Целуват ли

  • 6 349
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 478
Синът ми отксоро не дава да го целуваме никъде другаде освен по главата. А той нас ни дава само въздушни целувки.
Колко бързо растат децата....до преди месец сам идваше и ни целуваше по устата.

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 15:25 от Le Soleil

# 106
  • София
  • Мнения: 619
Целуваме се и по устата и по бузите-навсякъде,включително и таткото. Нямаме никакви задръжки  Heart Eyes

# 107
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Целува я сега, като беше бебе не го е правил сякаш.
Аз я целувам от новородена навсякъде. Наслаждавам се на целувките, докато мога. Знам, че скоро ще започне да избягва целувките ни.

# 108
  • Благоевград
  • Мнения: 79
Ние се целуваме навсякъде и по всяко време.Така сме си научили и детето.Естествено,забелязвам,че от други хора го е гнус и не иска да получава целувки дори от дядо си и баба си.Но при нас няма спирка.

# 109
  • Мнения: 417
Целуваме го и двамата навсякъде, включително и по устните, той обича и не ме притеснява какво мислят някои.

# 110
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И мъжът ми го целува, и аз го целувам. Не мога дори да си помисля, че някой извратен тип ще вложи сексуален подтекст в ласките между дете и родители  Sick. Синът ми си подава бузката за целувки, но когато целува мен или баща си винаги ни целува по устата ( предполагам, защото ни е виждал, че ние така се целуваме  Simple Smile).

# 111
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Бях потресена, че жени на възраст търсят нещо сексуално в подобни невинни жестове и това бе причината за темата! Мина ми!  Simple Smile

И какво те потресе? Това, че хората се целуват по устата предимно със сексуален подтекст? След като има двузначност, няма какво да се тресеш, нормално е да срещаш подобни реакции.
Ежедневно виждам бащи и майки да целуват децата си, момчета и момичета по устата. Лично аз и мъжът ми не обичаме да целуваме децата по устата, не че те не са пробвали, като бяха по-малки  Laughing И въпреки, че не го правим и не ни е приятно, такива сексуални подтекстове не са ми минавали през главата  Crazy  newsm78 Явно си опира до човека и разбиранията му Wink

# 112
  • Мнения: 2 784
Целуваме ги да .
И нея и него .
И аз и той .
Странен ми стана поста  Thinking

# 113
# 114
  • Мнения: 89
Целува го много и предимно по бузките и косата.По устните рядко.

# 115
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Докато дъщеря ни беше бебе почти не си спомням да сме я целували по устата.Сега е на почти 3г.и от известно време насам сама търси този вид целувка с мен и баща и.Вечер мъжът ми като се прибере от работа в повечето случаи го посрещам с целувка(без еротичен намек)и не само тогава,знаете,просто миг на нежност и разбиране изразен с целувка.Никога не сме обсъждали дали е правилно  пред детето,но и не виждам нищо нередно.Сега и тя се ,,нарежда'' преди мен даже за целувка от баща ти(така се обръща към него) по устата,или редовното -мамо/тати,обичам те- и да ти залепи някоя целувка по устата Simple SmileПредполагам ,че и момче да имаме ,пак няма да ми е странно мъжът ми да го целува по устата.Дай Боже да разбера...

# 116
  • Мнения: 9 814
Мъжътми постоянно гушка и целува децата.  Мен също, но вече по-рядко.  Mr. Green
Какво лошо има в това?

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мъжът ми целува и гушка дъщеря ми, но не по устата.

# 118
  • Мнения: 227
Целуваме ги да и двама.Баткото дори винаги ни целува по устата за лека нощ и добро утро.

# 119
  • Мнения: 510
По устата не, само веднъж случайно..понеже се извъртя  Laughing Целувам го навсякъде другаде, най- много по бузките, мъжът ми също  Heart Eyes На площадката веднъж майка и дъщеря се целунаха 10000 пъти по устата пред мен и малкия, а после момиченцето реши да целува моя син по устата  Shocked Та моя юнак беше към 1 год. и явно се е полигавил нещо, при което майката на момиченцето беше  #Shocked
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт