Я разкажи малко повече за себе си, ако може.
. 
Полинко, да не би пак аз да съм се объркАла нещо? По горецитираното се изказАх.
. 
. 


А то било международната конфигурация
, ама нищо аз си я пия и мн си я обичам, ама само вечер употребявам алкохол ако ми се допие
Ти кога тръгваш на работа?
Иска да украсяваме- с тия 15-20 градуса ми избяга всичко Коледно,къде имаше в мен.


Само че ще пиша, когато съм почивка
Пък аз знам, че бирката е калорична, ама много си я тача... вечер си жулвам по една чашка... за кърма
!
! Присъединявам се към питанките на Жу. Много сме любопитни брееееей
....
.
?
. Даже пеех в хора в гимназията, първи глас
. Ама то лошо няма. Важното е човек да има желание, а не да се притеснява добре ли е, зле ли е.
. Пожелавам ти да срещнеш твоят човек и да запълниш щастието си
. А много е важно също професията да те удовлетворява. Постигнала си успехи, положение, браво
!
? Излязох с децата / 3 броя /, разходихме се, поизхарчих малко пари за козметика за Ник, плодове, картофи, кисело мляко и ей таквиз неща, и се прибрахме. Бях освирепяла от глад, защото пропуснах обяда от бързане и се понатъпках. Ама пък довечера ще опитам да се въздържа. До обяд бях в кухнята, и сега пак ще отивам да правя на Ник някакво кремче.
.