Алманах - Незабравими форумски истории

  • 3 831
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Не крия, че идеята за тази тема ми хрумна от друг форум. Жалко е теми, които са забавни или поучителни да ‘потъват’ заключени или изтрити заради разгорещените спорове и обидите, които в една или друга степен започват да си разменят съфорумците. Именно за това реших да постна такава сборна тема където по ваша преценка да поствате линкчета или постове от теми от целия форум т.е. от всички подтеми, които са ви развеселили или накарали да се замислите - за да не питате - а бе къде е темата на Незадоволена - например.
Бих призовал да не се спори по постовете за да не даваме повод на модераторите да я заключат .... в смисъл не че им трябва повод ама ... разбрахте ме надявам се.    Peace

Ето моите първи предложения:

Тема: Изгарящо желание!Лудост ли е?!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432627.0


Доживях и аз да се запиша като гост!Срам ме е от себе си!
Никога не съм одобрявала подобен тип отношения, но ето че ми се случи и на мен!
Имам сериозна връзка от три години. Всичко е наред между нас, но той отсъства по много време, което по принцип никога не е било проблем...досега!
От година и нещо, човек от неговото семейство - братовчед..ох, боже не знам как да го напиша!Нищо никога не е имало между нас, освен онова изгарящо чувство н астраст!Онази тръпка и покосяване на коленете, свиването на стомаха!Боже ще полудея!
Винаги сме се държали на дистанция,защото знаем че ако останем сами, ще направим грешка и ще ни се услади навсичкото отгоре!
Една вечер излязохме само двамата с ясното намерение да се изясним и да решим какво ще правим!Ами решихме с размума си едно, но устните му, моите...уханието му, ръцете му..Господи, откога не бях изпитвала нещо такова!Но спряхме!Спряхме се с много усилие!
Оттогава не сме се виждали, той ме отбягва!Но аз не   мога да спра да мисля!Знам че ме отбягва, защото и с него е така!Каза ми, че не иска да се виждаме насаме..Ще полудея!Направо се върнах на 17години!
Обичам мъжа си!Искам да съм с него!Нямам забележки!Но просто тази страст!Убива ме!Не искам да ставам смешна!Не искам да се унижавам...Знам, че той нищо няма да каже на мъжа ми!Знам, че не ме изпробва!
Но искам да го видя!Искам го!Желая го !Ужасно много!И ми е много гадно и тъпо!
Какво да правя?Вие изпадали ли сте в такава ситуация!
Изрод ли съм!?


Накрая май излезе, че е пързалка но моята история е истинска Wink Ама съФсем иЗтинска:


Оффъ оффъ ! ooooh! До Фчера се погиграаф - неска и ас съм на пангара.  Cry

Фчера на скайпито ме потърси едно момиче - учйец вика - аз съм на тебе рода. Shocked Ти си ми уйчо.  Shocked Язе съм половин китайка - Цун *й ми е името. Тука живея у п*ти като яма  - тъй се казва прованса - си живучкаме целата рода. Shocked  Та откак прекараа инититрнета си търсим родата по свето. Ний сме ного задружни - пише - но сме се братчедки и си немаме уйчец.  Confused Сакаш ли - така си говорели там - да ни станеш роднина - пита.  Thinking Ей ти снимка на родата сичките от фамилия *й сме тука. Сал ти липсваш.  ooooh!

И от сощи 'страст' не моа мЕсто да си намера.  Cry Цяла нощ не съм спал  Cry - мисла мисла мисла  Thinking Thinking нито да стана мога .... Naughty нито по корем да легна мога. Naughty  Сега съм с едни потури - щото друго не ми става.  Cry Оффъ !  Cry Много лошо мноого .. Cry Crazy. я кажи ти как се справяш че и язе да дръпна ?  ooooh!
Wink


п.п. Темата е уникално тъпа - спестявам ви тракане по клавиатурата просто  Peace

# 1
  • Мнения: 24
Хайде на бас, че ще ти заключат темата!

# 2
  • Мнения: 1 192
Ще я подминат  Peace

# 3
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Събирам залози.

# 4
  • Мнения: 7 837
Въпрос на гледна точка... но това не са "незабравими", а "уникално тъпи и повърхностни" форумски истории. Поне там си прав.

# 5
  • Мнения: 1 080
Къде е темата за Шундите, damn.

# 6
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А темата на ВБЕСЕНА?  Party

# 7
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Къде е темата за Шундите, damn.
От кога я търся и аз... В нета има само първото мнение, ама аз я искам с коментарите ...

# 8
  • Мнения: 1 217
Жалко е теми, които са забавни или поучителни да ‘потъват’ заключени или изтрити заради разгорещените спорове и обидите, които в една или друга степен започват да си разменят съфорумците.
Ама разбира се, важното е сеир да има. Предлагам дори на фон след всеки пост с особена важност за вселенския приповдигнат дух да се включва и фонов смях автоматично, за да ни подсеща къде трябва да се смеем.

# 9
  • Мнения: 42

Заповядай!

Цитат
Si tacuisses, philosophus mansisses

е чо требва да мълча, оооо, да си помислят за мен хората, че съм умна,
аз и като говоря все съм умна.
Цитат
Разкажи повече за тази жена, леката. За сватбата, как стана всичко...

Запознали се случайно, брат ми живее и той в София, и тая е от там, оооо, софиянка, е й, какво от това,
ние сме врачани, ама наште са от Бутан, съпругът ми е от Гложене, абе селски сме с него.

И той вече нцъ женен за софиянка, голям праз.
И тая все се прави на голямата столичанка, живяла била няколко години в чужбина, събирала пари за образование.
Абе всички хора са еднакви, на ква се правиш, на нея много не ни е приятно с нас,
първия път шокирана изглеждаше като видя  стринка в двора да коли една кокошка, гледа все едно
не е виждала, прави едни физиономии.
Аз се базикам с нея, викам Мони, тя Моника се казва, да ти дам кофата с горещата вода да оскубеш кокошката, тя оооо какво е това мъчите животното,
абе на ква се правиш, все едно през живота пилешко не си яла, откъде мислиш че идват чикън уингс, от двора .

Откакто брат ми е нея все на интересен се прави, не идва на царевица, зимнина не ще,
сакън да не я накараме и нея да помага.
Ще и паднат ръцете, ама ади нали е мадам.
Е това ме дразни прави се на голямата работа, е какво като е адвокатка,
през уикендите ходят на излет, е какъв по голям излет от чистия въздух на села, ама така е  ,
ако беше взел свесна нямаше да е така.
Мис оле да не се изцапам дрехите, оооо, аз ходя на пилатес,
така вика, ами ела да ти покажа на тебе един пилатес с мотиката, ще си стопиш сланината, гледам си станала доста тлъста, е айде туп преувеличих, мацката е 50 кг.
Ама беснеят, такива бесове ме хванаха.

Фирия драку са фйй !!  който го разбрал разбрал



Цитат
Капо маре - минте наре

ааа това означава голяма глава няма um

аз го знам по друг начин

ПУЛА МАРЕ МИНТЕ НАРЕ

това означава х..й голем, нема акъл

Ама и в твоя вариант е добре


# 10
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ако знаеш само колко съм ти благодарна!  Hug Hug Hug Така ми липсваше макар и част от нея! Сега ще си го копна! Благодарство!!!

# 11
  • Мнения: 42
И на мен ми беше любимата тема. Съжалявам,че не я копирах цялата,но и това е нещо.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
еххх МЕА някъде зачезна, а така разсмиваше публиката

# 13
  • София
  • Мнения: 15 494
  Историите на Идарайза и на една друга, уж мама(nana), дето си беше измислила близнаци,едното от които загина в катастрофа, винаги ще помня!

# 14
  • Мнения: 431
 Историите на Идарайза и на една друга, уж мама(nana), дето си беше измислила близнаци,едното от които загина в катастрофа, винаги ще помня!

Мда.


Честно казано много ми тъпеят анонимните пързалковци. Явно ми липсва чувство за хумор. Едно и също... пух, пера и леопардов десен. Абе чалга.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт