КУХНИТЕ - 28-ма тема

  • 113 646
  • 870
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 32
mecheto, виждам две фурни Crazy
предполагам, че едното е нещо друго-какво е?  Simple Smile

# 241
  • Мнения: 185
според мен е MW за вграждане.  Sunglasses

# 242
  • Мнения: 423
mecheto честита кухня, със здраве да си я ползваш. Много просторна и удобна.
Моля те, кажи как е организиран ъгловия шкаф до пералнята? Имаш ли някакъв механизъм?

# 243
  • Варна
  • Мнения: 32
Bobb,  има и възможност да се направи гръб от термоустойчиво стъкло, комбинация с печат върху стъкло, като дори можеш сама да си избереш изображението

# 244
  • Мнения: 796
Itnina моля те за повече информация.Към каква фирма трябва да се обърна?Координати някакви?Ако трябва и на лични.Благодаря ти предварително.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 32
Доколкото знам само във Варна и в София правят печат върху стъкло. Цената във Варна е 120 лв/кв.м плюс цената на стъклото. Отделно обработката на самото стъкло ( фаски,  отвори и др). Може и да се освети, става много ефектно. Аз лично предпочетох термогръб с печат, защото имах доста отвори ( за контакти и т.н). Сега снимах, ще пробвам да кача снимката

# 246
  • Варна
  • Мнения: 32
http://prikachi.com/images.php?users/itnina/1s.jpg. Виж и в сайта на форма S

# 247
  • Мнения: 431
mecheto, виждам две фурни Crazy
предполагам, че едното е нещо друго-какво е?  Simple Smile
Тея, горната е парна фурна, а долната обикновенна.

mecheto честита кухня, със здраве да си я ползваш. Много просторна и удобна.
Моля те, кажи как е организиран ъгловия шкаф до пералнята? Имаш ли някакъв механизъм?
Ами по принцип има механизъм, който обаче в момента сме махнали, сложили сме там кофата. Ще намеря снимки и ще пусна по-късно.
Ето, намерих:http://orka.tradernet.eu/products/prod00000149/add04_product00000149.jpg
Благодаря ви, още веднъж момичета  bouquet

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 22:07 от mecheto

# 248
  • Мнения: 6
Bobb,  има и възможност да се направи гръб от термоустойчиво стъкло, комбинация с печат върху стъкло, като дори можеш сама да си избереш изображението


здравейте, има ли някой идея къде в софия може да се намери иноксово гръбче за кухня против обгаряне от газов котлон - виждала съм снимки тук, но сега не мога да ги открия. предварително благодаря

# 249
  • софия
  • Мнения: 9 590
itnina, може ли повече инфо, във форма ли ти правиха гръбчето, с твоя картинка ли, за какви пари? май съм ти разглеждала кухнята и беше супер свежа и готина  bouquet

# 250
  • София
  • Мнения: 15 914
    Здравейте, повреди ми се лампата над мивката, която е от долната страна, на горния шкаф. Търся,търся и не мога да намеря подобна , такава, която може да се монтира на шкаф или на стена.Ако някой знае къде има нещо подходящо, моля за линк.

# 251
  • Мнения: 796
Intina много хубаво се е получило.Благодаря.

# 252
  • Варна
  • Мнения: 32
Във фирма  Явор Стил, във Топливо

# 253
  • Мнения: 544
Момичета и момчета  Mr. Green скоро гледах че показвате страница с дръжчици и механизми, рових рових ама не я намирам. Може ли някой да я пусне пак  Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 1 254
здравейте, има ли някой идея къде в софия може да се намери иноксово гръбче за кухня против обгаряне от газов котлон - виждала съм снимки тук, но сега не мога да ги открия. предварително благодаря
Ето тук: http://www.leksgroup.com със сигурност предлагат иноксови гърбове, дори на два размера в широчина - 60 и 90 см. Магазина е до Южния парк.

Общи условия

Активация на акаунт