Може ли да и стане нещо, ако е папала...хм...ако?

  • 1 196
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Марти вече 4,5 пъти си е опитвала произведенията.Обикновено и давам сокчето,оставям я в креватчето и излизам от стаята,та да можем и ние с тати да хапнем на спокойствие и тя през това време започва да действа.Памперса вече го маха за нула време и се започва едно размазване по креватчето по дрехите,лицето,абе изобщо чисто място не остава #Cussing outВзела съм си урока,но от навика да си сваля памперса не мога да я откажа Thinking

# 16
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
 newsm62 Изчетох ви и се посмях от сърце newsm62.Ама сигурно, защото не ни се е случвало, а каквто съм гнуслива Sick

# 17
  • Мнения: 4 406
от навика да си сваля памперса не мога да я откажа Thinking

аз успях- непрекъснато с боди, здраво закопчано, така не може да стигне до лепенките

# 18
  • Мнения: 2 952
Ще получа  сърцебиене , мами .....вие  сте за медали...е га ти....аз  незнам какво ще правя като  дойде  време.....ще  чистя ..какво  ще правя ..ама не остава ли миризма после бе , то пък плеска навсякъде ..ама  буря....ами как да почистя  всичко ...имам чуството ,че  все  ще остане някъде!!!!!!!! #Crazy newsm09 newsm34...........................ох................ newsm78

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ще получа  сърцебиене , мами .....вие  сте за медали...е га ти....аз  незнам какво ще правя като  дойде  време.....ще  чистя ..какво  ще правя ..ама не остава ли миризма после бе , то пък плеска навсякъде ..ама  буря....ами как да почистя  всичко ...имам чуството ,че  все  ще остане някъде!!!!!!!! #Crazy newsm09 newsm34...........................ох................ newsm78

Прави като мен, не го мисли това сега  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт