От къде да взема кредит?

  • 9 433
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Аз съм на 18години работя и уча.Наскоро изкарах книжка и искам да попитам от къде мога да изтегля кредит за кола?Защото за работата ми е необходима кола,преди пътувах с колежка,но тя напуска този месец и аз няма с какво да пътувам.Имам също и дебитна карта,в която има пари,но трудов договор нямам.
Моя работодател ми каза че тази седмица ще сключим трудов договор безсрочен
Трябват ми 2000лв мога да ги изплащам.
Заплатата ми е 750 лв няма почти никакви разходи.

# 1
  • Мнения: 20
До 2000лв в рамките на 2-3часати дават Джет кредит

# 2
  • Мнения: 3
ами като нямам подписан трудов договор

# 3
  • Мнения: 289
И аз си помислих за Джет или Ти Би Ай, но без трудов договор струва ми се ще бъде трудно и при тях.

# 4
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Не бих ти препоръчала Джет кредит, Изи кредит или нещо подобно. Лихвите са убиййствени, вноските седмични. По-добре изчакай сключването на постоянен договор и се обърни към някоя от банките, макар, че незнам дали се отпускат кредити в момента.

# 5
  • Мнения: 3
Но в банките искат 6 месеца да си работил при съответния работодател по документи

# 6
  • Мнения: 289
Не бих ти препоръчала Джет кредит, Изи кредит или нещо подобно. Лихвите са убиййствени, вноските седмични.

Седмични вноски ли  newsm78 защо седмични?

Джет и Ти Би Ай дават до 5 000 лева, и месечната вноска е около 250 лв - за 5 хиляди лева, мисля че за 3 години беше, не ми се смята  Simple Smile но пак казвам, без трудов договор едва ли ще стане и при тях. За банките задължително трябва поръчител - изискват и неговия трудов договор.

# 7
  • Мнения: 940
в две предишни теми изказах мнението си за Джет кредит и Ти Би Ай, не бих препоръчала на никой нормален човек да си тегли от тях кредит. Тези фирми са мутренски и така и се отнасят с клиентите си. Kandidatka най-добре изчакай 6 месеца и си вземи наистина от някоя банка, аз лично препоръчвам Пощенска банка, доволна съм от услугите им.  Peace

П.П. ако все пак си вземеш кредит от Джет или TBI или която и да е подобна фирма - пази си много внимателно всяка вноска бележка и то в продължение на няколко години след изплащането на кредита + чети си внимателно договора.

# 8
  • Мнения: 3
в две предишни теми изказах мнението си за Джет кредит и Ти Би Ай, не бих препоръчала на никой нормален човек да си тегли от тях кредит. Тези фирми са мутренски и така и се отнасят с клиентите си. Kandidatka най-добре изчакай 6 месеца и си вземи наистина от някоя банка, аз лично препоръчвам Пощенска банка, доволна съм от услугите им.  Peace

Въпроса не е да изчакам,след 20 дни аз оставам без транспорт и  съответно и без работа  Sad Sad Sad

# 9
  • Мнения: 32
Ами 2000 лв не е някаква непосилна сума- вземаш на заем от мама и тате, приятели и роднини по 500 лв да речем и после им ги връщаш, като имаш възможност. Сега е най-лошия момент за кредити.

# 10
  • София
  • Мнения: 971
Въпроса не е да изчакам,след 20 дни аз оставам без транспорт и  съответно и без работа  Sad Sad Sad

Ще ползваш таксИ.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3
за извънграско то ще ми излезе  Whistling 

# 12
  • Мнения: 940
в две предишни теми изказах мнението си за Джет кредит и Ти Би Ай, не бих препоръчала на никой нормален човек да си тегли от тях кредит. Тези фирми са мутренски и така и се отнасят с клиентите си. Kandidatka най-добре изчакай 6 месеца и си вземи наистина от някоя банка, аз лично препоръчвам Пощенска банка, доволна съм от услугите им.  Peace

Въпроса не е да изчакам,след 20 дни аз оставам без транспорт и  съответно и без работа  Sad Sad Sad

в такъв случай както вече казах, пази си много изрядно документацията и то дълго време след изплащането на кредита. успех   bouquet

# 13
  • Мнения: 852
Ами 2000 лв не е някаква непосилна сума- вземаш на заем от мама и тате, приятели и роднини по 500 лв да речем и после им ги връщаш, като имаш възможност. Сега е най-лошия момент за кредити.



Мисля,че ако са имали възможност родителите едва ли ще се стигне до кредит.Не е по силите на всеки да извади 2000лв от джоба.
Да трудно е за кредит в момента,но когато нямаш избор...Зщо не помолиш родителите си да изтеглят кредит?
Мое мнение е да не е от Джета или Ти Би Ай,най-добре е от банка.

# 14
  • Мнения: 3
Ами 2000 лв не е някаква непосилна сума- вземаш на заем от мама и тате, приятели и роднини по 500 лв да речем и после им ги връщаш, като имаш възможност. Сега е най-лошия момент за кредити.



Мисля,че ако са имали възможност родителите едва ли ще се стигне до кредит.Не е по силите на всеки да извади 2000лв от джоба.
Да трудно е за кредит в момента,но когато нямаш избор...Зщо не помолиш родителите си да изтеглят кредит?
Мое мнение е да не е от Джета или Ти Би Ай,най-добре е от банка.



Защото,майка ми вече има кредит и баща ми също както и ипотека,не им е по силите пък и аз не искам да ги натоварвам сама се издържам от доста време и им помагам с каквото мога .Стига ми че живея при тях и не плащам наем както и храна

Общи условия

Активация на акаунт