Ах, този желатин!

  • 61 429
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 867
Да сега се сещам, че го бърках повечко Embarassed. Иначе го втечних като напълних съд с гореща вода и сложих купичката с желатина вътре и го бърках! Ще знам за напред да не го бъркам толкова!!! Предполагам това не е проблем?!
благодаря ти за отговора Hug

По принцип не пречи пяната, освен, ако не е за желиране на прозрачна течност, сок от компот например, който да е най-отгоре на сладкиша, просто се виждат балончетата, но не е болка за умирачка! Grinning Peace

# 46
  • Мнения: 108
Прозрачна е желираната смес, но за моя радост слоя се слага между блатове и крем, така че няма да се вижда, но пък вкуса се надявам да е добър! Wink
Но ще си взема бележка за другия път Wink БЛАГОДАРЯ Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 398
Ами те са ти казали момичетата,аз няма какво да добавя освен, че нещата ми се получават по-добре като ползвам листчета желатин. Но на мен ме заинтригува самата рецепта.Би ли я споделила ако не е проблем   bouquet

# 48
  • Мнения: 108
Ами те са ти казали момичетата,аз няма какво да добавя освен, че нещата ми се получават по-добре като ползвам листчета желатин. Но на мен ме заинтригува самата рецепта.Би ли я споделила ако не е проблем   bouquet

Не ми е попадал такъв желатин, а и аз от скоро го употребявам! А това, което правих е тортата на Йоли - "Торта с вишни" в която има блат от желирани вишни, но аз имам от градината набрани и замразени малини и направих с тях. Резултата е невероятен, а как ухае само Grinning.

# 49
  • Мнения: 398
Благодаря ти VIVIQN1980 сега ще я потърся   bouquet

# 50
  • Мнения: 108
Благодаря ти VIVIQN1980 сега ще я потърся   bouquet

Няма за какво мила Hug. В блога на Йоли търсиш "торта с вишни" Wink

# 51
  • Мнения: 1 243

а къде се продава желатин на листчета?  newsm78

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 1 053
Обожаваме желирани плодове и кремове. С интерес ще следя темата.

Общи условия

Активация на акаунт