Отговори
# 720
  • Мнения: 7
Здравейте, чета Ви от една седмица и много Ви се радвам и реших да пиша. Аз съм на 29 г., бременна съм за втори път и термина ми е на 15.12., първото ми дете е момче на 7 г. и сега пак момче чакаме. Много сте готини, харесва ми как си споделяте тревогите и радостите. Съжалявам че по-рано не съм Ви открила. Бих искала и аз да мога да разгледам споделените снимки, моля за парола.

# 721
  • Мнения: 1 391
Добре си ни дошла, Петя! По-късно си, но не съвсем - направо си си точно навреме за кулминацията  Hug, а после хоп - в бебешките теми заедно  Flutter

# 722
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Привет сладурани  Hug
Petya777, добре дошла, леко раждане и здраво пухкаво бебче  Heart Eyes
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРИСИ, ДА РАСТЕ  ЗДРАВА И ДА ИМА ВЪЛШЕБНО ДЕСТВО   bouquet ЧЕСТИТА РОЖДЕНИЧКА И НА МАЙКА Й   bouquet
Милена, страхотни сте, Емо е много сладък, благородно ти завиждам, че вече си гушкаш бебчето. И как яде само - истински юнак. Дано скоро започне да суче направо от теб, мисля, че това е незаменимо изживяване Heart Eyes При първото секцио бяха ми казали - 1 месец без секс, а коремни преси след 3-тия. Ако искаш ти си питай твоя гинеколог и без това имаш право на един преглед до 45 дена след раждането.
Мен ме тресе гнезденето с пълна сила  Simple Smile. Тези дни чистя като луда - баня, изпрах почти всички килими, зад спалня, зад гардероб, гладя дрешки за изписване, чаршафчета и т.н.  Crazy
Приятна вечер  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 240
Здравейте,

Ета - честит празник   bouquet и честит рожден ден на Криси, да ти е жива и здрава.

Petya777 - добре дошла

Лимонче - ти се загуби, как си как е в Испания?

Аз едвам гледам днес завърших едната курсова работа и един проект дето трябва да предава утре  newsm44 , изкъпах се и сега към кревата, че утре ставам в 7  Shocked.
Също се срещнах и с акушерката дето ще ме изражда, мила жена, дано си върши добре работата, направих ме уговорка за запис на тонове в края на месеца и така.
 А иначе съм ядосана, че моята гинеколожка не прави запис на тонове и се оказва, че трябва да си ходя някъде на часно  #Cussing out, ама ще си взема аз от Ж.пито едно ново направление и ще я сменя на финала. Как може да следи бременни и да не прави запис на тонове  Naughty

Четох, че ангелчето е пазарила днес, браво мила, искам и аз... много бързо ми минават тези събота и неделя и за нищо време не ми остава, ама като прекарваме по 2-3 часа при свеки, някой път много му се ядосвам на моя мъж. Въобще не мисли за мен. Днес му викам айде да си ходим, че трябва да пиша нещо за у-нито, а той си лежи и си лафи с мама и тати  #Cussing out и аз бяснааа. Т за това сега си ляга по нощите, а той естествено отдавна спи. Не исках да се оплаквам, а само да се хваля ама от дума на дума и...

Спокойна нощ

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро!
Нова седмица, нов късмет, пожелавам го и на всички, предстоящи да се срещнат с бебчетата си скоро Hug

# 725
  • Мнения: 718
Добро утро!
Мерси за кафенцето! Имам нужда, снощи бебчето не ме остави да спя, сега ходя като зомби  smile3507 Нямам търпение да се роди!

# 726
  • Мнения: 363
Добро утро,аз от днес започвам да пера и гладя,че досега все отлагах-та днес ще препера чаршафи и нощници за болницата,а от утре почвам и на бебка нещата-смятам че вече ми е време и за тези неща Wink.А бихте ли дали идеи за женски имена с буквата Н-ние уж нямахме претенций за името пък мъжа ми от няколко дена говори да го кръстим на него,а той се казва Николай-аз нямам нищо против,но искам да ми харесва името и да звучи хубаво и като съкращение,а такива с Н много се не сещам-а ако може да е комбинирано с буквите Н и Д още по-добре-но не виждам как.И отново ще ви помоля за парола за снимките...

# 727
  • Мнения: 217
Добро утро и от мен,

някой да иска закуска?


п.с. Сетила съм се да ви питам  за Джема....тя май казваше че на 12.11 влиза в болница newsm78...имам чувството че имаме още бебенца, ма не знаем. А и aleahim_a чака близнаци, ма не е писала одавна...хм  newsm78,дано всичко е наред и скоро да се похвалят мамите.

А на плановите за тази седмица.. желая едно леко и безпроблемно раждане!!!Евилче Praynig ти си за 18. нали?

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 10:09 от Амбър

# 728
  • Мнения: 1
Петюша добре дошла в голямото самайство!
аз несъм от най-родовните писателки,но влизам винаги когато е свободен ком.


# 729
  • Мнения: 2 768
Отчитам се, мархаба, тук съм.
Бъркам още по чекмеджетата, то не останаха, ама.

# 730
  • Мнения: 3
Здравейте всички мами във форума. Аз се по откъснах за 10-на дни от форума и нета и не мога да изчета всичко ,което се е случило през това време Grinning - че докато намеря и новата тема и тя доста набъбнала Simple Smile
НА ВСИЧКИ МАМИ - ЧЕСТИТО . ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА !!!! МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТЕ , ГУШКАТЕ И ДА СИ СЕ РАДВАТЕ ВКЪЩИ ! ЧЕСТИТО И НА ТАТКОВЦИТЕ ЗА МАЛКИТЕ ИМ СЪКРОВИЩА ! НА ТЯХ ПОЖЕЛАВАМ САМО ДА НЕ СЕ ШАШКАТ МНОГО ! Simple Smile

slava80 , аз мога да ти дам някои идеи за женски имена с буквата Н - Ния, Нора , Невена , Наталия , Надежда, Николета, Николая , Нина, Нели и май това са повечето, за които се сещам  Simple Smile Надявам се да са ти от полза , може да те наведат на някоя асоциация или да те подсетят за други имена .
Искам да попитам само знаете ли как стоят нещата с ЖК - още ли са отменени , защото училищата вече учат, но май грипната епидемия не е отменена още ? Също дали някоя от вас ще ходи на дни на отворените врати в Тина Киркова тази сряда , ако изобщо се състои това мероприятие . Надявам се, да не сте обсъждали тези теми по-рано, а ако сте , моля да ми отговорите отново  Embarassed , защото не можах да изчета всички писания от новата тема .
Добре дошла на Петя ( макар, че аз не съм много от постоянния контингент Wink )
Хубав и ползотворен ден пожелавам на всички мами днес .

# 731
  • Мнения: 1 745
Добро утро!
Амбър,какви са тия готвачи,това чудо! Crazy Нареждам се веднага за една "закуска"! Mr. Green
Слава,моята племенничка се казва Никита. Wink Иначе и Никол ми харесва,но май е доста срещано напоследък!И все пак ако ти харесва. Peace
Петя,и на мен доктора онзи ден ми вика-приготви си 10 лв. за запис и 30 за видеозон. Rolling Eyes Никой не карал на сила,но.... ooooh!
Миленка,ама ти толкова добре ли се чувстваш след секциото,че чак за коремни мислиш? Crazy Аз миналия път също се точех да започна бързо,но не се получи-болеше си ме корема и  може би след 6-7 месеца чак успях!А ти с тия кг. за какво изобщо говориш?!! Laughing Целувки на сладкия Емо. Heart Eyes
И на мен все ми казват,че корема ми е не знам си какъв,но си е почти 99% сигурно,че ще е мома. Heart Eyes Иначе ми е съвсем по-различен от първия път,но това няма абсолютно никакво значение! Peace
Аз с това безсъние направо вече откачам.Будя се към 1-2 през нощта и започва едно въртене,едни мисли и няма заспиване! Tired По 2-3 часа откарвам.
Хайде лек ден от мен и се пазете! Hug
vaska_m,сега видях въпроса ти-ЖК са си отменени,но ние сме в напреднала бременност и няма да те върнат.Все пак звънни на доктора ти и питай.Аз ходих миналата седмица.За Отворени врати не знам,но се съмнявам да има. Peace

# 732
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО !Готина закуска и кафе ,тенкю,нареждам се и аз ,че отдавна не съм виждала гол мъж Embarassed
И аз будувам всяка нощ ,гледам по някой филм или чета форума ,иска ми се сега да си поспя ,че после ще е доста безсънно ,ама се кокоря .
 Късмет на всички мами които тази седмица очакват среща с малките бебоци!
Добре дошли на новите ни попълнения! Малко остана до големият ден ,но пък е най-сладко накрая.
Слава аз се сещам за още едно-две  женски  имена с Н : Ная,Недялка (Надя),Нашия момък засега ще се казва Никола,живот и здраве да се роди и ивсичко да е наред!
Хайде до скив в новата тема!

# 733
  • Мнения: 83
Добрутру, лейдис  Grinning
Аз съм кукнала от 6ч., източиха ми кръвта и сега порядъчно блея...Въпреки, че офиц. няма ЖК аз си запазих час и смятам да вляза като танк...нямам ни един документ, не ми е дала болничния и 1 път не ми е записвала тоновете...Търпението ми се изчерпа  Mr. Green А другата седмица може да не сме вече 2 в 1...пък мразя да съм неподготвена  ooooh!

Ето обещаните снимки на стаята на дребчо:
Феичките на вратата - http://photo-zona.net/images/user63319/album20265/large/12583614 … 6061_PICT8702.JPG
Общ план - http://photo-zona.net/images/user63319/album20265/large/12583614 … 3633_PICT8694.JPG
Разни 1 - http://photo-zona.net/images/user63319/album20265/large/12583614 … 2921_PICT8695.JPG
Разни 2 - http://photo-zona.net/images/user63319/album20265/large/12583614 … 3442_PICT8696.JPG
Разни 3 - http://photo-zona.net/images/user63319/album20265/large/12583614 … 6274_PICT8697.JPG
И моята гордост - рисуваната стена http://photo-zona.net/images/user63319/album20265/large/12525641 … 3342_SNC00076.jpg
http://photo-zona.net/images/user63319/album20265/large/12525641 … 2937_SNC00077.jpg
Стаята е малка, но мисля, че успях да оставя място за вършеене  Mr. Green  Освен това е опаку на представите за бонбонена стая на принцеска- преобладава синьото  Sunglasses

# 734
  • Мнения: 50
Айде да се отчета и аз,
mayanka страхотна стая, поздравления, изцяло мой тип обзавеждане, дано евентуално за второто успея да направя нещо подобно, че за сега нямам пространство за развитие.
Сега се връщам от преглед, за малко да ме върнат, питаха ме дали имам болки (че само тогава преглеждали бременни) и аз казах че имам малко, което си е истина, та ме приеха. Казаха ми че имам остаряла плацента с калцификати (дано не бъркам думата), та вече се присъединявам към клуба на мамите с дърти плаценти  Weary ,  мисля че Милейдито и други имаха подобен случай. А иначе може въпроса да ви се стори глупав, ама в този случай с калцификатите трябва ли да намаля продуктите, съдържащи повече калций, или това не влияе?
И още един въпрос, д-ра каза че диаметъра на главата на бебчо е 94 мм, за моите г. седмици дали това е нормално, че исках да питам д-ра но му звъннаха за някаква бременна с болки и нямаше време мн да ми обеснява. Колибри беше публикувала една табличка с данните за главата по седмици, сега ще се разровя в мненията и.
Извинявам се ако въпросите са ви се сторили глупави, ама се зачудих изведнъж.

Общи условия

Активация на акаунт