За плешивите мъже, кривите зъби и различните очи

  • 25 266
  • 229
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 18 129
Често тийнеджърите имат нужда от модели за подражание. Обикновено това не са комшиите, а някоя известна личност. Май-нямат много избор, а?

Как се хванахте с тези комшии. Тцъ, ще ви разочаровам, пътувам доста и имам възможност да се запознавам с много хора.
А за избора човек затова има глава на раменети си да я ползва от време на време Simple Smile

 Laughing Е, относно комшиите така ми дойде отвътре.  Peace
Защо приемаш лично нещата? Винаги разбира се има изключения. Виждам, че имаш 4 год. дете, явно не си тийнейджър.

# 31
  • Мнения: 10 775
И целулит не са имали едно време. Направи ми впечатление като гледах стари филми със сцени на плажа. Дори жените наоколо нямаха.

# 32
  • Мнения: 1 748
 Simple Smile
Не е лично, но понякога когато една заблуда се тиражира става истина. а аз не съм съгласна, че хората масово са заблудени, колкото на филмовата и козметичната индустрия да им се иска Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 18 679
Всички се изредихме да кажем как всъщност ние не сме от тия, како Laughing И какво - пак всички в един кюп hahaha

МИК, мисля, че ти не ме разбра Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 748
Всички се изредихме да кажем как всъщност ние не сме от тия, како Laughing И какво - пак всички в един кюп hahaha

МИК, мисля, че ти не ме разбра Simple Smile

може, спирам се Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 448
Одъртявате.  Laughing И сега има хубави хора, които не са продукт на пластичната хирургия, както и преди не беше пълно само с естествени Убавци.

# 36
  • Мнения: 4 586
И целулит не са имали едно време. Направи ми впечатление като гледах стари филми със сцени на плажа. Дори жените наоколо нямаха.

И броят на личните им автомобили беше многокротно по-малък, и храните по-малко съблазвителни.
Ееех, какве гаджета имаше едно време, жилави, като генуезки шпаги.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 957
Ми, то е малко като "естествените рекорди" в спорта - в единия случай - все по-високи, и високи, и високи, в другия- все по-съвършени, и съвършени, и съвършени...Ама докога? И дължината на кракатаси има предел и белотата на зъбите. А после?

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Не мисля, че е от това, че остаряваме. Сега даже естествено изглеждащите хора са 90% по калъп някакъв.
Затова мисля да се откроявам, като си ходя дебела, рошава и с големи, черни веждИ Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 100
Аз обвинявам фотошоп и сродните му програми за всичко. Отвсякъде ни заливат пластмасови образи с пластмасово идеални кожи и тела без пори и гънки. В списания, вестници, ТВ-реклами, билбордове - навсякъде пластмаса. Нормалните снимки на звезди се считат за папарашки, а графичните дизайнери се изживяват като Господ в опитите си да преобразят всяка жена в съвършенна. Границата в обработка на снимки тотално се загърби, сега не се обработват снимки, а направо се създава ново произведение на изкуството. Оттам идва сремежът и ние да станем пластмасово съвършенни.
Дано скоро да ни омръзнат фалшивите образи.

И целулит не са имали едно време. Направи ми впечатление като гледах стари филми със сцени на плажа. Дори жените наоколо нямаха.
Имали са, имали. Попаднах на един стар американски сериал, като гледам прическите - от началото на 80-те трябва да е. Действието се развива основно по плажовете и е пълно с мадами по бански - е, толкова целулитести жени не бях виждала. Shocked Явно по онова време не е било срамно да се развяваш с бедра и дупе с портокалова кожа. Joy Ами Мерилин Монро с колко целулит е, горката. Laughing

# 40
  • Мнения: 2 759
                            Липсват ми хората с неправилни черти. Красиви, но неправилни. Намирам ги когато намеря време да отскоча до провинцията. И изобщо не става дума за възраст - възрастта няма значение. Може да не са красиви, но са очарователни по един особен начин... И през чертите им прозира вътрешната красота... Да, грозните лица са одухотворени.
                            Харесва ми да виждам силни характери зад тези лица. Лица, които могат да плачат, да се натъжават, да искат силно, да ревнуват и да признават, че ревнуват. Удивително е как преди време хората почти не са изневерявали, а са се ревнували много. Сега почти всеки изневерява, но никой не ревнува. Феномен. Скоро гледах един стар филм... грозната главна героиня се обърна към един мъж и му каза точно: 'Искам те, и няма да те дам на никоя друга'. Той беше красавец, и се беше загледал по красавица. Забрави красавицата на мига. В края на филма усетих, как всъщност възрастната и на пръв поглед некрасива жена ми изглежда страшно красива.

                           П.П. 'Игра за четирима', бразилски.

# 41
  • Мнения: 4 586
Искаш да надниктеш в бъдещето? Да прогнозираме? Може да се заемат с присаждане на допърнителни полови белези - примерно цици на гърба. Хем ще балансират, ще ходят по-изправени. Може да се присаждат и допърнитерно полови органи. Едва ли е много трудно.
Или 6 цици, на две колони по три.
Може пък манекенките и футболистите  да се изнесат на друга планета, на която тежат в пъти по-малко. Футболистите ще тичат по-бързо, децата им ще растат по тънки и високи, ще снимат там модни ревюта, а бедните тук ще гледат и пазят диети.

# 42
  • Мнения: 2 759
...Може да се заемат с присаждане на допърнителни полови белези - примерно цици на гърба. Хем ще балансират, ще ходят по-изправени. Може да се присаждат и допърнитерно полови органи. Едва ли е много трудно.
Или 6 цици, на две колони по три...
                               Ей, много ви се искат повече цици... А къде да ви сложат допълнителни ръце измислихте ли?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 957
Искаш да надниктеш в бъдещето? Да прогнозираме? Може да се заемат с присаждане на допърнителни полови белези - примерно цици на гърба. Хем ще балансират, ще ходят по-изправени. Може да се присаждат и допърнитерно полови органи. Едва ли е много трудно.
Или 6 цици, на две колони по три.
Може пък манекенките и футболистите  да се изнесат на друга планета, на която тежат в пъти по-малко. Футболистите ще тичат по-бързо, децата им ще растат по тънки и високи, ще снимат там модни ревюта, а бедните тук ще гледат и пазят диети.

Може и така. А може и след някоя друга година да се чудим масово как да станем по-късокраки и с по-камбест нос. Както детронираха заобления ханш и малките цици, тъй ще детронират и плочките, бицепсите и жилестите бедра...
Но състезателното подражание дали ще отпадне, това е май което дразни belinda? Сякаш е вярно, че светът става някак по-еднакъв.

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 14:47 от Ментова

# 44
  • Мнения: 1 192
                           Липсват ми хората с неправилни черти. Красиви, но неправилни. Намирам ги когато намеря време да отскоча до провинцията. И изобщо не става дума за възраст - възрастта няма значение. Може да не са красиви, но са очарователни по един особен начин... И през чертите им прозира вътрешната красота... Да, грозните лица са одухотворени.
                            Харесва ми да виждам силни характери зад тези лица. Лица, които могат да плачат, да се натъжават, да искат силно, да ревнуват и да признават, че ревнуват. Удивително е как преди време хората почти не са изневерявали, а са се ревнували много. Сега почти всеки изневерява, но никой не ревнува. Феномен. Скоро гледах един стар филм... грозната главна героиня се обърна към един мъж и му каза точно: 'Искам те, и няма да те дам на никоя друга'. Той беше красавец, и се беше загледал по красавица. Забрави красавицата на мига. В края на филма усетих, как всъщност възрастната и на пръв поглед некрасива жена ми изглежда страшно красива.

                           П.П. 'Игра за четирима', бразилски.
Все едно визираш испанците, обожавам техни филми...Ама там са на другия полюс- жените се оставят натурално окосмени отвсякъде и не им пука  Laughing (имах колега работил там една година)

Общи условия

Активация на акаунт