме живи и здрави всички и само с хубави новини да я пълним Peace
Честито бебче на Юлианка. Да им е живо и и здраво и много да ги радва  Hug  bouquet
Стискам палци на бебчето на Алекса. Дано да се оправи по-бързичко  Praynig
buba_katinka , да ти е жива и здрава дъщеричката  Hug
Ние днес ще пропуснем май разходката, тъй като духа много вятър, а и сме със сополки.
Отивам да сготвя нещо набързо и после ще ви чета.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 26
Мегчо и Baby_one,Благодаря!!!  Hug Heart Eyes

За кола маската казвам от личен опит,че няма нищо страшно.Аз отидох 1 седмица след като ни изписаха,горе-долу на 12-13 ден след операцията,защото това бръснене не го понесох с този сърбеж  Blush Единствено на белега не ги махнах,защото беше пресен пресен,но тия дни ще ходя пак и ще ги махна и там  Peace

# 80
  • Мнения: 76
Здравейте мамчета Hug
Искам да попитам за Био Гайа някой ако ги е ползвал дали имат ефект ?? Благодаря предварително Hug

# 81
  • Сф
  • Мнения: 13
Плами, дано скоро се оправи Гуги!!! Praynig Praynig Praynig Най-лесно е да даваш БИОГАЙА-пробиотици са и с и за коликите, но все пак питай лекарката! Peace
Аз давам на Анелито биогайа, не знам дали от нея или от еспумизана, но съм доволна! а и да не ми помага за коликите пак ще я давам, това са си пробиотици, които са полезни за чревния тракт! Peace Макар и да  е само една бактерия, има и други препарати с повече бифидо бактерии, но не съм проучвала и не съм купувала още друго!

# 82
  • София
  • Мнения: 48
ЮЛЕНЦЕ - ЧЕСТИТО БЕБЕШОРЧЕЕЕ!!!!! Ей, тоз твоя младеж много отгледан - жив и здрав да расте и много, много да ви радва! (водното раждане явно за вторите ще ги отложим... съдба!)

Можете ли да ми препоръчате гастроентеролог - имам разни съмнения за рефлукс...

# 83
  • Сф
  • Мнения: 13
Ради, на какво се базират съмненията ти?

# 84
  • Мнения: 126
Ради повечето от бебетата повръщат заради несъвършенната храносмилателна система някои по малко други повече но не е рефлукс който изискава лечение.Пробвай с повдигане на матрачето или ако толкова те притеснява ако се храните с АМ мини на АМ за повръщащи бебета например Фризовом.Най добре обаче се консултирай с педиатърката ви.Моите щерки също връщат по малко стича им се струйка от устата по някога повече но не се шашкам.Светли ми повръщаше доста повече от НАН1 и с него минах на Фризовом и всичко се оправи а и като почнахме пюретата съвсем вече забравихме за поръщането.

# 85
  • Мнения: 103
Честита ни първа темичка в "РОДЕНИ"!

Така лети времето! Grinning
Честити нови бебенца! И добре дошли на новите мами!

Надежда, ние също повръщахме през нослето. Не е опасно. После обаче със физиологичен разтвор или Тонимер го почиствам, че кърмата дразни лигавицата.

Днес ще пробва със сешоар при плачене на бебка.

Въпрос:
чували ли сте за лекуване на колики със сок от праз? Съпругът ми каза, че с първото му дете е имало проблем с тези колики. Давали са й сок от праз по схема първи ден 1 капка, втори 2 и т.н. и за около седмица всичко е приключило. Семейният ни лекар/тя е обща за всички ни/ обаче каза, че не е чувала за такъв метод и не им го е предписвала тя. Аз давам Инфакол. Засега е горе-долу положението.

milenaire,
прекрасна история. Радвам се за цялото ви семейство. Пожалавам си такива последващи раждания, макар че все секцио ще съм ама не се знае какво ми е приготвила съдбата!
svetla_81, аз поръчах от този сайти съм доволна дойде на следващия ден. Бързо и точно.
Чо-ко, прекрасни са близначките - нежни и чаровни!

# 86
  • Мнения: 20
Момичета, някой ще си поръчва ли скоро Инфакол да си поръчаме заедно?

# 87
  • Мнения: 958
Здравейте, запис и мерси за прекрасната тема.
писах писах и го затрих.
МунДрийм исках да попитам, по колко сребърна вода слагаш в нослето, аз имам ама не я ползвам,з ащото не знам как.
Герчо, като каза че си фен на ваксините, да те попитам, на иван слагала ли си нещо, извън имунизационият календар. Например от рода на превена-а, аз много се чудя за Никол, четох уж хубави неща, ама в това грипно време малко ме е страх.
Марина реве не знам дали от глад или от колики. АКко я кърмя реве, ако и дам АМ се наяжда и заспива. Сутринта нямах грам кърма, сега на обяд малкос е посъбра сякаш и го позалъга, та заспа, такова гърло беше отворила.

# 88
  • Мнения: 199
Здравейте момичета,

Да и е честит и здрав големият мъж на Юлианка   bouquet !

Буба Катинка да ти е жива и здрава порастналата дъщеричка   bouquet!
Ронка дано да не е нещо тревожно  Hug.

# 89
  • Мнения: 203
ЮЛИАНКА-ЧЕСТИТ ТИ СИН!!!ЖИВ И ЗДРАВ ДА Е БЕБОКА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!!!
Честита ти рожденичка бубе!!!
yana_ya-много е хубав Ники smile3525
Аз днес бях по социалните служби,но не я свърших никаква,че утре пак ако ми е дошла служебната бележка Peace

Общи условия

Активация на акаунт