Ура-а-а-а-а!!!! И КАТРИН е вече в кюпа на щурата АПРИЛСКА група !!!

  • 29 871
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 130
Ее, момичета - ама толкова мило ми стана кат си отворих темата и гледам - не една, не 2, а цееееели 3 нови страници + една нова тема... Hug направо ми се стопли сърцето и ми стана едно такова...по старому!
Много ви се зарадвах на всички - но тъй като адски много ме цепи глава и ми се спи (дори досега четох как на Алекса Лов шефът й плакал за нея, че не се връщала на работа...и докато проумея, че Калоянчо плакал, а не шефът...си викам - брех, м... му, как пък тъй ги намериха тез шефове дет реват за подчинените си, че не се връщат на работа...) - та си викам - много ми се спи - ще  лягам, а утре - пак... Hug

П.С. Ясминка - не съм набрала на никого...само на шефа ми...щот не плаче за мен  hahaha Joy hahaha

Ева Мери -  Hug Peace Hug - не Й обръщай внимание!!! Познах ли? Ценителка - и аз от кой ще си искам цигари на нашта среща? Нали и аз съм една пушачка-просякина Simple Smile Галиво и Ваняиван и те бременни...
П.С. Муси - предстои ти най-лекото раждане на света, промиз Peace И Миленка1976 - ако искаш бебо да изчака термина - стига лази с корема под масата!!! Целуууууууууууууууууууувкииииииииииииииии!

Варненки - ако искате само ми кажете името на клуба - аз ще звънна, ще резервирам и капаро ще изпратя даже Peace Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 433
Блонди, пак не си разбрала добре, тя е писала че Калоян не е плакал за нея, докато е била на работа... Laughing Laughing Laughing май наистина те цепи глава, лягавй да почиваш   bouquet

Ясмина, браво на Невена, пу-пу, тя май ще е първенец по липса на заболявания, дай боже така цял живот, ама сподели и с нас рецептата за успеха де...  Wink Wink Wink

# 17
  • Мнения: 4 306
Малее, те децата на училище ще тръгнат, докато се наканя да се разпиша в отчетната тема ooooh! Срам, срам...
Попрочитам, ама не смогвам всичко.

Ванче, като ще разширяваш списъка, те моля да добавиш, че  на slon4etka  близнаците, живот и здраве през декември ще са кака и батко. Чакат момченце около Коледа и са много щастливи.
Мен така ме върти центрофугата по цял ден, че въобще не знам коя дата сме. От юли сме сами с децата, без баби и прочие и си е екшън. Като се паднат спокойни дни сме си супер. Дори станаха по-изпълнителни и са по-малко лигавщините. Ама като се падне ревлив ден ooooh! Те реват, аз крещя, после те реват, аз успокоявам и накрая ме е яд на мене си. Напоследък често се падат ревливи дни, защото и двамата вадят кучешки зъби и пищят от нищо, но ще мине и това.
Не знам дали сте коментирали, но ми прави впечатление, че малката като гледа нещо от близо /5-10 см/ и някак си събира очите. Забелязали ли сте вашите деца да го правят? Все забравям да питам нашата докторка.

Barbie girl и msbilit, честито! Много се радвам за вас. От сърце ви пожелавам да имате лека бременност и да се радвате на здраво, пухкаво бебе!

# 18
  • Мнения: X
ВаняМ, ти учуди света бе момиче   bouquet, специални благодарности за темата. Надявам се проблемите да си ги натирила в кучи г*з и всичко във вашата къща да е наред.
 *Vera, радвам се да те "видя".
 Петинка-дръж фронта здраво, няма да се откзаваш!!!!

А сега идва ред (отново) на молбата ми за помощ-на Самуил венците са страшно, убийствено, кърваво чеврени от няколко дни(2-3 да речем). Не обръщах внимание, защото мислех че си въобразявам. Но той не дава въобще да му доближим устата - отказва да яде всичко, ама всиииичко, освен мляко. И като опита да пие вода от шишето си и ако не си уцели устата а някой зъб и започва един кански рев.......да не го чувате. И освен това мисля че дъхът му е убийсвено лош, смърди говедото и това си е. съмнявам се да е от зъби, защото при предните зъби такова чудо не е било, никога. Остават му само последните 4 зъба най-отзад, ама...ох не знам какво да го правя. Няма Т, но му дадох малко Панадол, щото пише и че е за зъбобол (убийте ме сега).

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ей, *vera много се радвам да те видя. Поздравления на slonchetka, желая им едно здраво, красиво и послушно момченце. Да не би този път да се е получило по естествен път? Те бяха инвитро, ако си спомням добре

а за събирането на очите - смяташ, че е нещо повече от обикновено фокусиране при близко гледане, ли?

Емма мисля си, че такова нещо няма как да е от зъби.  Thinking

Хелън благодаря за отзивчивостта, ама то големия зор е да се избере клуба.  Hug

aleks_love дано всички сме здрави, да се видим.

пак си повтарям молбата за линк към филмчетата на Baby Einstein  Praynig

и още едно запитване - какво ползвате при подсичане на децата? Бочко не я оправя, взех Eryteal на Kloran, но не виждам кой знае какъв ефект.

# 20
  • Мнения: X
Ясмина, аз ги теглих от Замунда http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=baby+einstein& … =0&incldead=1, но не всички ми тръгват на компютъра и двд-то. Иначе съм търсила из доста чужди сайтове, но резултата беше...почти никакъв.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Привет Hug
Аз се излежавам на дивана по пижама и се радвам колко ни е напреднала и новата тема Simple Smile
Хелънче, мерси душа Heart Eyes, дано наистина мине леко...
Ласи, вие сте ми слабост, така че като за вас, давам да ме предреждате. Пък и юнака щом е така едър Hug Нашия върви нещо хилав, последния път (преди 10тина дни някъде) доки го изкара около 2500, така че може да си чакаме... ама ако пита мен поне да не чака до много над 3300, че после иска и излизане Crazy

Честито на msbilt  на slonchetka - лека бременност, леко раждане и прекрасни бебоци на финала  bouquet

Емма, лошо звучи така както го описваш...заведете го Сумото на лекар. При Поли се е получавал такъв убийствен дъх от запушен нос, скоро пак имаше, но мина за един ден. Ама и щом са целите венци подути и червени, да не е нещо стоматологично, ако мога така да се изразя.
Пък за панадола Wink и аз снощи давах, ама беше много кисела, при кучешките са безумно подути и червени венците, а отзад се белеят кътниците...отделно, че беше много дрислива, и зверски й се зачерви дупето и дудата, едва вървеше милото и кански рев...

Ясмина, за подсичането съм много доволна от Судокрем. Снощи при огнено червено дупе я оставих малко голичка да се проветри и изсъхне хубаво, сложихме  крема и памперса и тази сутрин е напълно спокойно вече. Лятото, като вадеше предкътниците сигаше до рани по дупето от дрискане и само това ни оправи.


Още нещо щях да пиша, ама ми изфиряса, после пак....

# 22
  • Мнения: 200
запис и от мен Simple Smile Покрай нас нищо ново Simple Smile Чета ви и се радвам  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 749
Ей, супер, супер  newsm44 Добре ни тръгна темата - с прекрасната новина за Slonchetka Simple Smile Лека бременност и прекрасно здраво бебче й желая  Hug
За msbilt за мен новината не беше нова. Ясмина-а-а-а, не внимаваш или .... четеш само избирателно май  Mr. Green

Емма, така от разстояние и предвид богатия ми опит натрупан основно в нета, описаното състояние на Сумо ми звучи я като херп-ангина, я като стоматит. Помня, че Дари на Бибобибо преди време имаше същото....Дано и тя да се включи със съвет. Но за всеки случай бягай на лекар, че положението е мъчително за детето. Иначе можеш да пробваш с разните му там мазила - Тантум Верде например (поради липса на добрия стар Гранофурин).

А за проблемите ми ... не че са се махнали (е... поне Косьо оздравя след 5 дни 39о-ови температури ). Ама май им свикнах  Tired

Хелън, за цигари разчитай на мен  Peace Аз официално не пуша, ама...винаги ми се намират цигари  Laughing

Муси, 1 седмица преди да се роди, Косьо ми го "премериха" 2,950. Пък той се роди 3,550.

Хайде лек ден  Hug И ...чакам още добри новини  Hug

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 11:14 от ВаняМ

# 24
  • Мнения: 70
Привет  Hug
Ама голяма активност във форума тези дни, тцъ тцъ, голям зор докато ви изчета. Ама нищо де, продължавайте в същия дух  Mr. Green
ВаняМ, защо да го няма Гранофурина, има го, във ветеринарните аптеки и под името Гранулин.
Но ако е някакъв стоматологичен проблем при Сумото, на мен стоматолжката ми каза че този Грануфорин никаква работа няма да ми свърши.
Емма, Сумото вдига ли температура сега? Дари вдигаше най-вече през нощта. И всичко идваше от този ужасен стоматит. И нейните венци бяха много червени, дори и прокървиха 1-2 пъти, и дъха и беше ужасен. Заведи го да го погледне или педито, или някой стоматолог. Това мазило НАПА много ни помогна нас (Нанче  Hug) само че без една съставка от него. Мисля, че си пазя рецептата от Нана, ще я потърся и ще ти пища ЛС. Дано не е същото  Praynig Опитай се да видиш дали има бели неща по венците, като афти.

Честито на Slonchetka и msbilt. Много се радвам.

cenitelkata, браво за цигарите. Успех и в по нататъшната борба с тях.

Ясмина, за подсичане съм много доволна от Бейбитан. Но не сме стигали до кой знае колко лошо подсичане.

И още щях да пиша, ама какво беше  newsm78 По-зле съм и от бременна. Като казах бременна, аз знач че като погалиш бременна по корема, носело късмет. Така че и аз се нареждам на опашката от галещите, пък да видим какъв ще ми е късмета  Mr. Green

Хайде по-късно пак...   bouquet

# 25
  • Мнения: 209
С голямо удоволствие се записвам и аз в новата тема Simple Smile
Ванче   bouquet за темата!
И  Hug на всички останали за активността!

Емма, наистина колкото и да ти е писнало от личната на Сумото, май наистина е по-добре да я посетите. По едно време Цецко имаше гъби и доста прочетох по въпроса – та от там знам, че и те са причина за безпокойство при децата. За тях е много болезнено и отказват да ядат. НО пак казвам – само съм чела! При него и езикът му беше побелял лекичко и бързо ги изтребихме, но не помня дали му беше намалял апетита. Айде дано да не е нещо сериозно! Praynig  Чакам да се отчетеш! Hug

Леко раждане на тези, на които скоро им предстои това щастливо събитие! Много блясък в очите да ви донесат малките слънчица!

Ясмина, за подсичане ползвам Мустела. Поискай си от някоя аптека тестер. Ще го ползваш поне 4-5 пъти /достатъчно, докато се оправи/.

Честито и на новите попълнения в отбора на бременните!

 

# 26
  • Мнения: 342

Перличка, (ника ти има ли нещо общо с така нашумелия турски сериал Гюмюш-перла  Mr. Green ) ще почакаш със слагането на снимка на твоя в колажа.Като си се върна у нас (щото сега не съм ) ще му направя и на него ..."визитка"  Peace Колажа съм го правил аз,но пък Ваня пусна темата  newsm78 ще може ли да се оправи сама да му добави снимката?


Има общо,да  Mr. Green По-лесно ми е да пратя снимка на мейла ти.Извинявам се,ако е било нахално от моя страна и благодаря   bouquet

# 27
  • Мнения: 130
ВаняМ- да не Дени и Деси да са пропушили newsm78 Wink И това значи ли, че ще се видим на срещата?  Hug

# 28
  • Мнения: 54
Ясмина, ако от крем Здраве не минава при Боби подсеченото, значи има проблем и от нищо стандартно не минава (Мустела, Клоран, павловдерм, Бочко и т.н. - всичко съм пробвала) и трябва лечебен крем - лекарката му изписва един дето го правят в аптеката  Peace Няма си име, но е против гъбички, Бобката ги беше завъдил веднъж на морето  Peace

Ако знаете каква вътрешна борба водя със себе си за софийското парти - много искам да го доведа Бобката, ама много ме е шубе и май ще дойдем, ама да знайте, че искам клетвени декларации от всички, че сте здрави - и задължително медицинско свидетелство на входа на залата за всички членове на семейството - присъстващи и не  Peace

Емма, не знам какво да те посъветвам  Rolling Eyes Може би са прави момичетата, че трябва среща с лекар, дано да му олекне на Сумо по-скоро, че и той бая си напати миличкия  Hug

# 29
  • Мнения: 54
Сори, че втори пост пиша, но виждам, че има доста мами онлайн, да не би да ми изпуснат глупостите, ако взема да редактирам стария  Wink

Ако знете днес как си изкарах акъла - помислих сик, че пак ще започна да раждам без да съм разбрала (нали това ми беше най-големия страх първия път). Та пътуваме си ние с колата - отиваме на Биллата и аз по пътя бърша на Боян сополите с мокри кърпи, слизаме от колата и целите ми дънки отзад до коленете мокри  Shocked Викам си - брех , изтекоха ми водите, какво да правя  Shocked  Whistling  ooooh!

Обаче , гледам май не е от това и се чудя какво да правя, може и да ви е смешно на вас, ама на мен свят ми се зави......Та поразсъждавах малко по въпроса, пооогледах се и стигнах до извода, че явно съм седнала на 2-3 извадени мокри кърпи от пакета  Shocked

Та в тоя ред на мисли, искам да ви питам:
1) Кто изтичат водите боли?
2) Има ли кръв

Благодаря ви, ако не ви се занимава, ще ви разбера напълно, гледам всеки си има дертове, ако не пишете нищо ще питам и при януарките, ама викам си, с вас по се знаеме, по-малко ме е срам да ви питам за такива малоумщини  Embarassed

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 18:43 от Vanyivan

Общи условия

Активация на акаунт