подарък за дете в чужбина ?

  • 3 994
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 201
Аз скоро купих кукла с носия ,казва обичам те и пее цялата мила моя мамо-много е сладка и беше около15 лв.

Можеш ли да ми кажеш откъде я взе тая кукла, щерката ще се размаже от кеф на такъв подарък от баба! Щото у нас се пее "мила моя бабо..." между другото! Laughing

# 31
  • Мнения: 208
Аз я взех от един склад от търговите ,но днес видях кукли в БАРТ ,които ми казаха че също пеят на български.Не са в носии ,но са сладки и струват около 10 лв.

# 32
  • Мнения: 201
Аз я взех от един склад от търговите ,но днес видях кукли в БАРТ ,които ми казаха че също пеят на български.Не са в носии ,но са сладки и струват около 10 лв.

Благодаря за информацията, не зная какво е БАРТ, но ще погледна в нета и ще докладвам на мама къде да търси.

# 33
  • Мнения: 3 804
БАРТ - е фирма внисител на детски играчки,произведени по тяхна поръчка в Китай-лаптопа на дъщеря ми е на тяхната фирма.

# 34
  • Мнения: 3 550
Книги от български автори, букварче, дискове с български детски песнички

# 35
  • Мнения: 3 423
Книги от български автори, букварче, дискове с български детски песнички
Това и купих, не си прочела темата  Simple Smile

Идеята за куклата също е добра, може би и детска носия да е добра идея, но аз за таз Коледа приключих с племенницата.  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 102
http://avtora.com/reviews/rewiuta/iordanka_hristowa_-_s_obich_za_decata_...
е страхотен диск с детски песни от нашето детство (все още го имам и във вариант на грамофонна плоча).
Подарявала съм го няколко пъти (точно на деца, които живеят в чужбина). И моето дете го има и много го харесва.

Общи условия

Активация на акаунт