АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 28 007
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте, нещо напоследък нямам никакво настроение за нищо, децата все са болни, ако не е Марти, е Криси. Просто някакъв кошмар, Марти мин, седмица пи АБ, ходи на градина 3 дни и пак болен, тъкмо се пооправи и Криси 39, 5  Crazy
В пон. Марти беше добре, тръгнахме към градината, към 8.10 някъде, съблякох го, обух му пантофи и учителката реши, че трябва да одидем до другата сграда, където е сестрата и да ги прегледа. Децата, които са дошли до този момент обаче са влязли без преглед. Отиваме ние там, сестрата супер недоволна, туку що пристигаща. Облече си престилката и идва и казва Я да видим имате ли сополи, нямате, имате ли кашлица, нямате, ами хайде отивайте. Отиваме ние, аз пак го събличам Марти, но той вече беше разстроен, ревеше и му тръгнаха сополи. И тя казва, а не, това дете е болно, прибирайте го вкъщи да го лекувате. Много се ядосах, не за друго, аз ще го прибера, въпреки че имам бележка от лекар, че е здрав, но за това, че правилата са за всички. От 7.30 до 8.15 никой не преглежда децата. Един така друг иначе. Мога ли да настоявам да идва сестрата на работа от 7.30? Защото аз ще го държа до края на седмицата вкъщи и без това са сборна група, но в пон. като отидем и ако има някой болен, какво правим тогава? Тъпа българска работа.

Елфче, аз съм Elena Petrova във фейсбук.

Календар правя за моите деца, от 13 листа, ако някой иска мога да му направя, само да ми приготви 12 снимки, зимни, летни, есенни. Ще ви го изпратя в електронен формат и вие ще си го разпечатате някъде. По- късно ще ви покажа как ще изглежда горе долу.

После ще дочета, Марти ще гледа рейнджърите  Crazy

# 76
  • Мнения: 574
Добро утро и от мен Hug Да се включа и аз по момичешките "проблеми" - и при Деница проблем е прическата. Най-често ходи рошава, защото не дава да я реша. Косата й е права, аз съм доста мнимателна, но въпреки това ми заявява, че я скубя. Обаче от няколко дни я реша пред ТВ-то, та успявам да й направя две плитки или две опашки, най-често обаче е с диадема Peace Това го правим докато гледа за някакво мече или за Хокъс и Локъс по Супер7 или нещо подобно newsm78
Календари не знам дали има в ДГ, таткото не ме е информирал. У нас от няколко години календари прави баща ми, с всичките си внучета. Много е мило, защото всяка година са повече деца на календара Heart Eyes. Голям проблем е обаче да съберем и снимаме 4 деца на едно място. С тази нелека задача се е заела сестра ми -има хубава техника, усет за снимане и нерви да прави много снимки Simple Smile

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 202
Диадемите,не ни вършат работа за градина.Като почива гледам да не я дърпам с опашки и е винаги пусната с някоя фибичка или диадема.Но за градината не дават с пусната коса.Тя косата и е без бритон и всичко пада напред.Дори и когато е с две опашки,много често ,като я взема са целите корави,дето са влизали в манджата и. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 574
Ембър, при нас избора е между поне 3 комплекта и Деница почти винаги е нещо недоволна. Няма проблем само, ако има приготвена рокля Laughing.Глези се повече от необходимото, и доста често просто й обличам каквото аз реша Peace
Ира, и Деница често дърпа ластиците в последния момент, ако е решила, че вече не иска дадена прическа и в тези случаи ходи рошава и без прическа. Но аз поне й режа бретона, когато благоволи да ми позволи, разбира се Crazy

# 79
  • Мнения: 413
Elen@, любопитна съм да видя календара. Peace
Бързо да оздравяват и двамата. Hug

Аз днес на всяка манджа мерудия. Blush

# 80
  • Мнения: 4 970
Ааа- отказах се от бретоните.На 10 дни трябва да режа CrazyТая нейната коса расте като за световно.Защо д ане става с диадема в детската newsm78 Що за щуротии.Пробвай бърза плитка или опашка , и пак диадема, за резерва от лсучайно разпадане на основната прическа Crazy
За дрехите- и аз винаги оставям поне 2 варианта, че иначе правят страховити комбинации с баща й ooooh!

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 202
Албенче,няма как да я пратя рошава ,защото на нея и очите и не се виждат даже,ако не я оправя. Simple Smile
А пък ,ако сме с рокля няма никакъв проблем.
Елен@, и мен ме заинтригува с календара.

# 82
  • гр.София
  • Мнения: 4 177
 Аз затова държа София с бретон-за да няма отпред коса. Иначе-връзвам една опашка назад,но сгъната,както кокче и така. Обаче нещо ме шашка-това дете няма път, косата й расте на някакви странни кичури, с разнопосочни пътеки. Много странно.

 Елена, и аз като теб съм се сдухала, но се надявам от понеделник да ни е следващата серия ходене-на-градина.
 А помня,какви страхотни календари правиш,показвала си. Но първо трябва да минем на сеанс при Албена или Нана-да ни наснимат красиво Simple Smile

 Елвинг, Мики Маус си го гледаме задължително,когато е вкъщи. Но ако е на градина не рискувам-въобще не пускам тв-то,че няма отърване.
 От вчера за кой ли път обявих бойкот на телевизора,че ми писна от какафонии вкъщи.
 2 тв-та работят,някаква Хана Монтана крещи-ей,хванаха ме лудите...

# 83
  • София
  • Мнения: 12 569
А помня,какви страхотни календари правиш,показвала си. Но първо трябва да минем на сеанс при Албена или Нана-да ни наснимат красиво Simple Smile

Идвайте, че Супер Митко точно се е сдобил за кратко с професионална светкавица  Wink

Айде малко снимки на чавето, че не съм го показвала скоро

http://dizela.com/Kaloian/slides/IMG_18269.html

http://dizela.com/Kaloian/slides/IMG_18196.html

http://dizela.com/Kaloian/slides/IMG_17773.html

http://dizela.com/Kaloian/slides/IMG_18102.html

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 202
Ааа- отказах се от бретоните.На 10 дни трябва да режа CrazyТая нейната коса расте като за световно.Защо д ане става с диадема в детската newsm78 Що за щуротии.Пробвай бърза плитка или опашка , и пак диадема, за резерва от лсучайно разпадане на основната прическа Crazy
Велмарче,и аз съм се отказала много отдавна от бретона.Ами то никой не ми е казал,че не става с диадема.Казвали са ,че не може с пусната коса.Макар,че Ирен ако е с пусната коса и диадема е все едно само с пусната коса.Така я оставям през почивните дни,ама само,като сме навън.Седнем ли да се храним на маса и веднага я връзвам.

# 85
  • гр.София
  • Мнения: 4 177
 Нана, ето ти идея. Митко може да забогатее с фотография.
 При все,че съм оптимист,мисля,че жп транспорта има бъдеще.

# 86
  • София
  • Мнения: 12 569
Нана, ето ти идея. Митко може да забогатее с фотография.
 При все,че съм оптимист,мисля,че жп транспорта има бъдеще.

Бе може, ама не е такъв, че да се рекламира за фотосесии.
Иначе и аз се надявам много, че нещата малко ще се подобрят. Макар че вече трета седмица чакаме заплата...за септември.

# 87
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Календар правя за моите деца, от 13 листа, ако някой иска мога да му направя, само да ми приготви 12 снимки, зимни, летни, есенни. Ще ви го изпратя в електронен формат и вие ще си го разпечатате някъде. По- късно ще ви покажа как ще изглежда горе долу.

нареждам се на опашката  Mr. Green

при нас има изложени календари, картички и джобни календарчета в ДГ, снимките ще ги правят декември. заръчала съм няколко стенни (за баба, дядовци, вуйчо) и няколко картички за подаръци  Grinning Ния си избра сама календара  Laughing

ей, я се стягайте, какви са тези антибиотици, ааа  Naughty

# 88
  • София
  • Мнения: 5 795
Сигурно затова не ми се "паднаха" момиченца - не ме бива прически да правя  Crazy Simple Smile
Елена, и на мен ми стана любопитно за календарите  Hug А във ФБ ще те потърся  Peace  И дано не болудуват повече сладурите!  Praynig
Калоян е много красиво дете  Heart Eyes

# 89
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Хех, Елфче, то, за да правиш прически трябва коса. Наша Стефка с 5 косъма на 3 години кви прически, кви 5 лева. Толкова й е тънък косъма и пършива косата, че каквото и да вържа, след малко е вън.

Иначе в градината първите дни ми казаха да я връзвам, че била с перчем на Гео Милев.  Mr. Green

Направо ви завиждам за градината, ние вече втори месец се гледаме комплект вкъщи и аз вече издишам. Вероятността да тръгнат декември на градина е така да се каже невероятна  ooooh! Така че календари и прочее и коледни тържества отпадат.

Снощи писахме писмо на дядо Коледа, покрай рекламите на картуна вече имаме набелязани няколко неща  ooooh! ooooh! ooooh! Последно е куклата Чичо бело.

Ето и аз качих малко снимки на Стефи, да не ни забравяте един вид:

тук пише писмо на дядо Коледа да й донесе Чичо бело

а тук забалежете как кърми куклата, поне си имам компания в тази дейност, кърмим двете заедно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт