Май-129

  • 29 278
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 995
Много ви благодаря за пожеланията! То стана ясно, че от там няма да забогатеем, поне да има терен за купони Laughing

Станислава в началото на седмицата направи една лека ангина. Според педиатъра катевгорично не е "този" грип. Сега само кашля лошо и пие сироп за кашлица и противоалергични капки. При нея винаги протичат така нещата и съм по-спокойна. Най-странното, е че втора седмица е в къщи пък се разболя... Днес ще излизат с татко си, навън е 20 градуса.
А аз съм на зъболекар, не съм ходила от 5 години Embarassed от страх разбира се. Сега съм ужасно нервна, обаче няма връщане!

Биренка, честит имен ден на патерица! (аз не разбрах, че празнуваш на Архангелов ден)
Феъри, и аз мисля като Диана! Дано го карате леко!
Пращам много здраве на всички болни Hug

# 16
  • Мнения: 31
а "временно бременна" също си върви  Party

Krasoni, че не е лъжа, то ти си си временно бременна, детето не е ли право newsm78

Вале, да ти е живо и здраво мъжленцето, голяма душичка е! Много мило от твоя страна да подкрепиш сестра си. Аз този път бях сама, че там мъже не пускаха и ми беше гадно без подкрепата на мъжа ми.

Кате, да се носи винаги аромат на кафе от това хубаво заведение, без добри клиенти да не останете!

Рени, какво стана много работа, нали щяха да ви продават и купуват, шашка се, а сега пък работа. Размина ли се паниката? Добре поне, че грипа си преборила.

От мен също със закъснение, но от сърце, честит имен ден на Миша!

Нещо за среща се стягате, много хубаво... Аз с удоволствие бих се грабнала до София, но този път съм крава милка, ще пропусна, а ако все още има мераклии ще се включа в осмомартенската среща.

Августо моме, за малко да стенем съгражданки, но мъжът ми отказа работата, която му предлагав СЗ.

Хайде лек ден!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 603
И от мен болните да оздравяват, сдобилите се със заведение-повече клиенти и доходи  Wink, поздрави и за попълненията в човешкия свят, честито на празнуващите... пиша бързо, но не мога да обхвана всичко. Нещо съм загубила умения в боравенето със сайта, позатъпяла съм лееекичко - не мога да кача актуална снимка на Сава, така че ще го погледате още малко в младините му  Embarassed. Ще се опитам да прочета довечера указанията на мамма...айде до скоро

# 18
  • Мнения: 689
а "временно бременна" също си върви  Party

Krasoni, че не е лъжа, то ти си си временно бременна, детето не е ли право newsm78
Мила това аз го измислих  Laughing По повод временна и бременна  Hug
Аз днес бях на преглед заедно с Веси и имах голяма изненада, нашия калпазанин се е завъртял и сега е с глава нагоре и крака надолу  Crossing Arms
Много изненадани бяхме с лекарката и се надяваме да реши да си заеме позицията до края.
Стискайте палци Peace
Рени, този гаден грип наистина ли протича с вдигане на висока температура и всичко останало?

Лека вечер на всички ви Hug

# 19
  • Мнения: 2 407
Всичко болни да се оправят,Нии я гледа баба и ,но за всеки случай.
Кате доходно  и успех!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 437
Катка, как мина при зъболекаря?  Mr. Green

И аз трябва да ходя  Rolling Eyes

Ренка, ако някой го прихване да го изкара като вас  Hug

Сега и Феъри да се включи да каже как е малката....че влязох да прочета новини, но още няма.

Кременчен, тази година ще ти простим отсъствието  Grinning

Красони
, стискам палци да се превърти пак  Laughing

Ние написахме писмото на Дядо Коледа...с 300 мъки. И познайте какво си поиска?!? Коли сметкавици, кученце и котенце... Shocked Запознатите сигурно се досещат, че колите са "светкавици", като Макуин (много е смешен, като закрещи "ааааз съъъм Макуиииин Сметкавицатаааа"  Laughing А кученцата и котенцата да са мънички  ooooh! Голями желания, голямо чудо...да беше изброил камион, кола, мотор, нещо по-така...ами сега какво да ги правя тези толкова сметкавици (които всъщност са една кола) и животинки?!? Усещам как Дядо Коледа няма съвсем точно  да е разбрал писмото Laughing

# 21
  • Мнения: 3 818
Дианка, оправят се малките, но гълтат антибиотици като смокове Laughing
Косето разви бронхит, при него нещата протичат много бързо и много драматично, та пак ни висеше на косъм влизането в болница, но този път се разминахме.
Миша вчера като я преслушаха, казаха, че се подобрява, тя даже може да се каже, че почти не кашля, но ще пие антибиотик десет дни Tired

И така, ще им мине, ама вече не знам какво да я правя тая Михаелка. Първите четири години е пила веднъж антибиотик, а тая година - пет пъти ooooh! И даваме имуностимуланти и какво ли още не, обаче няма спасение. Confused

# 22
  • Мнения: 480
Феъри, мислиш ли да пускаш кръвни изследвания на децата? Тези "бързоразвиващи се" работи ми звучат малкооо...
За АБ-то нормално е да се получи така, особено ако разболяванията са следвали в близки периоди едно след друго. Просто сте влезли в омагьосания кръг. Имуностимулаторите тука сигурно няма да имат особен ефект. Ако успеете следващите едно - две разболявания да се разминете без АБ, пак ще си стане "старата" Мише. Само бъди спокойна, майчионото чувство е много вярно!!!
Стискам ви палци  Hug

# 23
  • Мнения: 472
Здравейте!
От вчера спрях Маги от градина, че тяхната група решили да я разхвърлят по другите. Е,  не е на градина, а от нощес егати кашлицата. Водих я на лекар днес и за сега е само с леко възпаление на ГДП. Иначе освен кашлица - от време на време, нищо друго и няма та ще е само на билков сироп и инхалации с физ.р-р. На всичкото отгоре и кучката ни е с някаква вагинална инфекция, та нея я водя всеки ден да и бият мускулно антибиотик и отделно хапчета. Въобще веселба.
Гледам, че вече писъмца за Коледа спретвате. Аз май умишлено все още отбягвам темата, а то кажи-речи не остана време.
Лек ден на всички и болничките да оздравяват   bouquet
п.п. Мойта щерка вчера ме разби с лафове. Нещо и се скарах, а тя като ме започна - трябва много да ме гледаш, защото аз съм твоето детенце. На тебе съм ти се паднала и съм такава. Ако не ме харесваш си събирам нещата и отивам да си търся друга майка  ooooh!. Питам я аз - е кои са твоите неща, а тя - ми кои - играчките, дрешките, абе багажът ми. Питам я, а ти от къде ги знаеш тези приказки, чула ли си ги от някъде - филми, градината, на вън?!? А тя - не бе, аз имам мозък, с него си ги измислих. Ето това нещо тука - и се потупва по главата  #Crazy

# 24
  • Мнения: 3 818
Ренка, на Миша й направихме изследвания сега, горе-долу бяха добри, но рентгеновата снимка ясно си показваше пневмонията.
На Косето не правихме, но той както през деня беше не много зле, така вечерта не можеше да диша  Tired
Знам, че е хубаво да се прескача антибиотика и колкото пъти сме могли, сме го прескачали, обаче в тия случаи просто нямаше как. Confused

Адри,  Joy
Михаела наскоро ми каза, като й се скарах (и след като се разплака за повече ефект) - ти си ни родила, за да се грижиш за нас и да ни обичаш, а не да ни се караш, защо правиш така Shocked Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 2 437
Леле, леле какви устати щерки  Laughing Добре, че моите младежи още ги вее вятъра в главата  Laughing

Адри, нашата кучка пък напоследък се напикава...настиват й органите и подпишква.  По цял ден нещо бърша- я, кучката, я разсипана вода, я сок, я лиги, я маса, я плот Laughing Абе, весело си е Simple Smile
Водим я с дечковците на лекар (представете си кака ви Дианка с цял синджир след нея- Павката за ръка, за него Любака за ръка, след него кучката на каишка...и ги влача след мен, като в свободната ръка е чантата  Laughing) Но пък, като я водим на лекар и децата са много сладки  Heart Eyes Гушкат я, галят я, казват й че ще боли, но трябва за да мине...малкото и то прави откъслечни повторения на батковите думи Simple Smile

В тази връзка с повторенията се сетих, че май не съм писала за играта на думи  Joy Когато започне  с мъжа ми се скриваме наблизо и започва купона....Любака и Павката седнали на леглото в стаята. И Любака започва "Павка...я, кажи тутувизоль"(телевизор)  и Павката "тутутаата" (нещо си) и Любака "ама, не, бе, детенцееее...ту-ту-ви-зол, хайде, повтоли сега плавилно"  Joy И така откарват сума време да се учат  Joy Ама и Любака още не може да говори, ама даскал става  Joy И все засукани думи го кара да повтаря...хипопотам, светкавица  Joy

# 26
  • Мнения: 472
Е Дианка големи скици са  Hug.
Я да те питам, ако не е много нахално де - ти ли ходеше на йога?

# 27
  • Мнения: 3 818

В тази връзка с повторенията се сетих, че май не съм писала за играта на думи  Joy Когато започне  с мъжа ми се скриваме наблизо и започва купона....Любака и Павката седнали на леглото в стаята. И Любака започва "Павка...я, кажи тутувизоль"(телевизор)  и Павката "тутутаата" (нещо си) и Любака "ама, не, бе, детенцееее...ту-ту-ви-зол, хайде, повтоли сега плавилно"  Joy И така откарват сума време да се учат  Joy Ама и Любака още не може да говори, ама даскал става  Joy И все засукани думи го кара да повтаря...хипопотам, светкавица  Joy

 Joy Joy Joy

Ох, със сълзи се смях на това Joy

# 28
  • Мнения: 689
Ех момичета вдигнахте ми настроението днес, голями скици са нашите деца  Laughing
Че от сутринта доста се карам и аз с мойта щерка, никак не слуша, голямо теленце е, хубаво че поне комшийчетата и те не са на градина/училище и поиграха около 2 часа, а аз през това време чистих с надеждата младежа да се завърти обратно  Simple Smile
Сега я сложих да спи и аз релаксирам.
Феъри, дано се оправят бързо децата  Hug
Лек ден  Hug

# 29
  • Мнения: 4 076
Красони, не се притеснявай, Теа се обърна нормално една седмица преди да се роди, като последните седмици се въртя няколко пъти, включително по едно време беше странично - коремът ми изглеждаше невероятно, все едно съм глътнала осмица. Имаш доста време още, рано е да се притесняваш отсега.

Диана, големи сладури са учителят и ученикът, как се смях.

Феъри, бързо да се оправяте!
И аз чувам от Теа напоследък такива думи. Последно вчера, докато гледаше Франклин, чиято майка е подсъдно перфектна, ми заяви - ето такава майка искам - да прави за мен невъзможни неща, а не като тебе. Това с невъзможните неща е цитат от книжка за Франклин, така че не се впечатлих особено.

Шапка свалям на майките, които принципно гледат децата вкъщи. Аз за три дни направо се изтощих.

Общи условия

Активация на акаунт