ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yillar) - тема 9

  • 30 068
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 433
тва с децата му голяма мистерия newsm78 newsm78
уж в някакво интервю беше казал че има, но после не се потвърждава никъде-ни от каката, нито от него #Crazy #Crazy
все нещо трябваше да подскаже че имат дете, или деца newsm78 newsm78

# 61
  • Мнения: 640
Ами в представянето :за деца пише - някой ден

# 62
  • София
  • Мнения: 1 433
и аз туй се чудя newsm78
освен в онова интервю за арабската телевизия, никъде и с нищо не се намеква че имат деца #Crazy
дето Индира мисля че беше споменала, всеки би се гордял със своето Thinking

# 63
  • България
  • Мнения: 457
Ето ме и мен в новата тема  Hug
Момичета,честито на всички празнуващи днес,да сте живи и здрави!
И аз да почерпя,за Именния ден на баща ми:

# 64
  • Мнения: 1
Момичета,ако нямат деца с какво толко го държи тая.Не му личи да не иска деца,но разбира се това са впечатления от героя, а не от човека.Няма ли някой такъв като Богомила,дето доведе Али Кемал ,да доведе и Сарухан Хюнел в България,та да понаучим нещо за живота му.То таково информационно затъмнение за артист досега не бях виждала.Даже в турската преса няма за него много,иначе досега все някой да го е открил и превел.Поне Нова да бяха направили интервю на живо по телевизията,но......както и да е.Помним каква беше излагацията с едно друго интервю ,та може би сега просто си купуват филмите,дават ги и нищо повече.

Nelly.es, ще наблегна на коктейла и то в големи количества.И със снимките на Есмерчо пред мен ще си прекарам приятно вечерта. 

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 21:29 от nikoleta_11

# 65
  • Мнения: 263
Къзлар, метнете линк да погледна в бъдещето . Ама целите серии не само клипчета от тук от там Naughty Hug
Че след тия снимки явно няма да се спи, а и днес вече 2 пъти прегледах Целия сериал отначало Blush

# 66
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
В интервюто за арабската тв казва съвсем ясно,че има деца.Друг е въпроса,че може би не иска да се шуми около тях.А и е възможно манията по Сарухан в Турция да не е толкова голяма колкото при нас.Пък и при положение,че кака Ни е близка приятелка с жената на премиера е възможно инфото за тях в пресата да е прецизирано.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 433
Къзлар, метнете линк да погледна в бъдещето . Ама целите серии не само клипчета от тук от там Naughty Hug
Че след тия снимки явно няма да се спи, а и днес вече 2 пъти прегледах Целия сериал отначало Blush

бравос бе джанъм, завиждам ти Laughing
значи дребния е бил послушен днес Laughing Laughing Laughing
айде един линка от мен
дано да свърши работа

http://www.youtube.com/watch?v=hdXUmPpNMl0&feature=related

Нели, страхотна почерпка  bouquet

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 21:41 от galia2007

# 68
  • Мнения: 1
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs004.snc3/11135_10 … 194_5375205_n.jpg

Тази снимка виждали ли сте я.Не знаех как се пренася тук и затова давам линка.

# 69
  • Мнения: 1
Много е хубава,благодаря,че ми осигури сладкия сън  newsm44

# 70
  • Мнения: 1
В интервюто за арабската тв казва съвсем ясно,че има деца.Друг е въпроса,че може би не иска да се шуми около тях.А и е възможно манията по Сарухан в Турция да не е толкова голяма колкото при нас.Пък и при положение,че кака Ни е близка приятелка с жената на премиера е възможно инфото за тях в пресата да е прецизирано.

Вярно.Не се сещах за това.А пък и ако я изберат,ще си остане завинаги с нея.Нали за политиците е важно пред обществото да са безупречни.Жалко за хубавото ни момче.

# 71
  • Мнения: 2
pavlinaio ,ама аз говоря за истинския  баща на Али,а не за полицая който го е отгледал.

Това е за Есмер-Сарухан:
В сериала кръстоносец е той,
но в живота за нас е герой,
толкова години как търпи
разни каки и абли  ooooh!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 973
 newsm03  ооопс  тук съм- познатите и приятелите ми от Турция ме хвърлиха в луд размисъл- смлях се да преглеждам 40, 41 и 42 серия/турска/.  Казаха ми че бащата на Айлин и казва, че Ася е осиновена от някакво семейство. Искам да помоля някой който разбира- поне повече от мен де- да погледне и да каже има ли нещо такова. Ето линкче за целите серии:

http://www.cixdizi.com/kaybolan-yillar-42-bolum-izle.html  - всъщност това е за 42 серия, но като ви отвори ще се справите и с другите  newsm78

# 73
  • Мнения: 0
Това е за Есмер-Сарухан:
В сериала кръстоносец е той,
но в живота за нас е герой,
толкова години как търпи
разни каки и абли  ooooh!


 Joy Peace

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Линчеееее, мерси за суперлативите...!!!! bowuu bowuu. bowuu bowuu bowuu
Галке, Кво му е на детето??? Пожелавам ти да се оправи много бърже!!!!! Hug Hug Hug

Пловдивската група среща си спретнаха
и в плановете Сарухански напреднаха
Там фотоси си направили,
но от нас са ги скрили
а казват,че ще ги покажат
очичките ни да замажат.
Що бе мили ги криете от нас?
Пускайте ги да се радваме с Вас
smile3501 smile3501 smile3501 newsm74 smile3529 newsm81

Общи условия

Активация на акаунт