Слънчева седмичка ни зове - 19.09 - 25.09

  • 8 354
  • 323
  •   1
Отговори
# 225
  • Spain
  • Мнения: 3 752
и аз съм тук ани- барабани Mr. Green
времето ладно, мрачно, къщата- мръсна, с разхвърляни играчки по земята,  а аз съм полуоблечена на компа и не ми дреме newsm78 Whistling
давам между другото на моника да закусва една нездравословна поничка и ме е яд, че трябва да излизам Mr. Green
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 и при нас така бе6е ,н о изгря слънце накрая .
аз пък пратих дет'то на градина и сега съм жолна птица ..и от 3 дин се каня да 4иста ,май днес трябва да го направя 4е ще ми лепнат етикет "ло6а съпруга" .  Mr. Green

# 226
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
И аz съм тук. Форума има от време на време проблеми, zатова понякога има трудности с влиzането и zатова не се вижда кой е онлайн, освен на главната страница долу.
Днес май ми се пооправи настроението. Преz последните дни ми беше нещо криво, неzнайно zащо. Rolling Eyes

# 227
  • Мнения: 4 244

аз пък пратих дет'то на градина и сега съм жолна птица ..и от 3 дин се каня да 4иста ,май днес трябва да го направя 4е ще ми лепнат етикет "ло6а съпруга" .  Mr. Green
И при мен същата работа, само дето разбойника ми се размотава още между краката Whistling

Розе, недей така!  Naughty
Я по бодро!  Hug
Или страдаш от следваканционна депресия  newsm78

# 228
  • Spain
  • Мнения: 3 752
Роза сигурно е някоя есенна умора  Mr. Green    ще ти мине бързо ..нали събота и неделя идат   Mr. Green

# 229
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Дано, нищо чудно да е следваканционна депресия (как го иzмисли само Joy)

# 230
  • Мнения: 4 244
Дано, нищо чудно да е следваканционна депресия (как го иzмисли само Joy)
Не съм аз  Embarassed
Разни учени глави са го измислили преди мен, май психолози им викаха  Mr. Green

# 231
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами аз всеки ден чистя, ама не си личи Mr. Green
всеки ден пускам прахосмуча по 2, 3 пъти у холО и пак мръсно, големи сме свинчовци bowuu
роза, наистина има такава депресия следваканционна Wink

# 232
  • Мнения: 4 244
ами аз всеки ден чистя, ама не си личи Mr. Green
всеки ден пускам прахосмуча по 2, 3 пъти у холО и пак мръсно, големи сме свинчовци bowuu
роза, наистина има такава депресия следваканционна Wink
Само у вас да е така   ooooh!
Вече ме хваща яд да чистя и оставям пълен безпорядък зад гърба си #Crazy
После не знам даже къде да стъпя  Mr. Green

# 233
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Не съм аз  Embarassed
Разни учени глави са го измислили преди мен, май психолози им викаха  Mr. Green
Не съм го чувала досега. Таzи вечер трябва да го раzкажа на мъжа ми Mr. Green

jara, zащо чистиш толкова много Shocked при вас трябва направо да блести Wink

# 234
  • Германия
  • Мнения: 8 106
хайде и аз да помрънкам Cry Не можах да се отпиша от един изпит, с един ден съм изпуснала срока и сега ще ми излезе на носа..явно е, че няма да го взема, но поне ще ида да видя какви са питанките (то това ми стана навик)
И да ви изклюкам, че на един нещастен изпит през лятото съм изкарала цели 10 точки, което си е чудо, при положение, че нито съм била в лекции, нито бях учила, ами писах ей така,колкото да мине времето.  Mr. Green
През зимата пак с бодра стъпка ще ги щурмувам book

# 235
  • Мнения: 1 465
zdraveite momi4eta kaffeetrmker_2,

az dnes sam biasna - toku 6to me iadosaha ot bolnicata deto triabva da rajdam. Konsultaciata mi, koiato triabva da e na   04/11 niama vaob6te da se sastoi za6toto doktorkata bila zaeta, a do 17/11 /terminat mi/ niamalo svobodni dati - mojelo samo na 4astno pak pri sa6tata. Tia tam sekretarki sa ama gola voda - to ne biaha gre6ki, otlagania i neznam kakvo si #2gunfire
Dano da rodia predi 10/11, 4e da niamam pove4e glavobolia s tiah.
Ina4e dobrata novina e, 4e sestrata na muj mi i semeistvoto i sa polu4ili koleta, koito im pratihme zabelejete ot predi 2 meseca i az go biah otpisala ve4e. Hug
Drugata dobra novina e, 4e sme polu4ili i premiata za bebo i v sabota iuruuuuuuu6 6te dovar6vame pokupkite za nego Hug
A sega triabva da nabera kuraj da zvanna da si uredia sre6ta s anesteziolog za upoikata pri rajdaneto #Crazy - mnogo me e strah ot samata ideia samo, ama predpo4itam periduralnata, pred mazohizma /no nali i tam ima izvesten risk newsm78/ ujaas.
Haide 4erpia za obiad sas spagetti - aide na masata Hug

# 236
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
незнам, аз където и да отида все ми се вижда, че у хората подредено като в аптека Mr. Green. ама хич не съм на шетлива вълна  днес:roll: Mr. Green
смотано ми е Tired

# 237
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето ме и мен,хора  Grinning
Леле,цяла сутрин се опитвам да влазя във форум4ето и в сайта и ни мъ Ще и туй то,направо изкрейзих. Ей ,хора,дрога си е това така да знаете.
О'Хари4  ти си голяма работа, бе. Как успяваШ всеки ден. Shocked Аз май само веднъж в седмицата правя голямо 4истене и това е  Embarassed През седмицата май не остава време  Confused
Рози4ка това с постваканционната депресия си е съвсем сериозно... Tired
Хулиган4е,бях се сетила да те питам: Гери по цял ден ли е на градина и всеки ден ли ходите

# 238
  • Германия
  • Мнения: 8 106
zdraveite momi4eta kaffeetrmker_2,

.....
A sega triabva da nabera kuraj da zvanna da si uredia sre6ta s anesteziolog za upoikata pri rajdaneto #Crazy - mnogo me e strah ot samata ideia samo, ama predpo4itam periduralnata, pred mazohizma /no nali i tam ima izvesten risk newsm78/ ujaas.
Haide 4erpia za obiad sas spagetti - aide na masata Hug
Ааа точно пък за епидурала няма от какво да се плашиш! Не съм имала абсолютно никакви странични болежки, беше ми купон от момента, в който ме кабелосаха Mr. Green, а пък анестезиста и той се казваше Мартин та..веселба отвсякъде

# 239
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
О'Хари4  ти си голяма работа, бе. Как успяваШ всеки ден. Shocked Аз май само веднъж в седмицата правя голямо 4истене и това е  Embarassed През седмицата май не остава време  Confused
ми скъпа, професия домакиня Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ко да прая цял ден, пък и имам ужасен гнус от косми! Shocked видя ли косъм на земята леко казано откачам!!!!! #Crazy
такава съм си аз ........ Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт