Бебето ми има лануго

  • 12 411
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 126
Дъщеря ми е на 2 месеца и половина и все още има много мъх по гърба.Дали ще падне някога Sad

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 10:23 от AnMary

# 1
  • София
  • Мнения: 7 064
Козина,мм...по-скоро мъх, може и да падне, може и да си остане.

# 2
  • София
  • Мнения: 126
мъх де ама мнооого мъх,аз за това така се шегувам ама минаха вече 2 месеца и той не пада

# 3
  • Мнения: 9 990
Драма, и моето, а минаха две години от раждането....ама то пък от своя страна казало на едно момченце в яслата, че ще се женят, защото му е родила котка...та, може би има нещо сбъркано, знам ли.Мутацията е повсеместна, спокойно. Mr. Green
ПП. И ти имаш косми по краката, ама детето не се оплаква от теб. Laughing Peace

# 4
  • Мнения: 3 157
И моето дете е малко по-космато,като новородено имаше мъх по цялото тяло-даже и по ушите и мъжа ми беше ужасен.Поопада доста,ама пак си космат.
Ама виж за козина чувам за първи път newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 9 517
Ами моето бебе на тази възраст имаше не само "козина", но и опашка. Сега няма нито едно от двете  Simple Smile

# 6
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Освен, ако не е някакъв местен диалект, или опит за шегичка, супер много ти е странен подбора на думи в заглавието! Shocked

А по въпроса - ще падне.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Дъщеря ми е на 2 месеца и половина и все още има много козина по гърба.Дали ще падне някога Sad

Тези косми се наричат лануго. Детето е покрито с тях още в утробата, а при някои дечица ланугото опада до края на шестия месец. Така че моля те спокойно. Няма да има козина дълго време  hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 126
nana77 благодаря ти.Сина ми се роди без този мъх,но когато видях дъщеря ми... Shocked После мислех ,че за 1 месец ще падне,а ето и втори мина...

# 9
  • Мнения: 9 990
Ми, нАдай се да падне...ей го моето, две години превали, нищо не е паднало. Mr. GreenДа, и ушите, тези уши...така хубаво прилепнали бяха към главата, а сега все по-щръкнали стават. Thinking
ПП. Не блее. ThinkingВсе още.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
nana77 благодаря ти.Сина ми се роди без този мъх,но когато видях дъщеря ми... Shocked После мислех ,че за 1 месец ще падне,а ето и втори мина...

До шестия има време.

# 11
  • Мнения: 1 740
И моето имаше доста мъх, даже и по ушите.
Опада всичко.

# 12
  • София
  • Мнения: 126
bebo 81 кога опада помниш ли?

# 13
  • Мнения: 1 740
bebo 81 кога опада помниш ли?
Някъде към 3 месец, то тогава и косата на доста места му опада.

# 14
  • София
  • Мнения: 622
Каква козина, бе момиче  Shocked ? Това е мъх, който пада, не се притеснявай. Аз като съм се родила и майка ми каза, че са се уплашили - жълта, сбръчкана, с мъх и много криви крачета, пък сега каква съм Убавица  Whistling  Joy

Общи условия

Активация на акаунт