ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yillar) - тема 9

  • 30 033
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
ЧРД на Линчето.Здраве,щастие и да ти се изпълнят всички желания.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 340
Момичета сега се сетих защо дават , че е минала една година , ами сигурно им е трябвало една година докато изкъпят , обръснат и там по домни процедури на Алито.  Crossing Arms Че и за Мелодията да е готов .

# 47
  • Мнения: 1
Здравейте дами !!!
Честито на празнуващите и много радост и усепхи им желая
 !

НИЕ пловдивчанки днес имаме повод за празнуване също,защото си направихме страхотна среща ... НЕ може да се опише с думи,затова ще показваме снимки !
 smile3508 smile3525 newsm68  Само едно мога да кажа – САрууу,готви се !

# 48
  • Мнения: 165
Вили, да ти е жива и здрава дъщеричката!!! Много се радвам, че всичко е добре при вас.
Линче, честито и от мен, да си жива и здрава!!!
Айде пловдивчанки, чакаме снимките...
За анкетата-според мен от ревност, защото я беше изоставил още преди да научи за болестта на приятеля си. Аз лично не видях да има повод за чак такава ревност, но явно си е кибритлия...
biankaneve6262 благодарим много за инфото  bouquet

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 20:10 от vanny_76

# 49
  • Мнения: 155
   Здрасти мацки , влизам пак на бързо.

           Благодаря  Ви  за  страхотните пожелания ,  че имаше  и  едно прекрасно  pavlinaio    bouquet   Hug .

Адашче само нашата муза ли си е взела дългогодишна отпуска  Thinking   Joy  .  Аз да Ви кажа като ученичка преди сто години, какви стихчета пишех, най-вече за Дядо Мраз , ама сега нещо не ми идва от вътре.
  Обачеее, Зизу , мила , наистина се оказа скрита лимонка !!! Браво!!! Де ма кака го кри тоз талант до сега?

За анкетата гласувах с друго , макар , че за мен ревността на Есмер е водеща. Аз и преди съм го споменавала, че ми прави впечатление на изключително ревнив.  Но определено роля изигра и това , че той мисли за здравето на Али.  Така, че  причината за мен е съвкупност от тези две неща.  Но не е определено заради безопасността на Езо , защото до сега сто пъти щеше да я зареже ако е така , а той не го направи.

Филибетооооо Снимки, Снимки, Снимки  gydi

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 22:58 от lina1313

# 50
  • Мнения: 640


Като го погледна ми идва романи да пиша....

# 51
  • Мнения: 640


Лежи до Езо,но за коя от нас си мисли?

# 52
  • Мнения: 640

 и една за отрезвяване

# 53
  • Мнения: 640


Е,ще се спи ли сега?

# 54
  • Мнения: 1
Ако има кой да го светне и да му преведе форума,може и за всички ни да помисли, нали не се знае горкия с тази....абла/да избегна по-групите изрази/ дали не е на пост и молитва .

# 55
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Линчеееее, мерси за суперлативите...!!!! bowuu bowuu. bowuu bowuu bowuu
Галке, Кво му е на детето??? Пожелавам ти да се оправи много бърже!!!!! Hug Hug Hug

Пловдивската група среща си спретнаха
и в плановете Сарухански напреднаха
Там фотоси си направили,
но от нас са ги скрили
а казват,че ще ги покажат
очичките ни да замажат.
Що бе мили ги криете от нас?
Пускайте ги да се радваме с Вас

# 56
  • Мнения: 0
~ Св. Архангел Михаил - Архангел, Рангел, Ангел/а, Ангелин/а, Михаил/ла, Михаел/а, Мишо, Мишел, Милен/а, Мила/н/а, Емил, Емилио/я, Емилиян/а и др. подобни. ЧИД на всички именници! ~
~ Да са живи и здрави и много щастливи! ~ newsm51

# 57
  • Мнения: 640
Ако има кой да го светне и да му преведе форума,може и за всички ни да помисли, нали не се знае горкия с тази....абла/да избегна по-групите изрази/ дали не е на пост и молитва .

Все си мисля ,дали това са истинските му адреси или са от негови фенове. Днес четох 2бр. MYspace и в двата има различия. За деца пише - някой ден. Така че, само ескурзия с цел разкрасяване в неговия СПА център.Предварителна уговорка той да присъства,пък тогава ..ох...леле...

# 58
  • София
  • Мнения: 1 433
хич даже нема да се спи Mr. Green Mr. Green
само чакам да се гътнат децата и се зареждам пред монитора Party
Адаш, нещо ми е забегнала музата Sick
и аз като ученичка пописвах, ма главно подигравателни оди за учителите, та от толкоз наказания може да е забегнала музата дългогодишно Mr. Green
Но ако ГРК продължи да ни изтезава с тъпия си сценарий, току виж се върнала  Wink Wink

Зизка, дребния оздравява, нещо се беше разкашлял и разхремавил, но се мина без АБ newsm44 newsm44
ашколсун за стихчетата newsm20
викам да ги пльоснете и в сайта на Сару, дето го направи оназ девойка, че й забравих ника Blush

# 59
  • Мнения: 640


Сигурно ни запазва ден и час

Общи условия

Активация на акаунт