Обезкосмяване

  • 12 782
  • 182
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 85
С бръснач и с помоща на интимен гел(Лактацид на Фемина).Само ще ти дам един съвет-поддържай се гладка, защото в родилния дом не прощават, не бръснат ами все едно, че скубят кокошка(докато лежах за задържане една жена категрично отказваше да се обръсне, като казваше че на акушерките това им е работата и след като се върна от подготовката за раждането се проклиняше, че не се е оправила).

# 46
  • София
  • Мнения: 117
С бръснене и мек сапун.

# 47
  • Мнения: 329
Аз се прецаках много здраво  Embarassed
Казаха ми да прекратя кола маската по време на бременността да не си докарам някоя инфекция и се вързах-минах на бръснене и накрая естествено като ме вкараха по спешност в болницата ме доопропастиха  ooooh!
така че ходете си на кола и не се притеснявайте  Peace

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 711
Кола маска ,но си нося моя козметичката няма нищо против  Peace

# 49
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Със самобръсначка и с пяна за бръснене (или гел за бръснене).

 Peace

# 50
  • Мнения: 1 219
и аз съм ползвала само бръснач през цялото време.Не бих се доверила в болницата да ме бръснат.

# 51
  • Мнения: 4 335
В началото с епилиране,по-кьсно с брьсначка.

# 52
  • Мнения: 940
В началото с епилиране,по-кьсно с брьсначка.

и аз така. много започна да ме боли и предпочитам да не си го причинявам през този период. въпреки че не ми се мисли след няколко месеца бръснене как ще почна пак да се епилирам, ще бъде страшно  Crazy  Crazy

а за болницата да питам - абсолютно обръсната ли трябва да съм, в смисъл като момиченце, навсякъде?? извинете за тъпия въпрос, ама си представях че само отдолу се бръсне  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 53
  • Мнения: 639
Кола-маска, само последния месец - бръснене.

# 54
  • Мнения: 1 674
епилатор и самобръсначка

# 55
  • Razgrad
  • Мнения: 282
винаги сам го бръснела

# 56
  • Мнения: X
До последно с кола маска, но при козметичка Peace

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
rika  да, абсолютно обръсната трябва да си, защото дори да е естествено раждане винаги в хода на раждането може да се наложи секцио по спешност и тогава няма време тепърва да те бръснат.  
А за бръсненето в болница, съветвам всички които могат да го избегнат, да си се обръснат вкъщи. Прави се от някоя баба санитарка, със студена вода, без сапун, само водичка, със самобръсначка, за която не бих се заклела че е за еднократна употреба.  ooooh! Поне навремето беше така.  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 373
Бръснене, ама вече ми е доста трудничко в 8 месец, а си представям в 9-ти newsm78

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз се бръснех "по спомени".  Не ми пречеше корема. Опитай с огледалце. Ако и това не помогне помоли мъжът ти да го направи. По-добре той отколкото санитарка-садист.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт