откъде слинг?

  • 6 547
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 896
Май слингът, който видях на витрината на Данет е като този на снимката на Бу  newsm78 май....При първа възможност ще отида да го видя (на съседната улица съм) и ще докладвам.

# 16
  • Мнения: 35 967
Бу, красота! Не е като моя чаршафен слинг Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 243
Нещо не успях да намеря този слинг в електронния магазин на Денет.
Гуш, като ходиш да го разглеждаш, виж дали може да се регуллира дължината му и как става и още - колко струва.
(ние сме в процес на отказване от количката и само слингът ме спасява).

# 18
  • София
  • Мнения: 2 896
Нещо не успях да намеря този слинг в електронния магазин на Денет.
Гуш, като ходиш да го разглеждаш, виж дали може да се регуллира дължината му и как става и още - колко струва.
(ние сме в процес на отказване от количката и само слингът ме спасява).


Може днес следобяд да мина, ама ме съмнява да е отворено-в такъв случай ще отида пак в понеделник.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 896
 Ето този е слингът, който се продава в ДаНет, обаче беше затворено и незнам колко струва, предполагам около 60 лв  newsm78 ...

# 20
  • Мнения: 74
Momicheta  slinga e chudesno nesto:))I vie ste prichinata da znam za nego.moiata gospojica otkaza kolichkata i kenguroto i az v chudo se vidiah ,bez krust ostanah:((.Tuk biah vijdala tova chudo ,no ne mu oburnah vnimania ,misleh si che porednata guzria:),No kato zakusahme taka  sdvijenieto vednaga prouchih vuprosa.Purvo ebay-tam moje da se nameriat na dobri ceni,no mnogo burzo svurshvat i nesto ne me biva v naddavaneto:),Sled tova pusnah suobstenie v edin forum-kazva se freecikling ,vseki seoturvava ot nepotrebni nesta  ili puk tursi nesto,horata sa mnogo otzivchivi i vsichki Sme ot edin kvartal,ta tam edna jena mi kaza za edin magazin,dalechko beshe ,no puk slinga struvashe 25$$-super,vzehme go vednaga i vsichki sme mnogo happy:))
Mejdudrugoto produljavat da mi pishat ot tozi forum ,edna maika daje mi predloji da se vidim ,da probvam neinite slingove 3 na br. i tia da mi ushie(i tova e napulno nepoznat chovek)
Tova e mnogo hubava ideia za razmina na nesta (v yhoo group sme)nisto ne se gubi ,samo si  smenia sobstvenika:))
Ta slinga beshe temata -CHUDESNO NESTO E I MNOGO BLAGODARIA NA VSICHKI ZA IDEIATA:))

# 21
  • София
  • Мнения: 3 910
Супер!На нас  май ми е късно за слинг,но това не пречи да се порадвам!

Не е късно за слинг. Моят разбойник е почти на 2 години и още го нося в него - позиция "на хълбок". Направих си слинг от тези, които се връзват, а не от тези с халките. Ако още ползваш количка със сигурност ще ползваш и слинга. Да не говорим за удобството в градския транспорт и магазините - грешка няма.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 896
ходих до ДаНет да питам за слинга -  ЕДИН ЕДИНСТВЕН Е!!! струва около 60 лв., направен е от много приятна мека материя и може да се регулира дължината. 

# 23
  • Мнения: 8 462
Супер!На нас  май ми е късно за слинг,но това не пречи да се порадвам!

Не е късно за слинг. Моят разбойник е почти на 2 години и още го нося в него - позиция "на хълбок". Направих си слинг от тези, които се връзват, а не от тези с халките. Ако още ползваш количка със сигурност ще ползваш и слинга. Да не говорим за удобството в градския транспорт и магазините - грешка няма.
Райка,ще взема тогава и аз да си направя таквоз нещо.Още повече,че доста често ми се налага да я влача на ръце,а това хич не е лесно вече.Ако има на какво да се подпира със сигурност ще е по-добре.Ама 60 лева множко ми се виждат,май ще чета инструкциите на Хедра и ще ги връча на шивачката.Тя женицата има златни ръце,наскоро ми уши калъф за столчето за хранене,хем не запарва,хем му сменям дрешката от време на време.Сори за офа! Laughing

# 24
  • Мнения: 6 243
Emmia, уший си, няма да съжаляваш. Ирина е по-голяма от вас - вече е почти на година и пет месеца, но не спирам да я нося в слинга. Даже ме е яд, че не си го направих по-рано. Ако се ушие, не е и скъпо. Виж, 60 лв. не ми се дават, макар че наистина изглежда много добре. Може за третото да си взема такава гъзария.

# 25
  • Мнения: 703
Гуш, а къде е тоя магазин? Такъв, като на снимката на Бу ли е?

# 26
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Да вметна, ча ограничението за носене са килограмите, а не възрастта на детето. Като горна граница съм срещала 30-35 lb, което е 14-16 кг.
Моя дзвер е доста тежък (на година и половина беше 15 кг), а понеже му е новост изобщо не мога да го вкарам в слинга, дърпа го, врещи... та сме на "Мамо гуш" и на конче

# 27
  • Мнения: 1 735
Да питам аз,тази полезна благинка ,няма ли да се появи и в електронния магазин,че да си поръчам?
П.С:Много съм зле с шиенето  Embarassed

# 28
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, а къде е тоя магазин? Такъв, като на снимката на Бу ли е?

ето този е слингът, сив

Магазинът се намира тук

# 29
  • Мнения: 398
И аз се поинтересувах в канадско за слинг и го намерих по 30 долара, което е към 40 лв. Но се чудехме с мъжа ми, нали още не сме и новобранци, няма ли страшно бебето да падне от него Thinking

Общи условия

Активация на акаунт