Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са проблемите, които клиентите изпитват с телекомуникационната компания Vivacom?
Какви са някои от проблемите, които хората срещат с Vivacom?
Какви са някои от предложените решения и препоръки за справяне с проблеми с Vivacom?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са проблемите, които клиентите изпитват с телекомуникационната компания Vivacom?
Клиентите съобщават за недоволство от различни аспекти на услугите на Vivacom. Проблемите включват високи такси за стационарни телефони, сложност при прехвърляне на номера към друг оператор, автоматично подновяване на договори, лошо качество на интернет връзката, неясни и непрозрачни договорни условия, както и проблеми с прекратяване на услугите и изискване за плащане на неустойки.
-
Какви са някои от проблемите, които хората срещат с Vivacom?
-
Какви са някои от предложените решения и препоръки за справяне с проблеми с Vivacom?
Предложените решения включват настоятелност при прехвърлянето на номера към друг оператор, подаване на жалби в Комисията за защита на потребителите, защита на правата на клиента и посещение в различни офиси на компанията за разрешаване на проблеми. Препоръките включват постоянство при прехвърляне на номер към друг оператор, подаване на жалби до Комисията за защита на потребителите, защита правата клиента и посещение в различни офиси компанията за разрешаване проблеми.
-
Как мога да прехвърля мобилния си телефон към друг оператор?
-
Как мога да подам оплакване за проблеми с услугите или плащанията на Vivacom?
Искам да споделя с вас с какви щуротии и безумици съм принудена да се занимавам тези дни...
Скоро решихме да се откажем от услугите на БТК опс! Vivacom и да преминем със стационарния си телефон към друга компания. Високите такси, които всеки месец плащаме без да сме говорили дори - към 15 лева, вече адски ми писнаха и тръгнахме по мъките. Нали пишат, че вече можеш свободно да си пренесеш стационарния номер към друга телекомуникационна компания и аз, нали съм си доверчива
Добре, че мъжа ми е по-внушителен, за жена е по-трудно да размахва пръст
Ще се пробвам отново другата седмица да разреша нещата на местно ниво - в офиса им тук, и ако отново някой е болен или... недоволен