Преди година и аз бях тук

  • 1 353
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Пу-пу Да пази Господ от лоши неща! Вижте какъв малък мъж ми се роди -секцио, доносен на 3-ти май 2009! Така, че не се отчайвайте желая успех на всички!

# 1
  • Мнения: 1 919
zdravetz   Heart Eyes да ти е жив и здрав малкия юнак!

# 2
  • Мнения: 14
А и между другото тази година навърших 35 години. Гинеколога ми беше казал, че до около 45 години е детеродната възраст на жената, да не се притеснявам и за това. То бяха утрогестани, магнероди и гинипрали, но всичко си заслужаваше. УСПЕХ на всички!

# 3
  • Мнения: 14
Да е жив и здрав Д-р Светослав Илиев от Пловдив и всичките му колеги!  bouquet

# 4
  • Мнения: 160
Да ти е жив и здрав малкия Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 1 305
Да ти е жив и здрав малкия юнак  Hug

# 6
  • Мнения: 1 187
Да сте живи и здрави цялото семейство, а на себе си и на другите пожелавам същото щастие!

# 7
  • Мнения: 9 441
Да ти е жив и здрав мъника  bouquet

# 8
  • Мнения: 7 201
Да сте живи и здрави цялото семейство, а на себе си и на другите пожелавам същото щастие!
Peace ЧЕСТИТ СИН и от мен!

То бяха утрогестани, магнероди и гинипрали, но всичко си заслужаваше. УСПЕХ на всички!
Разбира се,че си заслужава с такъв прекрасен резултат накрая! Peace Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 517
Честит син, много е сладък... А а3 мога да пусна тема с продължение "Преди 2 години и половина а а3 бях тук", родих бли3наците на 34 със секцио, те са моите слънца и често благодаря на Бога, на Божията маика 3а тях. Сега се моля 3а моя бли3ка, на която след 2 аборта и е много тежко.

# 10
  • Мнения: 582
 Честито, да ви е живо и здраво детенцето! Дано тази тема вдъхне увереност на всички чакащи жени тук!  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 349
Честито мила. На всички пожелавам това щастие  Hug

# 12
  • Мнения: 850
zdravetz , честита радост в къщи и нека малкия принц ад ви дарява само с усмивки !!!  Hug  bouquet

 Благодаря ти ,  за позитивната тема и нека на всички ни се сбъдне мечтата да прегърнем нашите бебчета !  Hug

# 13
  • Мнения: 3 695
zdravetz ,  Lale32 да са ви живи и здрави  Hug и ви благодаря за надеждата която ни давате

Общи условия

Активация на акаунт