Слънчева седмичка ни зове - 19.09 - 25.09

  • 8 346
  • 323
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 734
Благодаря момичета Wink ама обадете се моля ви на "другарката" по литература че тя ми писа 3ки за срока 3 години подред в гимназията, понеже написах съчиниение - фантасмагория и тя го обобщи с рецензията " Пиша слаб 2, понеже това не може да съществува"
Ми....естествено че не може  - нали е съчинение ма, лелко - партийна.
После аз 3 г. се крих по кафетата и не влизах в час защото се обидих кръвно, а тя от куртоазия  ми пишеше тройки. Аз пък си имах два бележника и на мама показвах тоя с 6тиците , за да не я ядосвам. Накрая заради ината на учителката, която никога не дойде да ми се извини....колко пъти само съм стояла на пейката пред прозорците на кабинета по литература и подсмърчах че искам да вляза в час....можеше тая да направи компромис и да излезе очи в очи с детската ми невинност - да каже  ела тука, мойто момиче, пиши си фантасмагориите, може да е за добро...И ако беше го казала, можеше сега да съм някой нов Макиавели, а не да продавам къщи в Ладера Ранч...
Накрая нямаше накъде, трябваше да защитавам матура, плюх си на писалката и изписах 30 страници за 4 часа, писаха ми пълно 6 и се забравиха годините с тройките, с обидите и сълзите...но аз си пазя бележника и помня, да разказвам на детето как са ми подрязали крилата навремето, защото мама нямаше пари за трабантче, както подкупи един съученик даскалката и тя му писа отличен без да знае пича, кога се пише пълен и кога кратък член.

И какъв е извода? Двата най важни предмета от средното, от които ти зависеше кандидастването в университет, можеш да ги претупаш на една матура...а какво остава за останалите 3-4 години преди това?

Тук вече е 2 през нощта, а не мога да спя, защото някой си идиот, на който му дали правото да публикува книга за гледане на деца, взел че написал, че точно от 3тия месец до 1та година детето можело "мистериозно" да умре в съня си, да спре да диша, да не стане там някаква си връзка по дихателната система...и аз патицата за първи път изневерявам на вас форумните гении и отварям да чета такава книга...и вижте на какво попадам...Сега моля за прошка и успокоение, защото ходя да проверявам детето на 10 мин...а ако не заспя, няма да произведа кърма и става дълга и широка, много сложна и заплетена...така че хайде, успокоявайте ме, че всичко ще е наред.

# 181
  • Мнения: 1 465
Jungy, tvoiata istoria po bulgarski mi prozvu4a kato moiata po matematika predi ezikovata gimnazia bowuu abe i az imah edna u4itelka po matematika deto si ima6e lubimci "genii" v klasa i ostanalite u4enici ne gi zabeliazva6e, ama posle  se razbra koy kolko struva6e pri kandidatstvaneto v matemati4eska, ezikova i t.n. i kak "geniite" mai ne izklasiha Wink
A za knigata, 4eti, ama ne go s4itai tova za pravilo zakon, 4e taka i san i karma i ti 6te se sasipe6 - ia idi si legni, pak to malkoto jungal4e da ne e ot ka6kaval ia - nali go vidiah na snimka Flutter

# 182
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Абе,Джънгълке, я върви си лягай и се наспи и по4ини хубаво,4е после Нати какво Ще яде  Hug
Остави ги тия дебели книги:от много 4етене глава боли. Нали си съгласна с мен,4е не можеШ всяка ноЩ да будуваШ за да гледаШ дали детенце диШа или не. Тя,бебка си спинка сладко и най_добре е и ти да направиШ съЩото   bouquet

# 183
  • UK
  • Мнения: 1 334
абе я лягай,автора сигурно е някой като оня с трабанта-излъгали са го,че може да пише Wink ааа гладно ще оставиш детето #2gunfire Laughing
аз пък мислех,че опасността от този синдром на внезапна детска смърт(ако затова става дума) е по-голяма първите 3 месеца newsm78
метнах се в Дир-а и видях,че днес е празник Embarassed Честито bg

# 184
  • Мнения: 734
прави сте знам си аз;)
аиде чао и лека от мен;)

# 185
  • Italia
  • Мнения: 4 492
прави сте знам си аз;)
аиде чао и лека от мен;)
Лека ноЩ и следваЩия път като те видя ,4е не спиШ редом с бебка в тия малки ( при вас ) 4асове Ще ти дърпам уШите  Naughty Wink

# 186
  • Мнения: 6 390
автора сигурно е някой като оня с трабанта-излъгали са го,че може да пише Wink ааа гладно ще оставиш детето #2gunfire Laughing
аз пък мислех,че опасността от този синдром на внезапна детска смърт(ако затова става дума) е по-голяма първите 3 месеца newsm78
Grinning Grinning Grinning ми със сигорнорност май се е объркал   Crazy Crazy Crazy и аз знам че е първите три месеца опасността от този синдром на внезапна детска смърт, и то главно при недоносените и мънички бебчета
Jungleчето е голяма беба вече  Wink така че скачай в леглото и брой агънцета  Wink

метнах се в Дир-а и видях,че днес е празник Embarassed Честито bg
Да найстина е празник  Grinning пак 4.неработни дни  Grinning
Да живейййй bg bg bg bg bg


 

# 187
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Айде, аз пътьом към спалнята, ще си открадна една сладка с локум от вчера.
Весел ви ден. Simple Smile

# 188
  • Мнения: 4 244
Умрях да се хиля с вас, честно!
Човек на една репетиция да не иде и вие сте изписали 4 страници.
Сутринта водих бандитката на лекар,че вчера ми се тръшна с 38,5 и една гадна лаеща суха кашлица, та рекох да ми я прегледа да не слезе възпалението надолу. Слава Богу, добре е, няма температура днес, ама нали вчера по бабешки я парих и изпотих, та резултата е налице. Тя милата нещастна че изпуска купона в предучилищната и само мрънка кога щяла да оздравее.

Майка, Томи сигурно нещо преживява за да скърца с зъби. Има деца които така насън си изкарват нервичките - аз съм била от тях. И мен са ме гонили редовно с една клечка да ми проверяват чревното производство  Mr. Green ама все е било фалшива тревога (аз съм гледана по Спок)

Поленце, честита количка - комбинацията ти е велика. И да се возите по Лазурния бряг с кеф с бебока

Тея, ти как си мислиш, че ще се измъкна по терлички от тук, а Laughing
Заминавам чак на 19 октомври, така че дотогава ще ме потърпиш ооще малко Mr. Green

Джънгълче, програмата ни е такава, че от 28 октомври наближаваме ваше село.
На 28 ще спим в Ломпок, на 29 в Сан Диего, на 30 в Кълвър сити, а на 31 заминаваме обратно рано сутринта.
Ако искаш да ти пусна на ЛС адресите и телефоните на хотелите, да се разберем на теб кога ще ти е удобно и как и къде да се видим
Имай предвид, че на 29 ми е рожденния ден и ще съм в страхотно настроение

Раздавам следобедна порция кафе с мъфини, току що извадено от фурната.
Който иска да заповяда

# 189
Ей ме нА отново. Днес беше първият ден на Ели в предучилищната. Леле.......в началото се стресирах. Това дете ме търсеше и дебнеше да не изчезна. В един момент учителката ме сръчка и вика "Бягай сега в онази стая, там има и други мами да си полафите, и пийнете кафенце", и аз слушам. Скатах се набързо там и опънах едни слонски уши да слухтя как се развиват нещата. 5 минути добре и се чува рев......... Confused, всякакви надежди огаснаха в мене........Дойде време за тяхната закуска. Ели като видя масата и първа се настани, уреди се набързо с чинийка, награби 2-3 палачинки, маслото и сладкото и почна едно мазанееее. eat.......Раздадоха им чашите за мляко (вода) и тя нашта като се нахвърли на каничката, погледнах виновно учителката  пък тя ме бутна и вика "Остави я, виж каква е оправна" и с поглед ми посочи пак онази стаичка ....Изнесох се по терлички   tiptoe От тогава до края не ме е търсила, аз надничах на няколко пъти през прозорчето, но тя вече спокойно си играеше и пееше с другите деца. Hug
Мога да кажа, че първият ден май мина добре. Ще видим и утре как ще е. Колкото по-бързо свикне, толкова по-добре за мама. Учителката каза, че като свикне с обстановката ще започнат да я учат да ходи и на гърне  Grinning

# 190
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Учителката каза, че като свикне с обстановката ще започнат да я учат да ходи и на гърне  Grinning
Уредила си се ти Wink

# 191
  • Мнения: 780
Учителката каза, че като свикне с обстановката ще започнат да я учат да ходи и на гърне  Grinning
Уредила си се ти Wink

Късметлийка! Тук хич не си дават зор.. само питат до къде сме стигнали с гърнето, ама те нещо да направят - ццццц!!

# 192
  • Мнения: 4 244
Ауууууууууу, правилно съм се ориентирала аз за снаха значи!  Laughing
Оправна девойка имаш, Хондич, оправна!
И как си се уредила само - те да ти я научат без памперс, ммммммммм, супер  Wink

Мен ме боли вече не знам кой ден подред главата и се чудя дали не съм получила мозъчно сътресение в неделя докато бяхме на плувния басейн, че един път каката се хвърли отгоре ми от пързалката, после и сина и стана една манджа с гроздееееее!

# 193
Абе то и аз се опулих като ми каза това. Въобще не съм очаквала такова нещо. Ама като са рекли няма да се дърпам я Flutter Laughing

Фиди, що така бе душата. Чак мозъчно сътресение не вярвам да имаш, ама някоя цицина може и да се намести там. Следващият път ги преорентирай към тати тия скокове Wink Grinning

# 194
  • Spain
  • Мнения: 3 752
Ей ме нА отново. Днес беше първият ден на Ели в предучилищната. Леле.......в началото се стресирах. Това дете ме търсеше и дебнеше да не изчезна. В един момент учителката ме сръчка и вика "Бягай сега в онази стая, там има и други мами да си полафите, и пийнете кафенце", и аз слушам. Скатах се набързо там и опънах едни слонски уши да слухтя как се развиват нещата. 5 минути добре и се чува рев......... Confused, всякакви надежди огаснаха в мене........Дойде време за тяхната закуска. Ели като видя масата и първа се настани, уреди се набързо с чинийка, награби 2-3 палачинки, маслото и сладкото и почна едно мазанееее. eat.......Раздадоха им чашите за мляко (вода) и тя нашта като се нахвърли на каничката, погледнах виновно учителката  пък тя ме бутна и вика "Остави я, виж каква е оправна" и с поглед ми посочи пак онази стаичка ....Изнесох се по терлички   tiptoe От тогава до края не ме е търсила, аз надничах на няколко пъти през прозорчето, но тя вече спокойно си играеше и пееше с другите деца. Hug
Мога да кажа, че първият ден май мина добре. Ще видим и утре как ще е. Колкото по-бързо свикне, толкова по-добре за мама. Учителката каза, че като свикне с обстановката ще започнат да я учат да ходи и на гърне  Grinning
така ли е при вас . може6 да остане6 с нея . .да си играете ..това е много добре . аз още в момента в които я заведа имя връ4вам в ръцете и те веднага ме изпъждат ,за да можело детето да свикне с тях и да не съм я разстроивала . в4ера я слу6ах как реве като заминах . 10 минути поне рева .после млъкна отраз  Mr. Green ,но явно при вас подготовката е по плавна

Общи условия

Активация на акаунт