От къде да взема кредит?

  • 9 428
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • до Бургас
  • Мнения: 100
От банка едва ли ще ти дадат, но можеш да пробваш от Джет, Профи кредит и т.н. Защо направо не се обадиш на някой от техните консултанти и не ги питаш при твоето положение какъв е шансът да ти отпуснат?

# 16
  • Мнения: 3
От банка едва ли ще ти дадат, но можеш да пробваш от Джет, Профи кредит и т.н. Защо направо не се обадиш на някой от техните консултанти и не ги питаш при твоето положение какъв е шансът да ти отпуснат?

Да,в интерес на истината и аз мисля утре това да направя.
Тъй като шанса ми е нищожен

# 17
  • Мнения: 2 759
                             Също така фирмата ви не може ли да осигури транспорт - още повече, че става дума за извън града? Варианти за градски транспорт? Един подобен кредит ще ти излезе солено - едно на ръка, отделно трябва да ти остават пари за бензини, евентуални ремонти по колата... Кола за толкова пари може би ще има нужда от постягане - пак 1000-2000 лв... Не съм сигурна, че ще можеш да обслужваш и кредита и колата - направи си сметката добре. Успех   bouquet!

# 18
  • Мнения: 2 759
                            Каква е тази дебитна карта с пари - там ти превеждат заплатата ли? Ако е така, има вероятност да се водиш преференциален клиент на тази банка. Провери и този вариант - може да ти отпуснат кредит при по-добри условия.
                            И все пак надали си единственият човек в тази фирма - не може ли да пътуваш с някой друг? При толкова кредити в семейството много бих се притеснявала да тегля поредния. Ако закъсате по някой от другите дори няма да можеш да помагаш. Едно оставане без работа на член от семейството може да се окаже фатално  Tired. А, и последно: вашите знаят ли за намеренията ти  Twisted Evil?

# 19
  • Мнения: 3
                            Каква е тази дебитна карта с пари - там ти превеждат заплатата ли? Ако е така, има вероятност да се водиш преференциален клиент на тази банка. Провери и този вариант - може да ти отпуснат кредит при по-добри условия.
                            И все пак надали си единственият човек в тази фирма - не може ли да пътуваш с някой друг? При толкова кредити в семейството много бих се притеснявала да тегля поредния. Ако закъсате по някой от другите дори няма да можеш да помагаш. Едно оставане без работа на член от семейството може да се окаже фатално  Tired. А, и последно: вашите знаят ли за намеренията ти  Twisted Evil?


Аз съм единствената от моя град има работници,но те са на смени и не са ми удобни изобщо. А дебитната карта по нея ми превеждат семейни надбавки,аз също си внасям когато мога по 50-100лв за черни дни  Simple Smile

Майка ми знае,за намеренията ми,но на баща си не съм казала за да не го тревожа,че има вероятност да остана без работа

# 20
  • Мнения: 2 759
...Аз съм единствената от моя град...
                            Не знам, душицо. Три пъти мери, един път режи. Едно е да останеш без работа, друго е да останеш без работа с кредит. Премисли добре нещата, виж дали ще ти искат гаранти/съкредитополучатели, пет пъти пресметни лихвите, помисли добре какво може да ти вземат ако си забавиш вноските (ако се стигне до там, пу-пу) - какво има на твое име и вземи най-правилното за теб решение. Имай предвид, че най-лесния начин за получаване на кредит обикновено е най-лошият вариант. Огледай добре и колата, която решиш да взимаш, за да не стават грешки. Може би не е добра идея да бързаш толкова. Знам, че те притискат обстоятелствата, но премисли добре. Стискам ти палци да вземеш правилното решение за теб   bouquet!

                            П.П. Внимателно прегледай вариантите, при които ще имат право да ти вдигат лихвите.

# 21
  • Мнения: 36
 Не можеш ли да се уговориш някой да те кара и взима до работа?Да му плащаш на всеки 15 дни нпр?Може да е такси,а може и някой друг.Ако му даваш 200 лв дали няма да се навие?Колата няма да ти излезе по-евтино.

# 22
  • Мнения: 54
Имаш шанс за кредит. Аз днес си подадох документите за кандидатстване, а съм в подобен на твоя случай. Решението е да теглиш студентски кредит, ако си редовно обучение (май написа, че учиш  newsm78). В момента няколко банки отпускат  такива, не искат трудов договор. Става с поръчител. Лихвите са доста високи, но аз, например, съм в малко безизходна ситуация и това е единствения ми вариант.  Ако искаш повече информация - разглеждай сайтовете. Аз опитах първо със Сосиете Женерал, но в крайна сметка подадох документи в Първа Инвестиционна. В Сосиете Женерал ме разочароваха с доста кофти отношение, но пък отговора е в много кратък срок (една работна седмица, което си е страхотно). В ПИБ е точно обратното. Провери си, ако искаш можеш и да ми пишеш, ще ти разкажа процедурата. И между другото... стискайте палци:)

# 23
  • Мнения: 1
А някакъв шанс за овърдрафт след сключване на трудовия договор?

# 24
  • Мнения: 2 481
Незнам дали си пообиколила с тате и мама за кола,в много автосалони продават коли на изплащане срещу лична карта и като обясниш за какво иде реч,или примерно се разберете да се прехвърли колата като я платиш(изплатиш) ,споделяй тези неща все пак и с баща си,щом живееш с тях,може и те да имат идеи, друго- може да вземеш на лихва от някой познат дето дава,или както са те посъветвали от близки назаем...но да се махаш от така платена работа заради транспорта е лоша идея...а щом нямаш разходи и си заделяш за черни дни в картичката сигурно имаш пари за първоначална вноска за автомобил от автосалон,виж и обяви в нета на изплащане....

Успех Peace

# 25
  • Мнения: 386
От Джет Кредит няма да й дадат, защото няма 21 години. Много важно условие при тях.

Общи условия

Активация на акаунт