Бял равнец - "избавление от всички беди"

  • 474 290
  • 767
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 420
И аз го пия от 20 дена,и се надявам да има ефект,на много места прочетох за чая че помага при кисти и миоми,даже в Google като напишеш бял равнец и срещу него веднага ти излиза кисти,бяло течение и т.н. Успех на всички  Hug

# 106
  • Мнения: 182
В началото на темата пише,че билката помага при кървящи и болезнени хемороиди.Ако някой я е прилагал за лечение на това , моля да сподели.

# 107
  • Мнения: 7
Здравейте !
Някой пил ли е Бял Равнец на д-р Милко Тошков?
Моля за отзиви!

# 108
  • София
  • Мнения: 9
Ох и аз сега ровя по нета за таблетките на д-р Тошков! Прекалено много негативни мнения. Няма да ги пробвам. А искам да пробвам алтернативна медицина за женските болежки, обаче нещо удрям на камък.

# 109
  • Мнения: 812
от аптеката си вземам цвят и си варя чай,горчив е ,таблетки не пия

# 110
  • Мнения: 1
Aз съм пила бял равнец на д-р Тошков при менструални болки и ми помагаше, а също така и лицето ми се беше изчистило докато го пиех. Предполагам, че на таблетки ще е също така ефикасен, както и на чай. Лично аз съм пила таблетки на д-р Тошков за различни проблеми и ми помагаха, а последно излекувах паническо разстройство, което си е истинско постижение.

# 111
  • Мнения: 4
и аз го почвам.купих го от аптеката.но през лятото ще си набера от Родопите.

# 112
  • Мнения: 1 321
Привет. Hug
Ползвала съм белия равнец за сега само при разстройство но явно има още страшно много неща за които помага. Grinning
Много благодаря за подбраната информация.  bouquet

# 113
  • Мнения: 680
Изчетох всичко до тук и съм много впечатлена! bowuu
Искам да попитам, дали според вас тази вълшебна билка помага за цистити и уретрити?
Щом е женска билка????
Имам страхотни проблеми с хроничен уретрит- е.коли,които са само в уретрата(не в пикочния мехур).
Никой и нищо досега не ми е помогнало!
Чувствам се ужасно,особено след секс. Sick

# 114
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Момичета, направо не мога да повярвам...
Три дни пих бял равнец по два пъти дневно и ми дойде цикъла,
който винаги е адски болезнен, направо понякога не мога да стана
от леглото. Обаче този път е почти без болка.  Shocked
Изобщо не съм си помисляла, че може да има бърз ефект- все пак
нали билките действат по- бавно...
Правя си отварата както е указано на пакетчето, но по половин доза-
200 мл. вода и 1 суп. лъж. от белия равнец. Слагам го в кипяща вода за 3 мин.
и после запарвам 30 мин. Пия по 100 мл. преди хранене.
Горчив е, но не чак толкова- пие се.

Благодаря ви, че споделихте това богатство.  Hug

# 115
  • Мнения: 452
Много интересна и полезна тема Peace
Връщам се да ви изчета Peace

# 116
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Запис да следя ! Simple Smile

# 117
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Почнах да пия бял равнец от 2-3 дни и ми горчи, но ми се струва, че вече болката от ляво не я усещам . Продължавам и пак ще пиша!

# 118
  • Мнения: 216
от вчера пия чаи от бял равнец и бабини зъби заради нередовна менструация.Ако някои има опит от това да пише.

# 119
  • Мнения: 94
От няколко дни имам непрестана тъпа болка ниско долу в корема, правих си изследвания кръв и урина ок са, ходих при хирурк и според него съм добре, гинеколога също нищо не видя и в крайна сметка получих рецепта за обезболяващи и ме отпратиха. Купих си две пакетчета бял равнец, та въпроса ми е само да го пия или да си направя и ваната за половин тяло? Пропуснах да кажа че нямам никакви други симпроми от рода на бяло течение, нередовен цикъл и т.н.


P.S. Необходимо ли е да го комбинирам с други билки?

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 17:29 от plami!

Общи условия

Активация на акаунт