Утре 21 Септ, почвам гладуването на Лидия Ковачева, желаещи с мен

  • 4 328
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 254
Все се каня да почна гладуването и все нещо не мога да я почна.

От утре няма мърдане. Иска се воля, резултатите си струват:)

Дано има желаещи да я направиме заедно диетата:)

Поздрави,

# 1
  • Мнения: 3 777
Аз го правих, току що приключих - успех ти желая.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кажи нещо повече за това гладуване. Ако не е пълен глад може би ще се навия и аз.

# 3
  • Мнения: 381
Айде с теб съм какво трябва да правя?Нищо ли не се яде или беше през два часа плодове и чай

# 4
  • Мнения: 1 290
Аз съм ЗА гладуването на Лидия Ковачева, но... внимателската все пак Wink

в никакъв случай не искам да ви отказвам, но само искам да споделя с вас, че периода не е подходящ за гладуване. След равноденствието може, но ефекта от гладуванията е най-силен на пролет - особено когато не е свързан само с пречистване на организма, а и със сваляне на килца Simple Smile

Успех!  Hug

Последна редакция: ср, 21 сеп 2005, 10:12 от Gvendolin

# 5
  • Мнения: 1 120
Аз го правих, току що приключих - успех ти желая.
Дай повече инфо какво да правим и как ти подейства?
Резултати..?

# 6
  • Мнения: 3 777
Аз го правих, току що приключих - успех ти желая.
Дай повече инфо какво да правим и как ти подейства?
Резултати..?

Аз го правих за изчистване на организма не за сваляне на килограми.
10 дена, на плодове, чай и мед. 5 дена плодове и 5 дена бавно захранване.
Супер ми подейства, кожата ми се изчисти страхотно, върна ми се тонуса, чуствах се прекрасно.

Корема ми стана отново плосък, на мен това ми беше проблема след бременноста, сега си е отново мускулест и плосък.

# 7
  • Мнения: 3 164

Аз го правих за изчистване на организма не за сваляне на килограми.
10 дена, на плодове, чай и мед. 5 дена плодове и 5 дена бавно захранване.
Супер ми подейства, кожата ми се изчисти страхотно, върна ми се тонуса, чуствах се прекрасно.

Корема ми стана отново плосък, на мен това ми беше проблема след бременноста, сега си е отново мускулест и плосък.



Ей, Слънце-сериозно ме заинтригува, особено за ефекта с кожата и корема ThinkingТам са ми слабите места и аз искам да пробвам, но все не се навивам, че съм една сладокусница....Ако може пиши ми на лични за всякакви подробности, особено със захранването.Благодаря ти предварително  bouquet

# 8
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Аз имам един въпрос към момичетата,който са правили диетата:
Възможно ли е да не се пие чай?
Имам непоносимост към чая
Мислех си дали е възможно да се хапват 2л. мед например ,но без чай Thinking

# 9
  • Мнения: 254
Здравейте:)

Ами то с такива като вас амбициозни повече от мене как да не направя тази диета:))

Значи ще Ви кажа на кратко за тази диета, а ще ви потърся уеб страница с повече информация, дори книгата на Лидия Ковачева я има онлине, ще я потърся и ще ви я пратя.

Ами на мене други диети за отслабване и за добър тонус не ми действат... Чувствам се винаги прекрасно, обогатява ме с много физическа а и спиритуал енергия. Супер е срещу депресии. А резултатите много Ви подкрепят да продължавате смело напред.

Ами моите резултати за 1 година смъкнах 20 кг с 3 серии диетки като тази. В момента съм закотвила на 74-75 и нямам мърдане, но искам минимум още 10 кг да смъкна. Страдах от много висок холестерол и уж внимавах какво ям, (лекарства не съм вземала защото мразя да се тровя с хапчета) но уви... само диетата ми помогна да го смъкна в нормалните граници.

Значи диетата е ядене до 1 кг на плодове (ако е диня може и повече) и течности (вода и чайчета) колкото можете, но поне 2 литра на ден.  Най-добре деистват ябълките, ананаса, грейпруфите, портокалите, мандарините, но вие може да правите диетата с каквото имате на разположение.  Аз лично ги сменям постоянно, защото ми писват едни и същи плодове. Относно чай, не е задължителен (но е желателен, заради лечебните свойства на билките) , но бъди сигурна, че вземаш достатачно течности. Аз лично много добре се чувствам като пия топъл чай и не съм и много гладна, може да опиташ с топла водичка с малко мед вътре. Ако не се лъжа се препоръчва само 1 лъжичка мед на ден, но може и 2 не е толкова проблемно. Препоръчва се спортуване по време на диетата, поне разходки правете!!! Много по-бързо ще смъкнете килограми ако се движите повече от нормалното. Сили ще имате достатъчно не се притеснявайте!!! Аз винаги кипя от енергия когато съм на тази диета и по метрото автоматично почвам да качвам стълбите а не се запътвам кам ескалатора...Simple Smile

Ако се почувствате отпаднали и ви е лошо, боли ви глава. Не се отказвайте, това е нормална реакция за пречистване на отровите от вашия организъм. Обикновено когато ви е за първи път има такива странични симптоми, всяка следваща серия от тази диета по-малко, дори и въобще няма.

Ако не сте правили тази диета бих Ви посъветвала да почнете с една серия от 10 или 14 дни (разбира се ако се чувствате добре). Първата фаза е гладуването, втората е захранването, но за него по-нататъка ще Ви пиша.

Непременно ми пишете как се чувствате, трябва внимателно да се прави тази диета. Никак не е трудна особено след 3-ия ден си е направо лесна за изпълнение, а и вече знаете имате 3 дни зад гърба си и смело продължавате напред. Организмът се адаптира и вече няма да ви е лошо да ви боли глава и тем подобни. Струва си наистина. Много мои приятелки я правят години наред.

Йеееее... започваме:))



Кажи нещо повече за това гладуване. Ако не е пълен глад може би ще се навия и аз.

# 10
  • Мнения: 254
Някой спазват стрикно през 2ч. аз никога не съм се вманиачавала, когато усетя глад/жажда си ям плодчетата и пия чайчетата. Ако съм на заведение с приятели си поръчвам натурален сок, те са често с добавена захар, но все пак не прегрешавам често, а и така не трябва на всеки да давам обяснение, че съм на диета:)) Кафе не се препоръчва, за цигари пък въобще - нали ще пречистваме тялото от отрови, които пречат нормалното му функциониране?!?....

Слънчице, сподели твоите резултати... Честито, че си издържала:) Захрани ли правилно?!?Simple Smile

Айде с теб съм какво трябва да правя?Нищо ли не се яде или беше през два часа плодове и чай

# 11
  • Мнения: 254
Хей, намерих Ви едни стари теми във форума. Може много инфо да намерите там... и за самата система и за захранването. Ако още имате нещо неясно питайте:)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19556.0

Айде с теб съм какво трябва да правя?Нищо ли не се яде или беше през два часа плодове и чай

# 12
  • Мнения: 1 037
аз съм правила такова гладуване,но отдавна.Имаше страхотен ефект,хем бях 48кг -спаднах до 42,но го правих заради здравословни проблеми.Сега ще ми се наложи отново да го направя,защото трябва да се смъкват кила.Успех Jule !

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Jule - а колко време трае една серия?

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Шани, душко  Laughing
Да вземем да направим по една 3 дневка като за начало, а?  newsm78

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мацки, а като огладнеете как се разсейвате от мисли за вкусна храна? Аз не мога да издържа и всяка моя диета трае от едно нахранване до следващото  newsm78

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, душко  Laughing
Да вземем да направим по една 3 дневка като за начало, а?  newsm78

logo5ka, толкоз много ли брееееееееее?!?!?!??!?!?!!?  ooooh!


 Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 254
Благодаря Диди за пожеланията за успех:)

Шани зависи от твоя организъм как ще го понесе. Аз когато го правих за първи път си направих 14 дни гладуване + 10 дни захранване. Но авторката на тази диета, препоръчва да се започне с 3 или 5 дни гладуване и толкова захранване. Въпреки, че тези първи дни са най-трудните (за мене вече не, аз се чувствам всеки ден прекрасно), така че добре е да отминете кризата и да продължите, така ще имате и повече резултати и ще се амбицирате повече до края на програмата. Следете организмът ви как реагира...Ако се чувствате много зле, може би трябва да се спре диетата с нещо лекичко да почне да се захранва.

Рени ами изпивам много вода наведнъж или още по-добре вземам по едно голямо топло чайче. А другата рецепта е: ИНАТ:)) Много обичам да си хапвам, но не ям:))

По Закона на Мърфи, странно защо така се получава, но винаги когато съм на диета каня много гости в къщи на вечери..., аз готвя, защото обичам да готвя, но не хапвам:)) Тренирам си волята с други думи:))
Последно кой се включи с мене?!? Simple Smile)

Jule - а колко време трае една серия?


# 18
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не бях влизала тук отдавна поради липса на време!Заинтригувахте ме и се включвам от утре 24.09.Понеже няколко пъти почвам и спирам безславно Embarassedсега от два дни пия чай Регулавит три пъти на ден и фрешове от ябълки сутрин.Това гладуване ще е естествено продължение на добрите ми намерения HugЗа да се постресна и си повярвам,че мога да проявя воля и постоянство ми помогна книгата-ПОДСЪЗНАНИЕТО МОЖЕ ВСИЧКО от Джон Кехоу-препоръчвам ви я!
Успех и много воля на всички ни желая newsm10

# 19
  • Мнения: 6 904
От много отдавна се мъча да го правя това гладуване, но се отказах вече, тъй като докато съм вкъщи това няма да стане. Е, скоро май ще отида да живея на друго място, та може и да се пробвам пролетта най-сетне, но мисля че 7 дена ще са ми достатъчни. На мен не ми е толкова за килограмите.
Успех на всички, които ще гладуват Peace

# 20
  • Мнения: 2 550
Някой знае ли откъде мога да си дръпна електронния вариант на книгата на Л. Ковачева?

# 21
  • Мнения: 2 952
Е  и как готвите ...не  ви ли мирише на  вкусно и не  сядате ли на масата  със  съпруга...или хич не  готвите .....ако  и  двамата  я  правихме тази  диета - супер , обаче  сама ...как да стане....Ще  се превърна в зла мърморана ако ще  готвя и няма да мога да ям ... #Cussing out #Silly bash box Banghead

Ужас!!! newsm77 newsm66 smile3538

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, не мога. Не е за лакомница като мен това. Предпочитам да се изтощавам от спорт, но не и от глад. Ще си купя карта за фитнес, а на гладуващите- успех!

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Някой знае ли откъде мога да си дръпна електронния вариант на книгата на Л. Ковачева?

Заповядай, Марче!
http://www.izvorite.com/downloud/downloud6.htm
Разгледай, книгата е 17-тата поред, мисля...
Гладът - приятел и лекарство. Лидия Ковачева.
Хиляди хора в България и по целия свят вече са излекувани благодарение на уникалната гладолечебна система на Л. Ковачева. Самата тя, тежко болна на младини,
възкръсва за дълголетие и радост,
приемайки природосъобразен начин на живот.

# 24
  • Мнения: 1 037
 Jule ,от днес почвам и аз.Ти как я караш?Мисля да направя пет гладуване и пет захранване

# 25
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз отпадам на старта Sickто все едни поводи край маси,дето все те подканят и от неудобство eat SobЩе я карам по друг начин! Thinking ooooh!На вас -успех и задоволителни резултати на финала goodscale

# 26
Аз почнах лечебното гладуване на 29-ти,тоест вчера  Flutter 

Кога забелязахте някакъв резултат да има диеата  Confused

# 27
  • Мнения: 3 376
Здравей Мизухара,
Аз не гладувам в момента, но съм го правила известен брой пъти. Резултати от диетата се появяват още около 3ия ден. След това през ден би трябвало да се наблюдават нови резултати. Но ако правиш продължително гладуване, с течение на времето отслабването намалява, тъй като организмът започва да изразходва запасите на организма все по-пестеливо. Това обаче не трябва да те отчайва, защото в противен случай би било вредно за твоето здраве, просто организмът ти те предпазва. Освен това, заедно със свалянето на килограми, организмът върши страшно много полезна работа междувременно - очиства се от всякакви токсини и отрови. В резултат на това, нервите се отпускат, кожата се изчиства, хроничните заболявания се подобряват. Забележи обаче, че в началото може да има известно влошаване на симптомите, което е т,.нар "лечебна криза" и е положително нещо. За пълното излекуване на сериозни хронични заболявания обаче е необходима цяла серия гладувания, и спазване на природосъобразна диета между гладуванията.

Като цяло, броят на смъкнатите килограми и времето, за което ги смъкваш, зависи и от първоначалното ти тегло - колкото си била по-"едричка", толкова по-бързо ще ги смъкваш.

Успех на всички!

# 28
  • Мнения: 24
Хей мацки, така ме заинтригувахте, че започвам от днес, а съчетано с йога се надявам да има добър успех.Ще пища за резултат. Hug

# 29
  • Мнения: 5 873
Здравейте!И аз се включвам! smile3521Мисля да направя 5 дни гладуване с 5 дни захранване,а после да продължа с млечни и салатки.Вече съм гладувала веднъж- 15 дни -и стопих 9 кг newsm81 Бях на НВД обаче нямам търпение-ще го оставя за по-нататък.Успех на всички! newsm10

# 30
  • Мнения: 254
Здравейте на всички,

Аз подхванах темата, но така и до 28 не намерих сили да започна и удържа диетата. Винаги на 2 и 3 ден е най-трудно да се ударжи диетата, после вече няма мърдане.

Моята равносметка е първите 3 дни смъкнах 3 килограма (по килограм на денче), вчера нищо не смъкнах, даже малко съм качила 200г:)) но това не ме притеснява:) Пих много натурални сокове, но не всички бяха прясно приготвени и може би повечко захари съм поела вчера:)

Чувствам се много добре и кипя от енергия. Стискам палци и при вас всичко да е наред!
Не е въобще трудна тази диета веднъж като се започне, при това резултатите определено много импулсират:))

Пишете по-често за вашите резултати. Аз по време на диета, много обичам да готвя и каня приятели на гости. На мене лично не ми пречи, въпреки че моята приятелка, койато е била в Клиниката на др. Емилова ми се кара постоянно колко е било неправилно да се прави това:)) Но аз след като съм си наумила, че ще го правя въобще не ми пречат миризмите и това да виждам храна. Може би идеята е като не ти е пред очите, не ти е в стомаха:)))


Jule ,от днес почвам и аз.Ти как я караш?Мисля да направя пет гладуване и пет захранване

# 31
  • София
  • Мнения: 438
Аз започнах от днес и в момента ми идва да вия от глад Embarassed, но ще успея.
И аз цяла сутрин се въртя из кухнята, и би било по-добре, ако не се налагаше да готвя за мъж и синове Hug

# 32
  • Мнения: 254
Давай смело Дороти,  като ти е много гладно поемай голяма доза топъл чай, доста залъгва глада или диня ако имаш.

Аз почвам 7-ми ден, засега съм смъкнала 4 кг, обикновено смъквам повечко първите дни, а сега и спортувам всеки ден, но може пък да трупам мускулна маса знам ли:)

Успех на всички и не се отчайвайте ако паднете под масата:)) станете и пак опитайте:) Аз ще съм още дни на фронта, така че може пак да се присъедините към мен.

И пиййте поне 2л течности на ден, много е важно!!!

Поздрави

Аз започнах от днес и в момента ми идва да вия от глад Embarassed, но ще успея.
И аз цяла сутрин се въртя из кухнята, и би било по-добре, ако не се налагаше да готвя за мъж и синове Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 3 421
  Добре, а накой ще каже ли как се справя със захранването. Аз мисля, че то е по - трудно. Какво се яде и по колко.
  Някъде бях чела, че тези гладувания/14 дневни/ е добре да се прилагат не повече от 2-3 пъти в годината. Иначе всяка седмица по един разтоварващ ден и 3-4 поредни дни в месеца.
 
  Аз мисля да пробвам, като ще процедирам така- ще сготвя в събота и неделя за мъжа и детето /за да не ми се налага да готвя през седмицата и да се изкушавам Embarassed/  и от понеделник ще започна за да си направя 5 дни.

Общи условия

Активация на акаунт