Айд наближава, мир и любов повелява – 126та арабска тема

  • 42 946
  • 742
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 800
ооо, аз не съм чула  още име от турски сериал в БГ действителност . Ама много ме дразни името Виктория  Crazy  Виктор е хубаво, то и на времетоси го е имало, щото познавам стари мъже викторовци. Ама Виктория , и то изречено с  някакви превземки , като чуя и ми докарва гърчове  Confused

Лили, даскалицата, чакаме 3тия урок със затаен дъх  Crazy Ако не ни го предадеш, идвам да те суровакам, ама с някоя дебела суровачка   Mr. Green  приготви ми кесе с бонбони и парички  Crazy

А вие ходили ли сте да суровакате?  Laughing  то нали било само за момчета, ама при нас и момичета ходят. Аз суроваках майка, татко, баба, дядо, кумовете и едни комшии. После брат ми правеше делба на плячката, съвсем не "по братски" , разбира се  Laughing

А точно бяха излезли snickers, twix, bounty, kiss, mars, и открих , че шкафа в спалнята е пълен с тях, и почнах, колкото пъти мина оттам да се почерпвам  Laughing  И накрая идват суровакарите, майка отива да им извади шоколадчетата и почти нищо нямаше  Embarassed

# 541
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
свеар, успех!  Praynig

И аз като малка обичах да ходим на хижа през зимата и падаше голямо пързалянр с найлон. Ние живеехме на равно и със сестра ми си правихме пързалка в двора.Плиснем една две кофи с вода,та като замръзне ставаше на стъкло.Но се пързаляхме на подметки. Сега, там където живеем има едно много стръмно място, всяка сутрин се пързалям надолу като тръгвам на работа. Не знам кога ще сляза по д_пе. Ама аз падам всяка година, по традиция вече  Simple Smile

Лили, аз като по-възрастна го знаех третия урок , ама пак по тази причина съм го забравила как беше, даже и на български не го помня  Embarassed. Така, че давай го насам.

Шилан, аз съм ходила да сурвакам.И децата ми са ходили, а в петък и малката се кани, Уговорили са се с баба си , в понеделник направихме нова сурвачка, че ние сами си ги правим винаги. Не са така накичени като на циганите дето ги продават, ама е голямо забавление да си ги направим . А после е голямо чистене, предимно аз се забавлявам при чистенето, макар че има големи обещания как тя абсолютно самичка ще си изчисти всичко  Laughing

Не знам дали утре ще ми остане време за писане, така че ви пожелавам весело посрещане на Новата година,успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко, за което мечтаем!


 Hug Hug Hug




# 542
  • Мнения: 468
Абе Лилсън, боднала съм го отдавна, ама за всеки случай питам. Че по приложенията не ме бива много, повече по философстването.  Joy Можете да ме чуете как философствам утре по Националното радио от 14.00.  Mr. Green Макар че хич незнам какви ще ги приказвам, ама като ми върви на такива работи.  Mr. Green

Свеар как ли е сега? С теб сме.  Praynig Praynig Избрах ти тази при проблеми.

НСЕ \АС\ и аз това намекнах на Шилото, ама то се покри. Mr. Green Аа, натуралните блондинки сме така - тънки коси, какво да правиш.

Шилан, е що така дори настроение за кавги нямш бе, губиш си част от чара.  Joy Зайци и аз не мога да ям като ги знам какви са на вид. Sick

Муфида, как е Десито, включи се да кажеш.  Praynig Praynig

Съншайн, не щеш да пишеш и това е.  Hug

Дуа, какво правите тия дни? Къде ще сте? Какво купи на децата?  Hug Heart Eyes

Алвера, много оригинално.  PeaceСега де такава зима, виж на Боровец и Банско каква е кал, умре туризма.  Laughing Майка ми е разказвала, че през 50-те Дунава е замръзвал.

Лю, понякога и добре представените правят грешки, а може и лоши съветници да е имал. Дано са такива повече като него. За турските сериали да съм чула някой конкретно да си е кръстил детето - не съм, но със сигурност има, както едно време имаше Изаура и други такива "звезди".

Сетих се някой да е чувал нещо за Нафасима скоро? И Катето Мароки се изгуби, Кате, видях, че си влизала във форума преди седмица, защо не пишеш? newsm78

Снежке, Ясминке, Иман - весела и щастлива Нова Година.  Hug Hug

# 543
  • Мнения: 550
Свеар, дано вси4ко бъде наред с твоето мом4е  Praynig   Hug   Praynig

Ина4е на Банско 4етох, 4е има сняг, макар и изкуствен. С днешните технологии това не е проблем дори при по-топли температури, стига да не вали дъжд  Peace

Със сигурност ще има много Инджи-та през идващата година. Аз слушах, 4е има мания по турските филми, но това, която наблюдавам тези дни надвишава вси4ки мои представи. В понеделник всеки обсъждаше, 4е ве4ерта ще дават епизод на Перла  Crazy Mr. Green Та и аз не пропуснах да видя за пръв път каква е магията на този филм  Whistling  Останах леко разо4арована, но това е въпрос на вкус все пак  Peace Flutter

Амал, първо бе нашата тв звезда, сега си се прицелила в радиото  Sunglasses Heart Eyes Дано не забравя да те слушам утре  Blush

Приятна ве4ер на вси4ки!   bouquet

# 544
  • Мнения: 468


На всички Весела, спорна и много щастлива Нова година. Нека всекиму се сбъдне това, което най-много желае в сърцето си.

По Хоризонт ще си говорим за това как се празнува нова година у нас и в Сирия, как празнуват българите и как сирийците. Нещо като Открийте 10-те разлики (или прилики Wink).

# 545
  • Мнения: 927
Весело посрещане на Новата година и много щастие, любов и усмивки през 2010г. ви пожелавам!

Амал,  Hug Hug Hug. кога ще говориш по "Хоризонт"? Ние ще сме на път до към 15ч. и ще си настроя радиото пък дано те чуем  Grinning. много прегръдки и за децата  Heart Eyes

# 546
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Весело посрещане на Новата година, арабелки!!!

Ще се видим догодина  Hug Heart Eyes

# 547
  • Мнения: 427
            ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ И ОТ МЕН МОМИЧЕТА!  bouquet
 svear-радвам се че диагнозата ОП ,се е оказала грешна.
  Другото не го разбрах,но ще се моля детенцето ти да се излекува много бързо. Peace Hug
  amal-за съжаление аз само отчасти можах да слушам интервюто,пътувах.Но ми беше много интересно,дали не можеш след време да ни пратиш линк,къде може да го чуем цялото? А,да,доколкото разбрах съпругът ти е учил в моят град,а аз се чудих къде съм го виждала.Няма начин тогава да не се е познавал с моето бившо хабиби,и със съпругът на Дана.
Ако искаш мога да се пробвам да пратя една снимка,която все още пазя. Peace  bouquet
   вещичке-май ще изпратим старата година без теб  Crossing ArmsТрябва да ти търсим друг интернет доставчик.Чесънът ми е на привършване,и все се надявах че скоро ще долетиш с метлата да раздадеш по малко,против уроки. Laughing
  Хайде,ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА Новата 2010 Година от мен. Hug Hug Hug  bouquet

# 548
  • Мнения: 24
НА ВСИЧКИ АРАБЕЛКИ ПОЖЕЛАВАМ ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!! ВСИЧКИ НЕПРИЯТНОСТИ, БОЛЕСТИ И ПРОБЛЕМИ ДА ОСТАНАТ В СТАРАТА И САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА СЕ СЛУЧВАТ ЗАНАПРЕД!!!

# 549
  • София
  • Мнения: 18 110
Скъпи дами,
Малко авансово ви честитя Новата 2010 Година и ви пожелавам много здраве, щастие, любов и успехи през следващите 365 дни!  bouquet Heart Eyes
Да не пропусна да честитя Рождения ден на две момичета, които отдавна не пишат... Sad
Dina, Sunshine -желая ви от все сърце много  щастие, хармония, усмивки и приятни изживявания покрай любимите хора! Hug

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 20:36 от already stubborn

# 550
  • Мнения: 550

4eстита Нова 2010 Година!
Да бъде плодородна и щастлива, да носи успехи, здраве и любов в семействата ви!
И дано от Арабксия свят идват само хубави новини, а лошите да останат в старата годиня!


4естит Имен Ден на вси4ки носещи името Васил! И весел празник на вси4ки празнуващи днес!


А нали настъпването на новата година е време на равносметки, попаднах на интересна класация (гласуването е в ръцете на 4итателите) за най-добре обле4ена First Lady. В класацията попадат и три първи дами от арабските страни. 3а Рания и съпругата на катарския шейх бях 4увала доста, но сирийската първа дама за пръв път я видях, и определно останах впе4атлена от елегантността и! http://www.huffingtonpost.com/2009/12/29/first-ladies-of-fashion … eshow#slide_image

# 551
  • Мнения: 48
Честита ви 2010 година!
Пожелавам на всички най-вече здраве, любов,
късмет и щастие през новата година. Дано тя ви донесе това,
което старата не е успяла и дано успеете да свършите нещата,
които не сте успели да свършите през изминалата година.
Честита Нова 2010 Година! Нека я посрещнем с
радост, да я изживем с любов и да я изпратим с успехи!
                                                                                                                            

# 552
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТА НОДА ГОДИНА АРАБЕЛКИ!!! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ НОВАТА ГОДИНА ДА ДОНЕСЕ МНОГО ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ И СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИ МЕЧТИ

# 553
  • Мнения: 468
Привет, арабелки. Къде се изгубихте всички, не се ли наспахте вече? Hug Hug

Айа, много ми хареса този линк със сайта за класиране на първите дами. Сирийската президентша наистина е много фина, красива и елегантна дама.  Peace Да ме извиняват американците, но я намирам по-елегантна от Мишел Обама.

А пък ето тази новина ми развали настроението. Докога такива елементи ще продължават да определят отношението към исляма? #Cussing out
http://www.dw-world.de/dw/function/0,,82225_cid_5076370,00.html
Често ви казвам понякоги си мисля, че биват провокирани нарочно, само и само да продъжават с ненормалните си изяви и да поддържат затвърдените клишета. Може и да звуча като параноичка, ама така мисля.  newsm78

Айде, леки почивни два дни.  Mr. Green

# 554
  • Мнения: 689
Всички са с махмурлук и преяли сигурно Crazy

Ми Амал-той г-на си навлече гнева на над 1.8 бил. души,тепърва ще го пресрещат с брадви и други инструменти за сеч Mr. Green
не знам как спи тоя човек..Който иска бързи пари-си губи съня.

хайде сладки сънища !

Общи условия

Активация на акаунт