Слънчева седмичка ни зове - 19.09 - 25.09

  • 8 344
  • 323
  •   1
Отговори
# 210
Аничка, не си само ти. И аз от вчера не виждам никой отгоре. Преди ми покзаваше нула потребители и нула гости, пък народа пише, а днес и това даже няма

# 211
  • Spain
  • Мнения: 3 752
хехехе ФИданке голям ти  е шегаджия мъжа  Laughing Laughing Laughing
 ами той сигурно не иска да те пуска .
 виж това за хора и аз съм го пропуснала  Wink
и аз да съ пуфаля ..и аз бях гласовита и пях в един хор навремето
 какъв ви е репертоара . класика ли пеете , евъргрини , госпели ... съвременни неща ?

# 212
....
 какъв ви е репертоара . класика ли пеете , евъргрини , госпели ... съвременни неща ?
И джас  Wink Party Laughing

# 213
  • Мнения: 4 244
хехехе ФИданке голям ти  е шегаджия мъжа  Laughing Laughing Laughing
 ами той сигурно не иска да те пуска .
 виж това за хора и аз съм го пропуснала  Wink
и аз да съ пуфаля ..и аз бях гласовита и пях в един хор навремето
 какъв ви е репертоара . класика ли пеете , евъргрини , госпели ... съвременни неща ?
Филмова музика, мзюзикъли, евергрийни, госпели

А той мъжа ми ме пуска, даже едвам трае тъщата да дойде!  Mr. Green
Кани се даже да си делят спалното легло заедно  Crossing Arms  hahaha
ЛуТ за връзване е Joy

# 214
  • Мнения: 1 465
А той мъжа ми ме пуска, даже едвам трае тъщата да дойде! Mr. Green
Кани се даже да си делят спалното легло заедно Crossing Arms hahaha
ЛуТ за връзване е Joy

e ima i po-tejki slu4ai - na men maika mi mi obiasniava6e kak kato doidela /kato se rodi bebo/ 6te triabva muj mi da spi vav vsekidnevnata, a tia pri men na spalniata, 6toto bebo 6tial mnogo da pla4e i muj mi niamalo da moje da spi - to ne 4e razstoianieto e mnogo goliamo mejdu dvete stai de hahaha Ama az ne sam mu go kazala tova - to mai niama taka da stane de newsm78 , aaaa i toy da vidi kakvo e da stava6 po no6tite, apk i si mi e dobre s nego de Wink

Za potrebitelite i pri men v4era be6e 0 potrebiteli, a dnes i tova go niama ve4e newsm78

# 215
  • Spain
  • Мнения: 3 752
ПОля поля ,какво знаеш ти .. то бебето наистина ще пла4е ..ама моята свекърва пък например само да 4уе6е ГЕри да пла4е нощем , без по4укване направо си влизаше в спалнята ..няма зна4ение 4е детето майка си има  Mr. Green ,която го кърми - тя да види дали правилно го правя  Wink Mr. Green

# 216
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353
ПОля поля ,какво знаеш ти .. то бебето наистина ще пла4е ..ама моята свекърва пък например само да 4уе6е ГЕри да пла4е нощем , без по4укване направо си влизаше в спалнята ..няма зна4ение 4е детето майка си има  Mr. Green ,която го кърми - тя да види дали правилно го правя  Wink Mr. Green
Мали,мали ти си тежък случай hahaha hahaha

# 217
  • Мнения: 4 244
ПОля поля ,какво знаеш ти .. то бебето наистина ще пла4е ..ама моята свекърва пък например само да 4уе6е ГЕри да пла4е нощем , без по4укване направо си влизаше в спалнята ..няма зна4ение 4е детето майка си има  Mr. Green ,която го кърми - тя да види дали правилно го правя  Wink Mr. Green
ама същата работа беше и моята майка  Whistling Само купон да става и да си гледаме децата живи и здрави  Wink

# 218
  • UK
  • Мнения: 1 334
аха и майка ми си мислеше,че ще спи с мене на спалнята,но нееее Mr. Green 
мъжо не се даде Grinning и до сега аз я взимам да я кърмя нощем,а той от съпричастност ми разтрива гърба (да ме разсъни още повече)

# 219
  • Мнения: 4 244
Кате, Continental е екстра. Колкото може да бъде самолет тук. Вие чухте ли за самолета вчера в Лос Анджелис? Пилотите са невероятно тренирани явно. Само че самолетите тук храна не дават, тва е моя проблем  Laughing Хвърлят някоя бисквита и фъстък и айде, оправяйте се. Така че обърни внимание дали в билета ще имате храна и защото е най-вероятно не, който е гладен да яде Simple Smile

Видях ти датите, много малко време ще си тук, но все пак ще видиш основното предполагам. Пращай на лични, ако имаш още въпроси, аз и преди ти бях казала. Велкам си Simple Smile))
Татянче, дай в другата тема да не разводняваме и без това клюката  Wink

# 220
  • Spain
  • Мнения: 3 752
а добър ден   Mr. Green
къде сте бя  Hug нещо няма никои . нище 4е е петък де Simple Smile
аиде щом няма ранобудни булки аз да ви по4ерпя с нес кафенце  Mr. Green
Гледате ли сериала "лост" .
аз доволно потривам ръце 4е изтеглих серията в4ера и днес едни юнаци бързо бързо са и превели субтитри . ама понеже моя Ваньо и той фен 4е сега го 4акам от сутринта  Wink да се върне от работа Simple Smile

# 221
  • Мнения: 4 244
Тука съм бе Ани!
То нали не се вижда поради технически причини кои сме онлайн та затова мислиш че няма никой

# 222
  • Spain
  • Мнения: 3 752
ама то освен 4е  не се вижда ,май сасе покрили вси4ки - нещо не пи6ат .днес да не е ден на световното 4етене ?  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 4 244
По скоро ден за световно страхуване от урагани  Mr. Green
Ама то и Форум нямаше до преди малко
Поне аз не можех да вляза - нито на сайта нито тук Cry

# 224
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз съм тук ани- барабани Mr. Green
времето ладно, мрачно, къщата- мръсна, с разхвърляни играчки по земята,  а аз съм полуоблечена на компа и не ми дреме newsm78 Whistling
давам между другото на моника да закусва една нездравословна поничка и ме е яд, че трябва да излизам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт