Звездни компромати - 53 част

  • 74 242
  • 841
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 255
  Днес, 1.12. семейството имат празник - голямата дъщеря става на 4 г  Wink

# 661
  • Мнения: 4 435
Днес точно четох, изказване на Кейти, относно това, че Сури е на токчета. Тя обяснява, че Сури, както повечето малки деца, имала интерес към обувките на майка си, и постоянно ги обувала. А Кейти се притеснявала, че може да падне с тях, и да стане някоя беля. Затова се обадила, и поръчала обувки с токчета за  Сури, от тези който правят обувки за танцуване. И били, мекички, удобни, и изобщо всичко, което е нужно, за да не й навредят. И така хем Сури била доволна, хем Кейти, не се притеснявала, че може да падне.  Crazy
Иначе и на мен ми идва в повече от гледката на  момиченцето с токчета.

# 662
  • Мнения: 7 044
Абе хората си знаят, но нали нещо трябва да коментираме Laughing

Да е жива и здрава Вайълет (нали така се казва) Grinning

# 663
  • Мнения: 17 542
Лейди ГаГа Sick
и още

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 23:49 от Бижy

# 664
  • Мнения: 7 044
Ти забележи опуленото око на разкрачената, над русата главица на Лейди Гага Joy

# 665
  • Мнения: 47 212
Ти забележи опуленото око на разкрачената, над русата главица на Лейди Гага Joy

Ох, нямаше да го видя, но благодаря за порцията смях  Joy Joy Joy

...
Иначе и на мен ми идва в повече от гледката на  момиченцето с токчета.

И на мен, но какво да ти кажа, щерката вече носи 33 номер, с такъв се разхождат и тийнейджърки, съответно производителите правят масово модели с токчета  Laughing посещението в магазин е мъка, голяма мъка, разбирам Кейти  Joy

# 666
  • Мнения: 6 833
Ти забележи опуленото око на разкрачената, над русата главица на Лейди Гага Joy

Ох, нямаше да го видя, но благодаря за порцията смях  Joy Joy Joy


Не мога да не благодаря и аз! hahaha hahaha hahaha

# 667
# 668
# 669
# 670
  • Мнения: 6 582

Кейти да вземе да и поръча и закрити обувки с токчета, че като гледам дъжд вали.

# 671
# 672
  • Мнения: 36

Много хубаво preggo дано е вярно и Гала скоро да потвърди.  ylinfant И на мен ми се вижда някак променена от известно време в предаването  newsm78

# 673
  • Мнения: 13

Много хубаво preggo дано е вярно и Гала скоро да потвърди.  ylinfant И на мен ми се вижда някак променена от известно време в предаването  newsm78

Тази сутрин отрече  Peace

# 674

Общи условия

Активация на акаунт