Любители на котки - тема 32

  • 34 963
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10
В София са. Аз ще се опитам да накарам момчето да ги заведе при друг лекар. Все си мисля, че ще може нещо да се направи за тях. Надеждата умира последна.

# 721
  • Мнения: 1 252
naturu , разплака ме! Cry
А могат ли да  ходят?

# 722
  • Мнения: 10
Могат, да. Но все пак си мисля, че трудно някой ще се навие да си вземе коте с криво краче, при положение, че може да си вземе с право  Cry

# 723
  • Мнения: 64
Аз все пак си мисля, че е обикновен рахит. Вярно, не разбирам много от котешки болести, но имам причини да мисля, че не е това, от което се страхувате.

# 724
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Според мен имат шанс котетата за дом,поне аз знам за хора,които са взели котета с малформации и си ги гледат...и все пак след като са били прегледани от вет ми е непонятно защо не е поставена ясна диагноза,ние тук можем само да предполагаме в крайна сметка  Thinking

п.с.
друго,което мога да направя е да пусна тема в един форум за животни , в който съм потребител и там да помислим предвид,че дейно участва и вет,който според мен е изключително компетентен,но това само при условие,че naturu е съгласна

# 725
  • София
  • Мнения: 1 825
Ако собствениците нямат възможност, мога да взема малките и да ги заведа на ветеринар, ако разбира се, не е проблем за тях.

И аз съм убедена, че има хора с добри сърца, които биха взели такова коте /е, по-скоро имам впечатления от западноевропейци, но все пак/. Като много малка за известно време гледах коте с вид парализа на задните крайници. Не живя дълго, но още ми се насълзяват очите като си спомня за него.

# 726
  • София
  • Мнения: 13 141
Добро утро!
Ако знаете какъв мръсен номер ми погоди гадното котенце!  #2gunfire
Преди малко застанал на вратата и мяука едно жално - все едно ми казва: "Ставай, поспаланке, че много ми се ходи до тоалетна!" И аз станах, колкото и да ми се спеше- горкото коте да не свърши някоя беля, докато майка му се излежава съботно  Mr. Green. След като се увери, че съм станала напълно и безвъзратно от леглото, отиде на единственото слънчево петно на килима и взе да се търкаля доволно и да ме подканя да си играем. Ле-леее! Идваше ми да му отскубна мустаците!  #2gunfire

leni_vas, много е сладко котето! Дано му намерите дом! Ако не бях и аз с един Мацо и един Мъро бих  го взела - такива хубави очички има! Пуснала ли си обява другаде? Сещам се http://kotkite.com/obiavi.html  и http://www.bezdom.info/.

А за малките сиамчета - без да съм компетентна, но като ги видях си помислих, че е малформация. Имала съм коте с рахит, което излекувахме с Диавит - по различен начин стоеше крачето. Дано да е нещо лечимо!  Praynig

Емел, а как върви твоето съжителство със сладурите?

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 13:06 от tania67

# 727
  • София
  • Мнения: 1 825
Танче, не успяхме. Хомеопатичката ми замина за Индия на обучение и за това мама, в комплект с малките, я командировах в провинцията. Дано Кьорчо да изкара зимата без кризи. Опитахме се да ги изолираме в една част от апартамента, но това са животинки, щъкат навсякъде. Така са свикнали, не търпят затворени врати, особено Кьорчо през цялото време виси на дръжката на вратата Sad, а брат му стои под дръжката, та когато Кьорчо падне да омекоти удара.

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 13:16 от Емел

# 728
  • Мнения: 2 550
Могат, да. Но все пак си мисля, че трудно някой ще се навие да си вземе коте с криво краче, при положение, че може да си вземе с право  Cry

Трудно е, но не е невъзможно. Във форума на дог.бг има къде къде по-страшни истории с щастлив край.
Дори и за чужбина могат да заминат.
Ще помагаме  Hug

# 729
  • Мнения: 1 252
И това си мислех - да търся вет. сайт....
Много са милички  Cry

# 730
  • Мнения: 4 116
Заповядайте на НОВАТА ТЕМА 

Общи условия

Активация на акаунт