Айд наближава, мир и любов повелява – 126та арабска тема

  • 42 911
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5
ехооооо  Hug
джиджи е тук !!! може коледни и новогодишни в едно нали !!!! нека 2010  бъде успешна за всички нас и донесе само щастие любов късмет и здраве на всички нас и близките ни
 Hug липсвах те ми но ще наваксам  Hug

# 556
  • Мнения: 4
За много години арабелки! Да сте ми живи и здрави и мноооооого щастливи, както и вечно влюбени!

# 557
  • Мнения: 468
Лилсън, ти пък как  пророкуваш. Само ако те чуе.  Joy
Несъмнено е така, сигрно повечето мюсюлмани са се почувствали обидени, а темата с карикатуите  е преекспонирана много пъти и не съм аз капацитета дето знае всичко по нея. Но си мисля, че карикатурите са изключително бездарни  и най-елементарна провокация, успешна за съжаление, от която всякакви кръгове по света извадиха дивиденти, а обикновените хора загубиха доста. Второ един интелигентен човек, бил той и мюсюлманин  Tired не би тръгнал да убива такъв евтин провокатор.  Sick Би изразил мнение, да, ако има обаче поле за изява! Защото каква новина е да отразиш - еди кой си редови гражданин смята, че карикатурите са проявя на неетичност, но пък всеки може да си пише каквото си иска в Дания. Къде къде е по-новинарско да отразиш сегашното събитие. Защото това е Новина, спокойните и тихи граждани не са.  Peace
Джи джи, къде се беше изгубила? newsm78 Peace
Тес, редиците на пакитките се увеличават. Hug

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 16:56 от amal

# 558
  • Мнения: 550
Ехоо, къде сте вси4ки, 4ак на втора страница беше "паднала" темата ни  Naughty

Аз тия дни обикалям из красива България. В4ера бяхме на Рилския манастир - времето уж беше студено, по едно време и сняг ни заваля, но на мен ми бе топло отвътре.  Peace  Flutter Но колко народ имаше, пълно, дори за мекици не успяхме да се наредим  Laughing  Whistling Но поне за мед се наредихме, и ще си го нося в Германия  Crazy
A днес разходки из нашия Балкан, бяхме до едно село, запазило традиционния си облик, много красиво и истинско. А по пътя още по/хубаво, гори, баири, малки водопад4ета, прелест  Peace

Джиджи, добре си се завърнала, нова година с нов ник и аватар  Hug

А сигурно сте 4ули, 4е скоро може и Йемен да нападне американския Нобелов лауреат. 3аради нигеиреца опитал се да взриви самолет преди Детройт...луд свят. Та в този ред на мисли една интересна карикатура another busy day in the oval office

Поздрави на вси4ки  Hug  bouquet

# 559
  • Мнения: 800


Шилан, е що така дори настроение за кавги нямш бе, губиш си част от чара.  Joy Зайци и аз не мога да ям като ги знам какви са на вид. Sick




 Joy Joy Joy    eee,  то тоя 4ар ми идваше в пове4еко, питайте мама. Тя пък мн навътре приема моя характер  Sunglasses

Пак пропуснах медийната ти проява. Разкажи каква беше темата.

Защо не ядеш зайци заради външния им вид- че са ти гнусни, или че са ти сладки  Sad

Ох, вече съм почти вегетарианка Sad  Толкова рядко ям месо, и все нешщо ми мирише, все има дъх, все ми е гнусно  Confused Не знам що съм такава. Видя ли червено сурово месо, поне 2 седмици след това не хапвам никаква мръвка  Confused
Като трябва да готвя го режа с нож и вилица, че да не го пипам. Имам чувството, че мърда все едно е живо в ръцете ми  Confused
Каймата я преживявам по-леко.

Айя, не се ядосвай за мекиците на Рилския, вече не струват  Thinking  Трябвало да си купите пастървица от рибарниците по пътя, ако продават в тоя сезон де...  И биволско мляко за който яде...

Лили, нещо еврейско ли има в теб, че искаш пари от дружките си за уроци по англ.  Naughty

Питах ли вече около 1000 0000 00 0 0 0 0  пъти дали има някой желаещ да ме отърве от 2 нагли котака?????? 
Страхотни са, чаровни са,гальовни са, обичаме ги, ама ла*ната им ми идват в повечко  Sick  Те си ходят в легенчето де,  не цапат на др място, ама не ми се занимава с тая част от физиологичните им нужди......
А арабския красавец Абас се вихри при мама и баба. Ударил го е на живот, спане и ядене, разходки по двора. Само дето нешо предава арабската чета, май много-много не си пада по мацки  Embarassed  Комшийските котки го обикалят, даже напират да влизат вътре, а той бяга  ooooh!  Беше си влбен в стария ни котарак, ама той изчезна....


айде чао ви че станах мн бъбрива... Дрънкат ми се празни приказки нещо.

Кажете някоя манджа, нещо за ядене,белким ми се отвори апетит....

# 560
  • Мнения: 171
Шилан, да не чакате наследни, че ти е така кофти. Дано е за хубаво ! Ако пък не е това - пробвай с малко мед, орехи и някоя рецепта с тиквички !

# 561
  • Мнения: 800
аман вече, наговорили ли сте се да ме подкукуросвате за наследници  Laughing  то ако е за наследник, ще имам апетит тогава  Simple Smile  а и на бременните все им се хапва нещо и квото видят,. трябва да ядат.


апетита ми е така на приливи и отливи. Ту ям като ламя, ту като врабче  Laughing  нищо, нищо не ми се яде Sad

# 562
  • Мнения: 171
а не съм се наговаряла - кой друг те е питал ? както и да е. вземи тогава да хапнеш нещо с тиквички, млако, орехи, мед и такива неща. отварят апетит.

# 563
  • Мнения: 550
Питай кой остана да не я е питал  Mr. Green
На мен апетит ми отваря ароматът, който се носи, докато пе4ем пита или баница. И после да я хапвам топла, топла със сирене   chef Само от мисълта ми се прияде отново  Heart Eyes 

А за биволското мляко, никога не съм опитвала, стига да не е много "миризливо" ще ми хареса  Peace Но  пропуснах да го видя в4ера.

# 564
  • Мнения: 689
..... Само дето нешо предава арабската чета, май много-много не си пада по мацки  Embarassed  Комшийските котки го обикалят, даже напират да влизат вътре, а той бяга  ooooh!  Беше си влбен в стария ни котарак, ама той изчезна....


хм.хм.ХМ. заяждаш ли се сега? Naughty
А за приликата с една нация няма даже да ти отговарям ,как можа ,моме убава, да си го помислиш,аз от грях те пазя:в третия урок има цинизми-пък ти хапеш  Naughty

Хайде не мисли за апетит-тъкмо ще свалиш някое кило,нали беше нашикавяла от ящния ти период.Да ти кажа аз вече си имам проблеми със стомаха от това: стабилно ядене,последвано от седмица глад и т.н. и т.н.Сега ще си купя бахрейнска абая и проблема ми е решен  Simple Smile

Зайци и аз не ям-обаче е харам така,защото те са халал.Така,че ако ти поднесат заек у вас-ядеш и мълчиш и тва е.
Тук при нас на животинския пазар продават едни дребосъци,облечени с шарени костюмчета-много са сладки  Heart Eyes

http://kecute.files.wordpress.com/2008/03/rabbit-dress.jpg

http://img.chinaa2z.com/uploadpic/news/2009/20091116/20091116100 … 59/1258337173.jpg

http://e.imagehost.org/0297/Satellite.jpg

http://e.imagehost.org/0381/sat1.jpg

 Flutter

Айа-надявам се,че критаурата не отговаря на реалността..Йеменците не си ли изчерпаха мунициите в саудитските села,или Иранците са широкоскроени и пращат подаръци за НГ  Rolling Eyes
Не е ли студено за екскурзии сега?И на мен ми се ходи на село,карам мъжа ми в емирско село да идем,но на него не му се кара в непознати месности,ама ще го накарам аз Twisted Evil

Амал-няма сеч на подобни индивиди,в Курана пише:  
,,Рабите на Всемилостивия са онези, които ходят по земята с кротост
и ако невежите им отправят думи, казват:
          “Мир!” [и отминават];'' (25:63)
Хората винаги са се подигравали на пророците,има и такива без последователи..

днес,инша'Алла ще правя тая торта на форумката: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447977.0  - Фин сладкиш с целувка,ще видим как ще стане.

# 565
  • Мнения: 550
Лили, вкусен изглежда на снимката, да напишеш дали така е бил и на вкус  Peace
А днес не откриват ли най-високата сграда в света у Дубай, да не би затова да правиш торта  Mr. Green Шеги4ка, естествено!
Но ти няма ли да идеш да гледаш?
3а разходки е студено, но не ми се седи на едно място. Пък и не се плаша лесно Flutter
3а диетите и преяждането, аз от години имам правило - ям с мярка, пия много вода, наблягам на естествените продукти или прясно сготвени с ка4ествени продукти, никакъв фаст фуд. И има ефект за мен, на диета никога не съм била...Е и още не съм имала дете, не мога да кажа как ще реагира организмът ми на евентуална бременност Thinking

# 566
  • Мнения: 689
оф,вярно бе Айа.Вчера си мислех да ви съобщя новината за Бърдж Дубай.Шейх Мохамад ще го открива,гости,дъра-бъра..по тв ще гледам откриването и аз,пък някой петък като поотмине навалицата,ще се метнем до там,да видим какво е да гледаш от 158-я етаж Crazy
Те тука и метро откриха,но още не съм се возила...природата харесвам аз;пустинята,парковете,рекички,извори-такива работи по ме влекат.

Има слухове,че саудитците вече строят кула,която ще бъде по-висока от Бърдж-а на пук на дубайците.Как да е-предсказанието за края на света се сбъдва  Confused

ето любимата ми снимка на уличката с кулите в Дубай:

http://www.photosfan.com/images/burj-dubai-fog-picture1.jpg

сладкиша стине,на вид добре стана.

# 567
  • Мнения: 800
  Лили, отваря ли ти се ислямския?  на мен ми  зарежда др. страница :

root@localhost : ls -la /home/largest/public_html/

c0ntact : qenotoxic3@micropcb.net - hackinqtr@msn.com
Daha Oyun Yeni Basliyor..

тва ми излиза....


Айя, браво на теб за здравословното хранене.
Аз не мога да се храна здравословно. Обичам вредни храни, на готвене хабя по пакетче масло  Laughing ям благинки и кво ли не. Не броя калории.
и въпреки това имам хубаво тяло  Embarassed  ако някой ден ми се развали фигурата, не ми пука, няма да се хвърлям от моста я  Mr. Green

# 568
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
За много години, арабелки!!!

Джи джи, добре дошла.Къде се беше изгубила, в безкрайността на любовта ли  newsm78. Важното е че  звучиш много бодро, наваксвай с четенето и да разказваш  Grinning

Айа, добре си прекарваш  Hug. До кога си в БГ ? Това , че се храниш здравословно и спортуваш е най-добрата диета. Нямаш нужда от друга. Дано си запазиш начина на живот и  в бъдеще  Heart Eyes

Лили, да гледаш от 158 етаж ?! Аз бих се качила, но без да гледам , или ще гледам само от затворен
прозорец, че ме е страх от високо, ако нямам стабилен под под краката си.  Embarassed

Дядо коледа май не е занесъл нет на Деси.  newsm78

# 569
  • Мнения: 689
Шилан-нц,не ми се отваря,някакъв дявол ми показва  Crazy как не им омръзна да съсипват форума тия хора  Whistling Вече колко ислямски сайта и форума си отидоха заради злобата на някой  #Cussing out

и аз не съм по здравословния начин на живот,но виждам как глупостите ми се отразяват на здравето.
Защо ни е хубаво тяло,като е болно!?

Алвера-и мен ме е страх от високо-ще те чакам да дойдеш да си държим ръчичките докато гледаме  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт