Звездни компромати - 53 част

  • 74 237
  • 841
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 4 115
Не са се променили много актьорите от "Туин Пийкс"Simple SmileСамо Лара Флин Бойл не ми харесва, преди беше много по-хубава.

# 707
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Не са се променили много актьорите от "Туин Пийкс"Simple SmileСамо Лара Флин Бойл не ми харесва, преди беше много по-хубава.

 Peace за какво й е било да си надува така устата,не знам  ooooh!

# 708
  • Мнения: 3 695
а Хедър Греъм, каква й беше ролята, не мога да си спомня  Thinking

# 709
  • София
  • Мнения: 5 957
Лара Флин Бойл скоро я гледах в един филм, така се е обезобразила, че нямам думи  ooooh!

# 710
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
а Хедър Греъм, каква й беше ролята, не мога да си спомня  Thinking

и аз не я помня много,пише,че участвала във 6 серии през 1991,героинята й е Ани Блекбърн,сестра на Норма(Пеги Липтън).

# 711
  • Мнения: 4 115
Хедър играеше Ани мисля се казваше героинята, появи се накрая, КУпър беше влюбен в нея и изчезна по време на един конкурс в "черната дупка".

# 712
# 713
# 714
  • Мнения: 476
Да допълня с моята любимка от Туин Пийкс - Шерилин Фен:


Упс, сега видях, че има снимка.

# 715
  • Мнения: 1 317
Юлия Юревич блести със знания по френски в Стани Богат:
http://vbox7.com/play:757c98dd

# 716
  • Мнения: 4 115

Добре изглеждат, някои дори не ги познах, докато не прочетох имената.

# 717
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Юлия Юревич блести със знания по френски в Стани Богат:
http://vbox7.com/play:757c98dd

ох,много са умни всичките ни миски  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 6 582
Не са се променили много актьорите от "Туин Пийкс"Simple SmileСамо Лара Флин Бойл не ми харесва, преди беше много по-хубава.

 Peace за какво й е било да си надува така устата,не знам  ooooh!
И скули е сложила, станала е квадратна  ooooh!

# 719
  • Мнения: 3 016
[quote author=мамми link=topic=446871.msg13341451#msg13341451 date=125982130
а новото гадже на Коцето нещо не ми хваща окото newsm78Неказвам че не е хубава но сякаш Райнето по му приличаше Rolling Eyes
[/quote]
Ами те двете имат някаква прилика с Райна.С широки лица са и двете, но тази определено ми е по-симпатична от Райна.

Общи условия

Активация на акаунт