Звездни компромати - 53 част

  • 74 242
  • 841
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 23 991
Настръхнах - ужасно е  Sad Надали, ако нападението е било с цел грабеж е необходимо да пребият една беззащитна жена с бухалки. Друго ще да е било  newsm78 Може би вид наказателна акция.

Хайди с бебчето си името е Lou Sulola Samuel, не се наемам да го напиша на български  Grinning
и пак бебчето на Хайди и Сийл  Heart Eyes
Дженифър Лопез на излизане от книжарница в Холивуд
Джесика Алба с детенцето си
Гуен Стефани и семейство
и прическата на сина й  Grinning
Колин Фарел с приятелката си
Алесандра Амбросио фотосесия за сп. DT просто перфектна  Peace
Пола Абдул навремето беше пухкавка, доста е вталена сега
Миранда Кер и Орландо Блум в Мароко
Синди Крауфорд ваканция в Мексико
Ранди - мъжът на Синди с Джордж Клуни по същото време и на същото място  Wink

# 541
  • Мнения: 36
Настръхнах - ужасно е  Sad Надали, ако нападението е било с цел грабеж е необходимо да пребият една беззащитна жена с бухалки. Друго ще да е било  newsm78 Може би вид наказателна акция.

Хайди с бебчето си името е Lou Sulola Samuel, не се наемам да го напиша на български  Grinning
и пак бебчето на Хайди и Сийл  Heart Eyes
Дженифър Лопез на излизане от книжарница в Холивуд
Джесика Алба с детенцето си
Гуен Стефани и семейство
и прическата на сина й  Grinning
Колин Фарел с приятелката си
Алесандра Амбросио фотосесия за сп. DT просто перфектна  Peace
Пола Абдул навремето беше пухкавка, доста е вталена сега
Миранда Кер и Орландо Блум в Мароко
Синди Крауфорд ваканция в Мексико
Ранди - мъжът на Синди с Джордж Клуни по същото време и на същото място  Wink


много се изкефих на всички снимки smile3521 smile3501

# 542
  • Мнения: 4 781

Ужас. Миналата година ми се случи същото, в същия квартал - имахме само синини, нищо откраднато...дано се оправя бързо  Praynig

# 543
  • Мнения: 1 813
Толкова е гнусно да пребиеш жена с бухалки. Каквито и интереси да има, каквото и да е направила, все пак е жена. А нищо чудно и да са нечии коплекси това.

# 544
  • Мнения: 515

Ужас. Миналата година ми се случи същото, в същия квартал - имахме само синини, нищо откраднато...дано се оправя бързо  Praynig

Как така бе  #Crazy Без причина ли?

# 545
  • Мнения: 2 171
Много неприятно това с Деси... ooooh!
Живеех преди наблизо до салона й - постоянно се въртяха там мутри всякакви..Не ми се вярва някой да се разхождал наблизо с бухалки в девет вечерта.. newsm78

# 546
  • Мнения: 4 781

Ужас. Миналата година ми се случи същото, в същия квартал - имахме само синини, нищо откраднато...дано се оправя бързо  Praynig

Как така бе  #Crazy Без причина ли?

Ами явно не е било без причина - през нас се опитваха да сплашат друг човек - аз просто бях на неподходящо място, но това, че бях жена като че ли нямаше значение. Всичко свърши за минутки, Деси Зидарова е далеч, далеч по-пострадала.  Но това да пребиеш жена с бухалки...не знам колко зле трябва да си! Дано ги хванат, макар че съм повече от скептична...  Confused

# 547
  • Мнения: X

Дженифър Лопез на излизане от книжарница в Холивуд


Както винаги е страхотна, много ми харесва и как е облечена.  Heart Eyes

# 548
  • Мнения: 13
Абе човек да пребиеш с бухалки е нечовешко бе ...  Баси животните .  Sick Sick Sick

# 549
  • Мнения: 15
Абе човек да пребиеш с бухалки е нечовешко бе ...  Баси животните .  Sick Sick Sick
Ясно е ,че за една чанта няма да ти счупят краката,зъбите и ребрата....
Ама хората ,които пишат коментарите от долу статията, че "си го е заслужила"...От тях още повече ми се гади,защото такива безскрупулни същества ни заобикалят навън. Sick
Как може да бъда пребита толкова жестоко жена и на всичкото отгоре сеирджиите да се радват. Sick Sick Sick #Cussing out

# 550
  • Мнения: 4 717
никой не заслужава такава съдба, дано заловят тези изроди #Cussing out

# 551
  • Мнения: 1 317
Дженифър Лопез на излизане от книжарница в Холивуд
Сякаш става все по-красива Heart Eyes

# 552
  • Мнения: 483
Бионсе с бельото 'Ден и Нощ'  Вчера го коментираха в предаването ' Клуб Нюз' по нова тв. Ето и модела от конкурса http://www.kafene.bg/index.php?p=article&aid=5887. На мен ми изглеждат подобни по дизайн, но не и еднакви  Peace

Като се вгледа човек няма нито един еднакъв детайл, но според линка:

Цитат
Както през 2008 г., така и сега, моделът, удостоен с първа награда на световния финал, ще се адаптира от дизайнерите на „Триумф” и през 2010 г. ще бъде пуснат за производство като лимитирана серия, която ще се продава в избрани магазини по цял свят.


P.S. Иначе, предполагам, че за момчето е страхотно да види свой модел (макар и адаптиран) на Бийонсе  Heart Eyes

# 553
  • Мнения: 5 255
Галя
Бритни на пазар
  Бекъм-ови
Бен
Майкъл Дъглас

# 554

Общи условия

Активация на акаунт