Звездни компромати - 53 част

  • 74 232
  • 841
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 9 767
Ох,не знам защо така Embarassed

# 376
  • Мнения: 4 781
Не е пускано в темата.
Да иде в темата за столчетата за кола да я поръфат малко - отпред, с бебе в ръце и без колан.
И аз реагирах възмутено виждайки я как сяда отпред с бебето... пък взех, че се сетих, че и при нас положението беше същото  Blush В този момент просто някой трябва да ти подскаже какво е редно да направиш, защото пресните майки в деня на изписването предполагам, че са леко отнесени  Peace

Всъщност си много права  Peace

Чакам снимки утре от парада  Mr. Green

# 377
  • Мнения: 183
Емилия http://vbox7.com/play:dcd25b5a Тоалета е  Sick,а прическата е  Tired
Гергана http://vbox7.com/play:e29b4c14 ,вижда ми се доста отслабнала  Peace
Камелия http://vbox7.com/play:0b8ddd74  ooooh!

# 378
  • Мнения: 942
Емилия е  #Crazy "шок и ужас" , то вече се изкелиферчи от всякъде  cry
Гергана наистина май е отслабнала ( крайно време беше)
А Камчето прилича на някакво растение.

Да попитам откъде бих могла да си сваля целия концерт?

# 379
  • София
  • Мнения: 23 988
Хахаха, тази Емилия ми прилича на звероукротителка с това тоалетче. Само камшик й липсва и 2-3 тигъра  Mr. Green
Герганата в едно интервю в някакъв вестник казваше, че е крайно време да се вземе в ръце и да отслабне, та да се появи на заветния концерт във форма.

# 380
# 381
  • София - град
  • Мнения: 141
Галена и Малина http://vbox7.com/play:71d69cba
Соня Немска  http://vbox7.com/play:b74b295b
Гергана с козунак на главата  Joy http://vbox7.com/play:efa6d86b
Райна http://vbox7.com/play:05dff13c
Галена с друг тоалет http://vbox7.com/play:712aaacd
Мария http://vbox7.com/play:d3f8cfe0
Анелия http://vbox7.com/play:02d8e14e
Почти всички  http://vbox7.com/play:6f2c2165

# 382
  • Мнения: 142

Пълна излагация са тук! Използват стар запис, от който половината изпълнители не са на концерта, някои си лафят на уше, никой даже не си прави труда да попее малко. Да ги имам и певците...

# 383
  • Балчик
  • Мнения: 886
А Глория и Ивана съвсем не са пожелали да уважат този концерт , друга година май повече си бяха изпълнителите на сцената. Много ми хареса Цветелина Янева , не знам за напред в какво ще се превърне , но засега е готина.

# 384
# 385
  • Мнения: 9 767
Цитат
Почти всички http://vbox7.com/play:6f2c2165
Цитат
Пълна излагация са тук! Използват стар запис, от който половината изпълнители не са на концерта, някои си лафят на уше, никой даже не си прави труда да попее малко. Да ги имам и певците...
 И други години ми е правило впечатление,че някой фолк диви не знаят песента Laughing

# 386
  • Мнения: 11 743
Тази рокля на Мария й стои толкова различно, отколкото на Преслава, че все едно не е същата рокля....  Thinking

Само аз ли се впечатлих от значително налятите бедра  Shocked  на Малина?!

# 387
  • София
  • Мнения: 1 389
Нямам думи за така наречените ни звИзди ooooh!Емилия беше направо ужасна,абе всичките бяха така де #Crazy

# 388
  • Мнения: 4 115

Само аз ли се впечатлих от значително налятите бедра  Shocked  на Малина?!

А на Галена? Изобщо не мисля, че фигурата и е подходяща за подобни облекла...пък после Скарлет Йохансон била дебела. Сега гледах по Нова, Мон Дьо коментираше концерта и ги даваха за по малко. Коментарът му беше, че само Камелия е била на ниво, всички други са "без самоличности" и копират Риана и други звезди, и за следващ концерт посъветва стилистите да не копират директно. За Емилия много ме досмеша като каза, че е като Кичка Бодурова на "Мелодия на годината" Joy За прословутата рокля на Преслава и Мария... наистина ли е толкова скъпа и уникална, че не намери сили Мария да облече нещо различно?

# 389
  • Мнения: X
Направо немога да си представя как се чувствала Райна зад кулисите когато коцето и Преслава са предсавили песента.

Общи условия

Активация на акаунт