Диетична вечеря ???

  • 17 098
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 782
Рецептата е супер, ама хич не е диетична  Peace  Аз за вечеря предпочитам салата или супа, леко ми е през нощта и същевременно не пълнея, давам почивка на организма си Wink

# 16
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Щом имаш Цептер, бих казала, че задачата ти се улеснява доста.
Риба, печена в Цептер е мнооог овкусно нещо.
И кюфтета /за които споменаваш, че ни се хапват/, също.
И зеленчуци с малко или без мазнина.

# 17
  • Мнения: 114
Салата и супа десертваме плодове Simple Smile

# 18
  • Мнения: 17
Изправена съм и пред друг проблем - половинката не обича риба  ooooh!, но пък мислейки за мен зареди фризера със всевъзможни. Преди няколко вечери изпекохме сафрид на скара, стана разкошен, моето момче разчопли  1 рибка.. хапна, посегна към втора и я остави до половина... #Crazy, незнам дали е така защото го мързи да чисти кокалчетата, за сметка на това на калкан обаче не отказва.

# 19
  • Мнения: 782
И моя не ядеше риба, но го научих  Wink Сега обожава ципура и лаврак /не миришат на риба и имат малко кости/. Аз ги посолявам и пълня с топено сирене, домати, маслини и черен пипер. Намазвам отвън с масло, завивам във фолио и пека във фурната. С плънката може да експериментираш, аз харесвам и комбинацията от пушено сирене и кисели краставички. Успех  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 17
Е, това е идея! Трябва да пробвам нещо такова. А за Никулден каква рецепта за пълнен шаран имам - невероятна. за жалост обаче никой освен мен не яде шаран...  Sad .Ако не забравя ще си я взема от Балчик и ще Ви я напиша. Майските празници ходихме за няколко дни в Девин там ядох пържена балканка ( пъстърва), незнам от панировката ли беше от какво, но беше страшно вкусна с една хрупкава коричка.. мммммм. Аз мога само риба да ям  все пак съм морско чедо, но  половинката набляга само на паржоли...и ми омтъсна вече това месоооо Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт