Системата минус 60

  • 98 975
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен за отчета:з.-филийка с кашкавал и парче торта(не можах да устоя на изкушението :oops)                         
                                                  о.-три сърми и пет сушени сливи                         
                                                  в.-може би кафяв ориз       
Момичета помогнете baby_neutralлинийката ми не отчита дните!           

# 706
  • Мнения: 115
Аз смятам от понеделник пак да се включа и да съм сериозна...че последните седмици никак не спазвах  Rolling Eyes

# 707
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
 smile3511
аз за сега само ще ви чета,без да пиша,защото всеки път като реша да почна някоя диета и все се провалям.Днес беше неуспешен старт. smile3538От утре обаче сериозно.Ще пиша,когато имам минус. Rolling EyesЗапочвам и всеки ден по 10-15 минути newsm39

# 708
  • Мнения: 99
Анита29 като за начало на тази диета се постарай да свикнеш с храненето до 18ч.....например за седмица и после пробвай да вкараш ограниченията на разделното хранене на обяд и на вечеря. А за днес нищо не е провалено все още. Вечеряй в 18ч. един от 7-те варианта за вечеря. И след 18ч. карай на вода или чай без захар.

Аз от 04.01 съм режимна с вас защото още съм при свекървта и тук е много сложно да се оправя с тази разделна вечеря в 18ч. Старая се да правя разделно хранене на вечеря...но освен всичко друго тук вечерят не по рано от 20ч......така че в момента не успявам да съм напълно по правилата на системата Confused
sunni 80 ами виж дали си написала дата за начало на диетата когато си правила линийката си...дали има дата от която да отчита Thinking

# 709
  • Мнения: 3
Жани благодаря!Сега ще бягам да си направя процедурата с мумийото   bath

# 710
  • Мнения: 1 722
Днес закусвах варено яйце с лютеница и кашкавал, обядвах супа с картофи и вечерях сирене, варено яйце и кивита ... първи ден, дано съм била режимна.

# 711
  • Мнения: 222
Здравейте, аз още преди новата година се запалих по тази система и една седмица се настройвам да не ям след 18.00 ч, добре е свиква се, сега ще овладявам и другите тънкости, мъжа ми и той ще се включи... Party мисля да си купя книжката и да я изуча добре...
успех на всички   bouquet

# 712
  • Мнения: 1 935
Днес закусвах варено яйце с лютеница и кашкавал, обядвах супа с картофи и вечерях сирене, варено яйце и кивита ... първи ден, дано съм била режимна.

Мисля,че трябваше да пропуснеш яйцето на вечеря

# 713
  • Мнения: 99
Днес закусвах варено яйце с лютеница и кашкавал, обядвах супа с картофи и вечерях сирене, варено яйце и кивита ... първи ден, дано съм била режимна.
Ами вечерята ти не е правилна. Яйца-вариант 6, сирене-вариант 7, киви(ако сметнем че е цитрус)-вариант 1,2,3. Трите храни изобщо не могат да се ядат заедно за вечеря. Съветвам те да си напишеш вариантите на едно листче и на хладилника Wink Peace

# 714
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Кивито не е цитрус.

Цитруси:
- портокал
- лимон
- грейпфрут
- мандарина
- помело

Тропически/южни/нецитрусови:
- банан
- авокадо
- манго
- папая
- киви
- нар

# 715
  • Мнения: 74
Momicheta i az sum s vas!! edna sedmica -3kg.

# 716
  • Мнения: 0
bobo супер резултат! Какво ти е менюто  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 4
Добро утро на всички слабеещи дами!Вчера пропуснах отчета Embarassed
закуска - мляко с мюсли и грейпфрут
обяд - 3 сармички
вечеря - пропуснах часа и карах на червено вино и малко сиренце Wine Glass
Днес закуската е отново мляко с мюсли и портокал.Останало ще го мисля допълнително.
Усещам разлика в обиколките на талията,ханша и бедрата.Надявам се утре да имам
добри резултати - ще стане точно месец от началото на диетата. newsm78

# 718
  • Мнения: 1 722
Едва преживях нощта ... сега усетих какво е да си в абстиненция ... вечеряйки преди 18 вече в 20 усещах невероятен глад ... в 22 бях полужива ... наложи се да изпия 4 чаши чай ... после цяла нощ не можах да спя от постоянно ходене до ВЦ ... Сега закусвах нес кафе с кафява захар, яйце варено, шпек салам с лютеница. Вече съм по-добре  Rolling Eyes.

Пропуснах да кажа: Вчера въртях 20 мин кростренажора.

# 719
  • Мнения: 2 337
Честита нова година.
Аз след няколко нережимни дни ( почти седмица  Embarassed ) от днес пак съм на линия.Утре ще давам отчет колко + имам.
Към записаните в таблицата:Ако има нещо за промяна в данните ви пишете на лични на мен или на жанета.

Общи условия

Активация на акаунт