Топла есен пак дойде, а ти расти расти мъничко дете!

  • 29 339
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 765
Мисля, че имаме проблем. На беба и липсва болницата, или аз успях от понеделник до сега да я свикна на ръце и сега в леглото и растат бодли  Tired.

Зная, че ще ни е нужен период на адаптация, обаче все имам чувството, че не правя нищо както трябва  Confused.

# 676
  • Мнения: 3 914
да я свикна на ръце и сега в леглото и растат бодли  Tired.


Това като чета,трябва да ти кажа че правиш ТОЧНО каквото трябва Hug Hug Hug

# 677
  • Мнения: 1 875
Комикс, не може да свикне толкова бързо на ръце, не се шашкай. А и да свикне, какво от това - аз бях решила да си нося детето, колкото иска, ама то пък не иска..
Да няма колики? Свива ли крачета като плаче?
Всички имаме чувството, че не правим нещата както трябва в началото - не че това ще те успокои, но да знаеш, че е нормално. Hug


Деси, подаде ли сигнал в полицията?

Всички болни да оздравяват, ние сме една идея по-добре. Аз съм малко разбутана емоционално, но ще се оправя. Винаги съм така по това време на годината.
 Уф, можех и по-оригинална да бъда ooooh!

# 678
  • София
  • Мнения: 1 711
Гери, на нас и педиатърката и Куфарджиева ни казаха за тези на вратлето, че трябва да се следят дали растът, ако са както сега, меки и не много големи, няма проблем. Или сами ще се свият или така ще си останат, но не било проблем.

Комикс, не се притеснявай, гушакйте се колкото може повече. Няма опасност за сега да я разглезиш. Явно има нещо което я притеснява, може и новата обстановка да е, може колики или друго да я мъчи. Сега тя има нужда да я гушкаш, даже както е казала Ина, това е най-правилното нещо което можеш да направиш. Когато и двете посвикнете една с друга, ти ще разбереш кога се глези, кога наистина я боли нещо и иска мама да я гушне.
Аз сега дори малко съжелявам че не се гушкахме много като бебета, не че не съм искала, но нямах физическа възможност. Като натежаха и ми беше трудно и двамата. А като гушна единия и ми ставаше жал че другия седи самичък. Когато имахме колики се гушкахме много, тогава и таткото помагаше, обикновено с Дани, че беше по-трудно при него. След това някак сами си свикнаха да си лежат по леглата и сега като заспиват не обичат да са на ръце, искат си да си легнат.

# 679
  • Мнения: 9 973
Комикс,докато са колики,после стават зъби....и така  Hug Безсънни нощи,носене на ръце...

Извадих си нов акт за раждане,сега отивам и в 5 градска за ТЕЛК-а
В полицията едва ли има смисъл да ходя Rolling Eyes

Казаха ми,че никой не може да ми направи бела  Praynig

# 680
  • Мнения: 6 604
Привет Hug.
Аз съм на работа,ама нямам търпение да свършва вече Crazy. Не ми се работи Tired. А и са ме оставили самичка в офиса и аз реших да злоупотребя малко Mr. Green.
Гери-дано не е нищо сериозно. Стискам палци Praynig.
С тази работа съвсем ви изпуснах дирите. Ама вечер се прибирам уморена и докато свърша къщната работа и то станало 11 часа Crossing Arms.
Комикс-отпусни се малко Hug. Казвам ти го от опит. Сега гледам снимки и съжалявам за толкова пропуснати моменти. Ама и аз непрекъснато се взирах в малката и се тревожех. В началото и ние бяхме все на ръце. Имаше страшни колики и се успокояваше само като лежеше върху мен. А сега иска да си заспива сама в леглото. Понякога искам да я поглезя и да я приспивам на ръце,но виждам ,че й е неконфортно. Същата е като мен. Иска да се разположи нашироко и нищо да не й пречи около нея Flutter.
Орелия-дай го малко по-оптимистично. То и аз се сгъбясвам около празниците,но се опитвам да се държа Whistling.Най-малкото заради Мария.
В тон с насоката,която е поела темичката ни,(за бутона "он") напоследък взех да се притеснявам малко повече. И аз давам Ескимо(май най-дълго от всички тук) ама още не се е отприщила малката Crossing Arms. Все още сме само на думички и от време на време някои изречения от две думички. Решила съм да я оставя до 2.6 годинки ,живот и здраве,и тогава да видим дали ще я повлека пак по логопеди Sick.
Айде ,че се олях Blush.

# 681
  • Мнения: 1 685
мидичка Hug
Дадоха на детето, още един Аб .Взех да го разтварям, и виждам съм наляла един пръст повечко вода, че ме е яд.
За първи път ми се случва ,ама Жорко не ме оставя .Нищо не направих.
момичета друг Аб ли да взема, или да си давам този ?Аугментин му дадоха да пие ,кашлицата била ужасна. TiredСнимка не можахме да направим, рентгена не работеше.

# 682
  • Мнения: 923
Комикс гушкай я и не се притеснявай. За малката Бо сега е най - важна майчината топлина. Много да я нагушкаш и от нас.
Гери Hug бързо да оздравява Жорко. Според мен май трябва да вземеш друг антибиотик, но най - добре се консултирай с вашия лекар.
Аз днес водих Коки на Коледно тържество в детската градина където работи снаха ми. Моят малък мъж е готов за градина. Забрави ме напълно, игра си с децата, беше му много интересно. Беше очарован от Дядо Коледа, много му се радва и му направихме хубави снимки.

# 683
  • София
  • Мнения: 39 940
Гери говори с педиатърката. Предполагам, че и така можеш да даваш Аугментина, но на по-къс интервал от време.
Говори с лекарката.

Дядо Коледа ме посети по-рано, с едно Eee PC Simple Smile И попитах моя дядо Коледа след като имам 20 лв в моята карта какъв подарък мога да му взема. Той благородно рече "ще ти остъпя моята" Simple Smile
Прибрахме подаръкът на Дияна, таблет. Утре вечер ще го пробваме. Да видим дали утре ще слуша, за телефон. Или телефонът ще го оставим за РДто й. Утре ще ги пратя да купуват подарък за Алекс.

# 684
  • София
  • Мнения: 3 414
Живна ли малко Ан Мари?
Аз почнах с готвенето,детската кухня спря Мама люси не иска да ни вземат за 3дни м/у празниците обречен съм на тенджерите Close

# 685
  • Мнения: 923
Дани Hug видях те. Как сте с Вероничка?

# 686
  • София
  • Мнения: 39 940
Тц, преуморена съм. И на Алекс днес му беше последният ден в ОЗИ, Ще се видим отново чак на 4ти януари. От Ози подариха пъзел на Алекс.
Но пък дребният ме улеснява... тези два дена не иска нищо да яде. Утре ще мина да му взема Милумил. Поне АМ да пие.

# 687
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет момичета от дълбоката провинция, не съм влизала от два дни и колко неща са се случили. Thinking
Комикс да нацелуваш много малката Бо. Като те чета и такива спомени ми навяваш, мили мили - нашият дядо плачеше със сълзи и с глас, когато я докарахме в къщи и баща и я хвана да я къпе, тя се изгуби в шепата му, а всички баби и дядовци чинно стояха отстарни и гледаха и никой не смееше да я пипне Confused. Не се притеснявай постепенно ще свикнете и ще се опознаете и ще видиш колко ще ви е хубаво заедно.
ГЕри жалко че си пропуснала тържеството вчера, но така е когато са болни децата загубваме и ума и дума.
Мен така днес ме върнаха от изпит Embarassed. Защото забих и не мислех за нищо друго освен че е време за инхалацията на Вероника и ако не я направя в близкия половин час - може да направи пристъп Embarassed, изобщо не слушах и не мислех за това което ме питаше преподавателката, а на нея така и се искаше да ми пише една тройка и да ме оттърве от повторно явяване. Да ама не - така е.
То на мен не ми се случва за първи път когато тя е болна да игнорирам абсолютно всичко друго и да мисля само за нея. Embarassed
Колко чаках да минат тези последни два дни, толкова днес незнаех дали изобщо да стягам багажа. Пообиколихме днес пак малко лекарите, позволиха ни в крайна сметка да пътуваме и ето вече сме при баба, а Вероника забрави да кашля. Sick Дано поне тая нощ се наспя - от три седмици и повече не помня да не съм ставала поне по три четири пъти на нощ, само дето не се храним  ние  Mr. Green, няма бебета, няма деца.
Извинянайте нещо са ми много хаотични мислите, но ако знаете колко съм уморена Embarassed.
ЛЕка нощ пък утре ще пиша и ще разказвам колко е хубаво при баба. Сега не се вика постоянно МАМА, а баба Wink

# 688
  • Мнения: 295
здравейте и от мен!
и аз пропуснах тържеството на Дария(дядо коледа е ходил в дома и раздавал подаръци)тръгнахме рано но за лош късмет един съсед го бяха блъснали някакъв не спрял на стоп и  белята стана на него нищо му няма за радост но колата му е потрошена после тръгнахме по най-бързия на4ин за да успеем да стигнем на време но  явно така ние било писано по пътя пак спряхме един човек беше закъсал с колата си май горивото му беше свършило та го дърпахме с нашата кола и така времето отлетя и като пристигнахме вси4ко беше приключило и нашата принцеса се изморила толкова 4е беше заспала
тя е добре  за моя радост,но аз се разболях и този път май няма да ми мине без АБ направо съм като парцал
лека ве4ер на вси4ки и болните да оздравяват  bouquet

# 689
  • Мнения: 983
Момичета, влизам само да ви пожелая весели празници - една топла и уютна Бъдни вечер с най-близките хора и прекрасна Коледа  Hug Нека получим най-желаните подаръци, най-щастливите моменти с хората около нас и най-важното - всички да сме здрави и най - вече дечицата ни.
Хубави празнични дни!

Общи условия

Активация на акаунт