Слънчева седмичка ни зове - 19.09 - 25.09

  • 8 349
  • 323
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 212
Аз пък съм по пижама още, пих кафе 2 пъти и разсъждавам....днес е 1вият ден от есента. Май трябва да отида на Канарските за да няма смяна на климата, лято, лято и пак лято  Mr. Green
Дятито самостоятелно, срам не срам да си кажа, спя до 11 4аса, тя сама си става оправя се и беж в института. Да се оправя викам аз, не е малка, иска мотор4е да и купуваме, малка е още де, туй иска онуй....ми нека види отговорностите като искаш да си голям и самостоятелен.  Искала баща и да и показва как да кара колата ooooh! вле4е я, туй е от него, не е от мен.Карам, но ако може да не карам, по добре.
И стига с туй 4истене 4е ми кипи ве4е  Close Моя го пращм до магазина и по4на разпит какво да купи, незнае  Twisted Evil. Ама като отвори хладилника или седне на масата знае. Да видим като по4на работа какъв хаос ще настане.Да се оправят, големи са.  Naughty

# 241
  • Italia
  • Мнения: 4 492
...
И стига с туй 4истене 4е ми кипи ве4е  Close Моя го пращм до магазина и по4на разпит какво да купи, незнае  Twisted Evil. Ама като отвори хладилника или седне на масата знае. Да видим като по4на работа какъв хаос ще настане.Да се оправят, големи са.  Naughty
Тей4о,споко има и по зле  Twisted Evil
Спи си бе жена,Щом ти е паднало сега,4е кат се появи и номер две  Hug има да се сеЩаШ за тия моменти  Wink

# 242
  • Spain
  • Мнения: 3 752
хара , хара не се мори толкова бе моме Simple Smile ....  наистина и аз кухнята я 4истя по 2 пути на ден ,защото само да влезе Ванката и ГЕрито и бомба пада ..но останалите стаи  до 2 - пъти на седмица .. Simple Smile а сега нали съм и в активна по4ивка най накрая Simple Smile
МАкдирок4е да ве4е я пускам всеки ден д о5 4аса - там обядва и спи . Другарката Mr. Green многу доволна от нея . ядяла вси4ко ама малко спяла  Mr. Green и ми доложи една друга майка 4е била винаги засмяна и весела като я видела . ина4е все още се борим с тези пусти сополи - цяла седмица ве4е . но пък не исках да я спирам 4е да се аклиматизира . тази събота и неделя ще се лекуваме много сериозно  и ако не се пооправи в понеделник ще е заведанай накрая на лекар . странното е 4е в къще е добре . ни сопол ни ка6лица . отивам да я взема  ия намирам сополива (или с изсъхнали сополи) и ка6ляща . питам лели4ката . ка6ля ли - не , сополиви ли се - не   newsm78 #Crazy . как става това накрая в 5 4аса да и излязат сополките  newsm78 . абе възможно лие това да е някаква алергия например ? ох пак се олях зна4и  Embarassed

# 243
  • Мнения: 1 465
Vijdam az i Tey4ka e stanala s d-to napred hahaha
A za 4isteneto i az kato vidia kosam me e gnus i hvar4a s prahosmuka4kata - 4e to u nas edin da padne i se nabiva na oko. Shocked
Pepelia6ke, ami kato mi dadoha edin dalag vaprosnik ot kvo sam bila boleduvala, ot kakvo ne sam i neznam kakvo si i kato pi6e tam vatre, 4e imalo opasnost ot paraliza - kak niama da se svie6 ot strah #Crazy

# 244
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ааааа, ами че то и ние с мониката някога спим до 11. като има кой да събуди каката, спускаме плътно щорите и  си хъркаме необезпокоявани Whistling Whistling
после обаче знам със сигурност, че се лишавам от следобедно спокойствие Crazy

# 245
  • Германия
  • Мнения: 8 106

Pepelia6ke, ami kato mi dadoha edin dalag vaprosnik ot kvo sam bila boleduvala, ot kakvo ne sam i neznam kakvo si i kato pi6e tam vatre, 4e imalo opasnost ot paraliza - kak niama da se svie6 ot strah #Crazy
Не бой се бре, те са длъжни да разпитат и предупредят за опастностите. Ако анестезистът е кадърен, ти не си алергична към лекарствата и няма пречки за упойката то няма какво да те безпокои

# 246
  • Мнения: 4 244

Pepelia6ke, ami kato mi dadoha edin dalag vaprosnik ot kvo sam bila boleduvala, ot kakvo ne sam i neznam kakvo si i kato pi6e tam vatre, 4e imalo opasnost ot paraliza - kak niama da se svie6 ot strah #Crazy
Аз ей тоз същия въпросник го попълвах с помощта на анестезиолога като родих малкия, щото уж ме подготвяха за епидурална упойка за кюртажа, пък като обърнах комбалите и найш как бързо ме приспаха.
Само помня че многооо мислих докато му отговоря, че ми беше много лошо вече и се чудех на какъв език да му отговарям- на немски или на български

# 247
  • Spain
  • Мнения: 3 752
поля епидуралната хи4 не е стра6на . когато ти я бият само трябва да стои6 неподвижна ..и да ти кажа сигурно е облег4ение голямо . аз защото сам отака съм раждала  Mr. Green друг оприт нямам ..ама като ти по4нат контракциите ще ме разбере6 закакво ти говоря  Wink . та въпросника е зада може  лекарите да установят дали не си алерги4на към някакъв антибиотик или да не ти действа . на мен например ампицилин не ми действа и затова трябва6е да сменят нещо си . така 4е този въпросник го попълни най внимателно и си помисли затакива алергии и проблеми ако си имала . а това 4е болноцата не държи отговорност- не се притеснявай - те толкова  упоики на ден бият 4е няма от какво да се страхува6

# 248
  • Мнения: 1 465
Mi to nastroenieto mi ve4e se opravi, sega i straha kato mine i 6te sam na 6 Flutter
Haide 4estita esen na vsi4ki  bouquet, pak ako moje i edno cigansko liato da izkarame, niama da e zle newsm78
To ne se nzae dali 6te imam nujda ot upoika - kakto kazva Fid - kato obarna kombalite i .... hahaha az kakvato sam panika hahaha dano burzo da mine  - posle uj se zabravialo i se pomneli samo hubavite momenti Wink

# 249
  • Мнения: 2 292
Vijdam az i Tey4ka e stanala s d-to napred hahaha
A za 4isteneto i az kato vidia kosam me e gnus i hvar4a s prahosmuka4kata - 4e to u nas edin da padne i se nabiva na oko. Shocked
Pepelia6ke, ami kato mi dadoha edin dalag vaprosnik ot kvo sam bila boleduvala, ot kakvo ne sam i neznam kakvo si i kato pi6e tam vatre, 4e imalo opasnost ot paraliza - kak niama da se svie6 ot strah #Crazy

Поля, мисля че няма защо да се стряскаш от въпросника. те са длъжни да напишат че имало опасност от парализа и какво ли не за да се подсигурят, но според мен вероятността е толкова малка. Много по-голяма сигурно е опасността да се катастрофира човек с колата и да се парализира или нещо подобно, но от колите не се страхуваме Simple Smile

Е аз с това поне себе си успокоявам, защото и аз като не съм преживявала подобна упойка си имам разни глупости в главата  Wink


# 250
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
хайде и аз да помрънкам Cry
Иди тогава на лекар да ти даде бележка. Или иzпита може да го държиш н-пъти?
А тоzи с 10те точки иzкара ли го?

# 251
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
поля, нема се  пушиш. всяка от нас е попълвала такъв въпросник, нали докторята требе и да си вържат гащите Mr. Green

# 252
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ама Поле,я успокой топката. Те ти годават този въпросник за да наберат необходимите за тях данни и за да информират теб: само толкова. А то може и да не ти остане време за епидурална. Моята мома накрая изведнъж така се разбърза да излезе,4е мъжа ми вика " Излетя като бейболна топка"  Wink и въобЩе не разбрах за какво става дума,камо ли пък да ми слагат анестезия.
Споко  Hug
И аз си ме4тая за циганско лято ама както е тръгнало тука при нас май няма такава песен  Confused

# 253
  • Мнения: 1 465
Taka, sega dobre me nadahahte i gledaite kvo pravia yes  261uu mi da mi ia slagat, to niama da sam parvata ia Crossing Arms Blagodaria vi za uspokoenieto Flutter

# 254
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Taka, sega dobre me nadahahte i gledaite kvo pravia yes  261uu mi da mi ia slagat, to niama da sam parvata ia Crossing Arms Blagodaria vi za uspokoenieto Flutter
Ти пък ,нали за това сме тука  Hug

Общи условия

Активация на акаунт