Най-ярките форумски пързалки

  • 4 365
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, не казваме подробности за Сопрано, че барабалекс мята топки косми.

# 16
  • Мнения: 3 909
А, не казваме подробности за Сопрано, че барабалекс мята топки косми.

Аз ще платя бре... с разни имотикони от рода на "гуш"  Wink

# 17
  • Мнения: 35 968
нямаше ли някаква безумна история /пак от чужбинския/ за някаква жена с един куп деца /7-8 поне/
за съжаление не помня подробности, но май после уж мъжа й или адвоката му се бяха включили в темата  Thinking
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=423567.msg12269876;topicseen#msg12269876
Тази ли?

не
беше преди време, 2-3 години май

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
мисля, че говориш за Идарайза.

още нещо за четене: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436496.0

# 19
  • Мнения: 5 370


 ShockedЛеле егати хората...ама що пари -помощи ли са искали..е може ли с такова нещо т..к да си правят #Crazy
Не.Никакви пари.
просто....болни мозъци.

За Идараиза беше нещо страшно, просто. и ЦЪРКВА някаква имаше намесена, и драма с едното дете, което искало тук, пък го взели там..... ooooh!

# 20
  • Мнения: 940
Темата на Пепеляшка за братовчеда на Годеника й Стоянчо.

Тази е с лабилно здраве и развинтена фантазия и/или си правят експерименти на наш гръб.

# 21
  • Мнения: 4 120
Според мен просто се гаври с определен типаж съфорумки.

# 22
  • Мнения: 1 217
Ярки чак не помня. Имаше тема за една мама, която пишеше, че била нарко зависима , тя звучеше човешки, незнам колко е истина. За всеки случай и писах. Всички останали, за които се сещам ми тъпеят, като средство за забавление-да, но почеркът бързо си проличава, повърхностен и банален, дори и за мен-номинираната за черно злато Simple Smile От вашите разкази виждам, че глупостта и желанието за оригиналничене понякога лесно може да се сбърка с психични отклонения, визирам особата, лъгала за фатален изход при деца. Отново се замислих какви санкции предвижда закона за злоупотреби и обиди в интернет. Като лепнат на някой кукумицин 1-2 години принудителен труд да видим дали ще си избива комплексите публично.
dalka, и аз мисля, че пепеляшка е с лабилна психика, дано агресивния и на моменти стил на писане е временно състояние, а не тежко заболяване.

# 23
  • Мнения: 5 370
Темата на Пепеляшка за братовчеда на Годеника й Стоянчо.

Тази е с лабилно здраве и развинтена фантазия и/или си правят експерименти на наш гръб.
Нищо подобно, това е стар кокал, който си се забавлява искрено в офис-време. Че и извън. Laughing

Но съм почти на 100% ЗА мъж.В рокля.

# 24
  • Мнения: 4 916
Поне е забавен. А и много от нещата му са смислени.

# 25
  • Мнения: 4 187
Темата за катастрофата на Нана, за мен е пързалка номер едно в историята на форума. Много зловещо .....  Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
Темата на Пепеляшка за братовчеда на Годеника й Стоянчо.

Тази е с лабилно здраве и развинтена фантазия и/или си правят експерименти на наш гръб.
Нищо подобно, това е стар кокал, който си се забавлява искрено в офис-време. Че и извън. Laughing

Но съм почти на 100% ЗА мъж.В рокля.

И аз мисля, че е мъж. По мъжки начин иронизира този тип...хм... дами.
Пък и ника Joy 

# 27
  • Мнения: 0
Кои са най-ярките форумски пързалки, останали във вашите спомени от живота тук?

Преди време пуснах подобна тема " Алманах незабравими форумски истории" .. ами ... заключиха я - Успех !!

# 28
  • Мнения: 1 008
Немо, може би не си поднесъл темичката,
както трябва,за това се е случило така. Peace

# 29
  • Мнения: 1 217
И аз мисля, че е мъж. По мъжки начин иронизира...
Егати мъжкия начин, няма да си застана зад името а ще се крия зад разни измислени профили...освен наистина да облича рокля понякога. Интересно кое отключва такъв тип " мъжество ", да обиждаш и нагрубяваш хора, с които до вчера си се смял, освен да съм настъпила любовника му по кокалчето, друго не ми хрумва.

Общи условия

Активация на акаунт