Жената зодия Риби 11

  • 18 643
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 370
А добър ден.Аз сега ставам. Rolling EyesМиме,нещо си се ядосала ми се струва...Не се притеснявай,то тия приказкивсички сме ги чували.И аз мразя  да ми дават акъл как да си гредам детето,защото като стане нещо/недай си  боже/аз взимам кардиналните решения.Споко всичко ще се оправи.
хахаха,снощи да ви кажа,с едно приятелско смейктво се набутахме в една кръчма със жива музака.Познайте,ние една думао неможаме да си кажеме,но пък децата умряха от кеф,защото бяха все на дансинга. LaughingМалко трениравка за нова година. Joy

# 31
# 32
  • Кърджали
  • Мнения: 10 226
Ляляляляляляля, Деликатно девойче, отрано си запяла коледна песен.
Намерих малко спокойствие /Леле, колко тихо било като няма мрънкащо животинче наоколо  Laughing/, пуснала съм си музика. Само бирата липсва, ама мъжо я отказа нещо, та и за  мен няма..
Ако пиша на Дядо Коледа писмо да ми даде една вълшебна пръчица , дали ще се съгласи... Rolling Eyes Може и една вълшебна лампа, като тази на Аладин...

# 33
  • Мнения: 1 798
Сандричка,адски ми е коледно Party Party Party
Аз вече му писах CrazyИскам бяло духче като твоето Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 15 619
Сандре да ми се похвалиш нещо с мома Катерина, а!?  Hug Да я нацелуваш по гъзето малко!!!  Crazy Heart Eyes
Дели, при нас е весело, ела да четеш!  Hug

# 35
  • Кърджали
  • Мнения: 10 226
delicate, пожелавам ти го от все сърце. ОТ това по - хубав подарък няма...
Луне, кво да ти я хваля. Омръзна и да е тиха и усмихната кукличка, и сега е усмихната, ама мрънкаща животинка.Иначе бебе като бебе, гука, крещи чак, раздава усмивки на килограм /стига да не е в настроение, което аз наричам като кисела краставичка/, хваща, лапа де що и попадне... Във фейса има много нейни снимчици...

# 36
  • Мнения: 370
Пожелавам на всички тук,тази Коледа сбъдване на мечти и желания.На кой каквото му душа иска. HugДели,спокойно душа,скоро и ти ще тичкаш нагоре надолу с количката. LaughingАйде Амин.
ЛУне,твоите юнаци как са?ТИ какво си пожелаваш за Коледа?като сме тръгнали да си пожелаваме....За delicate  е ясно,за мен амииииии аз искам спокойствие и нормален животи много здраве за всички ни.А Алекс? Mr. Green

# 37
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
на мен пък хем ми е Коледно хем ми се реве-бааасссииииииии,трудно ми е бе хора,знам ,4е не само на мен ама оооооооооооффффффффф
бях до 5 сутринта на работа и преди 4ас се прибрах

# 38
  • София
  • Мнения: 1 173
Здравейте рибки неуморни,кога успяхте да изпишете 50 страници  LaughingАз доде се натуткам и вие готова конфекция.Бях ви позарязала малко,ма сега пак ще минавам да ви посещавам.Още 2 седмици имам изпити,стискайте ми палци,че яко се излагам напоследък  Embarassed

# 39
  • Кърджали
  • Мнения: 10 226
На мен ми е малко смотано днес... Нищо особено, просто настроение...
Аз това дето си го пожелавам, нещо не съм сигурна, че Дядо Коледа може да ми го донесе... Иска ми се най - накрая да успеем да си се сдобием със собствен дом... Та Дядо Коледа подарява ли такива неща  Rolling Eyes  Май ще трябва да разчитаме на банките...

# 40
  • Мнения: 1 798
Здравейте малки,големи,и още по-големи риби и рибоци Mr. Green

# 41
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
добро утро!нова седмица-нов късмет!

# 42
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
браво на вас!цял ден няма кой да влезе в темата! Naughty сама си поднасям кафе,сама си го пия!

# 43
  • София
  • Мнения: 5 074
Ще си го пиеш сама, щото на мен кафе не ми се пие  Joy Joy Joy
Ей тук, може ли да дадете по един глас http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=446323.0

# 44
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
готово   Peace

Общи условия

Активация на акаунт