Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 53-та тема

  • 113 189
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 623
днешната закуска-яйца на очи,пържено пушено филе, пържено сирене,домат и препечена филийка
снощната вечеря-свински винен кебап с гарнитура пържени картофки и ориз

# 676
  • Мнения: 22 867

Marita_s/dk , то и аз въздъхнах като гостите......... EmbarassedПо-честичко се появявай,  много апетитни неща показваш!  bouquet

У нас пиле по египетски с оризче като сахарски пясък. Grinning

 
Питка, щото гледах, гледах в оная тема за любимите питки какви ги вършат, пък я захванах.


Уж пиленца трябваше да са, ама newsm78..............на кокошки квачки, носачки мязат, но не и на нежнички пиленца. Ама за сандвичи стават, беше отбелязано. Joy


И мекички от тестото.

# 677
  • София
  • Мнения: 3 816
Роца, честит рожден ден на малката Камбанка! Да ви е жива и здрава!  bouquet

Лабрекс, пиленцето е страхотно! Мекичките със сладко от дюли ли са?  eat

При нас днес туршийка и бобец с ловджийска наденичка, отдавна ми се беше дояло. Simple Smile

# 678
  • Мнения: 1 798
labrex,уникална както винаги Heart Eyes
Сподели как направи ориза Simple Smile

# 679
  • Мнения: 22 867
Гелева, да, от дюли е, добре че майка го направи, сега ми е много вкусничко! Heart Eyes Grinning
 
delicate , благодаря ти, много си мила!  bouquet Ще напиша рецептата в Любими-те след малко. Рецептата е от нета, много е лесна, но я бях забравила, отдавна не съм надничала по тетрадките, защото на компа е по-лесно. Grinning На който обича повече лук и чесън в яденето, ще му хареса, всъщност не е много по-различно от нашите манджи.

# 680
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Леля Ог , лесно е, слагам захарта на дъното на тавичката, в която ще правя сладкиша, мушкам я във фурната и само наблюдавам кога ще се разстопи и покафенее Heart Eyes.По същия начин правя и карамел на котлона, но в случая не ми върши работа, че котлоните са ми по- малки от тавата, в която правя този сладкиш Wink.

labrex , и аз след малко ще надникна в любимите ти, да видя оризчето Hug.

yagodka , благодаря ти за милите думи  bouquet!

# 681
  • Мнения: 10
Здравейте момичета Simple Smile Много отдавна следя този форум и се възхищавам на любовта, с която готвите за семействата си и на прекрасните ви снимки. Аз също много обичам да експериментирам в кухнята и единственото нещо, което ме спира да пиша при вас е публикуването на снимките- струва ми се много трудно.
Ще опитам да ви покажа една моя дърпана баница
http://tonykp.snimka.bg/cooking/moite-opiti-v-kuhnyata.446504.16089683

# 682
  • Мнения: 769
labrex,мекичките и ориза са мммммногоооо вкусноизглеждащи  Hug
yagodka ,чудни мъфинки   Naughty
Marita_s/dk ,много хубава педставяне  Heart Eyes

Дип от бял боб



и пиле с ориз и разни други неща в него

# 683
# 684
  • София
  • Мнения: 1 341
Момичета, всички сте  за  #2gunfire  Какви вкусотии сте приготвили....
Венета и Лабрекс, направо ви завиждам (бяла завист)  за вашите умения  с тестото!!!!
Искам и аз такаааааааааа!

Леля Ог, Ягодка, за целувките е важно самото разбиване и после печенето.
Разбивам 2 белтъка около 10 мин с миксера, после добавям 1 ч.ч. ситна кристална захар и разбивам  5-6 мин. с миксера ( да се стопи захарта), добавям накрая лимонов сок ( от този в шишетата) или оцет 1 ч.л. и пак разбивам с миксера за 1-2 мин.
Ако имам орехи слагам вътре 1 ч.ч. нарязани и само обърквам с лъжица. Пекат се в загрята фурна на 80 градуса най-малко 90 мин. и  оставям да изстинат във фурната.
За днес пак нещо мързеливо ( мързела не ме е пуснал още)


Пробвах да намаля снимката, като след първото img написах width=400, но не се появи снимка.....защо?


СТАНАААААААААА !!! Ох, доста се измъчих докато нацеля...... за коя скоба иде реч....
Лабрекс, Алхимика, БЛАГОДАРЯ ВИ   bouquet
Наистина така е много лесно!

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 19:32 от рени55

# 685
  • Мнения: 22 867
Момичета, всички сте  за  #2gunfire  Какви вкусотии сте приготвили....
Венета и Лабрекс, направо ви завиждам (бяла завист)  за вашите умения  с тестото!!!!
Искам и аз такаааааааааа!

Пробвах да намаля снимката, като след първото img написах width=400, но не се появи снимка.....защо?

Рени, не си опитала просто, ще видиш колко е приятно! Пробвай!  bouquet

labrex,мекичките и ориза са мммммногоооо вкусноизглеждащи  Hug

nordina, благодаря!  bouquet И на мен са ми много вкусни! Heart Eyes А твоите снимки няма да коментирам, каквото и да напиша, все ще е малко. Peace Страхотни са!  bouquet

Аелис, дано ти хареса, не е нещо невиждано и нечувано, но вкъщи го харесваме, вкусно е и бързо става.

# 686
  • Мнения: 360
рени55 между img и width=400 трябва да има интервал,ако не го слагаш не ти излиза снимката,и всичко да е вътре в скобата Peace

# 687
  • Мнения: 202
От ден на ден момичета е по вкусно и приятно.
Пиша го общо защото сте ненадминати по красота и вкус.
Поздравявам ви всички.  newsm51
От мен рибена супичка,сладки кифлички,баница с кори на сачи пържена риба но по късно.




 

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 19:01 от megans

# 688
  • Мнения: 1 117
здравейте, здравейте!
от мен днес едно сладкишче лимоново  Grinning
с розов пипер за екзотика  Joy

 

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 19:05 от Lois

# 689
  • София
  • Мнения: 614
Вяра, много, много са ти апетитни сармичките!  bouquet

Аз тая вечер се отчитам скромно -


Салата "Гордън Рамзи"




Приятна вечер!


Ех, Лоис.............  bouquet Как да публикува след теб човек каквото и да е...

Общи условия

Активация на акаунт