Айд наближава, мир и любов повелява – 126та арабска тема

  • 42 996
  • 742
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 800
момичета , какво си правите  Laughing

Аз вчера видях в един двор наболи кокичета, ама не бяха цъфнали. И в нас имаме, ама не са чак толкоз много на купчинки. Все садя и все не са ми достатъчно....


Амал,кви са тия наематели бе, отървете се ,ако можете, преди да ви разрушат апартамента.

Айя, не давай грипа да те пребори  Peace

Ооо, аз не обичам дядо Коледа  Laughing  дядо Мраз беше на времето, мразя го още от детската градина. Защо си мислят, че могат да пробутат на другарката майка й за дядо Мраз , с гадна брада от раздърпан памук и смърдяща на ракия.  От дете изпитвам ужас от клоуни, от дядо Мраз не точно ужас, ама можеше да се постараят повече другарките в детската  Crazy


Инатчиийката,
 Laughing  карай ски и за мен. От години не съм се качвала, а си купих грейка специално за целта и хубави ръкавици  Crazy АЗ обичам чук и гек , но моя отдавна е разглобен на части, от нечии сръчни ръчици  Confused

Никито, и ти мн ранобудна бреййй  Laughing

Добре де, ако се реша да се боядисам, какво ще препоръчате? Като марка и цвят? Червенко дали ще ми отива, да каже , който ме е виждал на картинка  Laughing




ПП. ох забелязвам,че винаги използвам много човечета, нахилени или намръщени..... Tired

# 526
  • Мнения: 468
Ау, клоуните и на мен са ми ужасни, толкова са гротескни, какво им е смешното незнам. А като се сетя, че и на Стивън Кинг на корицата на "То" беше изрисуван клоун и настръхвам. А малкия като беше по-малък не можеше да спи понякога заради един коун от анимационно детско. От нищо друго не го е било страх, нито вещици Mr. Green, нито нищо.
Еее, ти пък искаш истински Дядо Мраз, добре че поне мъже са го изпънявали, че миналата годин в Дядо Кола както му казваха децата на приятелките ми се въплъти майката на едното. Е ясно е защо не искаха да го видят повече децата.  Joy Joy
Като цвят ли, не ме бива с препоръките, аз на себе си незнам какъв да избера, та на друг да давам акъл.  newsm78 Мисля си пак нещо тъмничко, ама патладжанено.  Peace

Оф, мани, малко са свестните и отговорни наематели. Нали ги виждам около нас кви идват само.

Айа, оправяй се бързо, то и ние повечето сме леко неразположени, но с тези аномалии във времето казаха, че било нормално.  Peace Щом има такива хора като тази дама, изгубила семейството си, явно има надежда.  Praynig Praynig

Никито, значи 2 екскурзии. Ха дано са по египетско и дубайско.  Simple Smile

При нас парата се падна на баткото, а другите късметчета ще теглим на Нова година.  Peace

П.С. Съншайн, мярнах те тук из форумите. Пиши как е по сирийско. Как са децата. Hug

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 10:24 от amal

# 527
  • Мнения: 1
Добро утро арабелки,

Днес съм ранобудна и почти ометох закуската, хайде ставайте, че нищо няма да остане..

Амал, какви са тия екшъни точно около празниците? Не ви е скучно, явно...Клоунът на 'То' и мен ме стресира доста дълго време...

НСЕ, сега как да те съкращавам вече? AS? Нещо пропуснах за последния ти работен ден, ще се връщам да чета мненията ти...Интересно и е дали все пак шефа се реши на подарък за сбогом, или остана верен на себе си...

Шилан, абе много си умърлушена, чак мен ме прихваща като те чета...Я, се стегни и ни измисли  новогодишни пожелания като миналата година, още ги помня, че попаденията бяха много точни...Аааа писла си, докато и аз пишех, ако си вече в по-ведро настроение извини  ме, ще чета след като публикувам...Ха, а на мен в детската градина веднъж дядо Мраз ми беше една лелка от кухнята...много, много фрустриращо за мъниците, когато успеят да разпознаят кой всъщност е белобрадия старец....

Айа, бързо оздравяване!  Не знаех че Галъуей предвожда конвоя, щом това е случая, работа явно ще се върши...Аз съм присъствала на няколко негови речи (не мога да го изпусна, ако ми е в обсега), плюс един път почти се сблъсках с него в махалата...Изключително ПРЯМ, такива хора харесвам, дето разтреперват репортерите и опонентите си, а той един път май разтрепери и целия американски конгрес...

Вещицата Деси, направо се чудя на тоз сирийски интернет бе...историята познава много по-изостанали от Сирия държави, с много по-читави интернет връзки...не можеш ли да си смеиш провайдера, айде че много отсъстви насъбра.

за всички други  smile3525 newsm51 txtloves newsm76 Two Hearts newsm51 smile3525 Two Hearts  Kissing Heart Gift Heart Eyes Gift

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 10:21 от летяща.филия.с.лютеница

# 528
  • Мнения: 468
Алвера, не си се разписвала тия дни.

# 529
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Добро утро и от мен, много усмивки днес ви желая  Hug

Болните, оправяйте се по-бързо , голямо празнуване ви чака  Simple Smile

На мен ми се паднаха животинките в къщата- това са 3 кучета и 4 котки. Обчим да ги гледам и да им се радвам, ама не ме бива в грижите за тях. Горкичките животинки  Simple Smile

Снощи пак бях на фирмено парти- този път само на нашия си завод и беше супер. Никой не се напи, само се веселихме . Не знам защо, но много хора смятат, че за да им е весело, непременно трябва да се напият.  #Cussing out Но колегите се оказаха много точни. Нашия завод е нов и това ни е първото фирмено парти заедно,много съм доволна.
Но честно казано, нещо нямам усещане за големи празници. Остарявам , а?!  Sad

Дядо Коледите в детските градини и сега съсипват вярата на децата в тях. Малката казва, че той не е истински, бил чичкото от парното. И вече й е много трудно да вярва, че Дядо коледа съществува наистина.

Ники, да си на работа на първи май  е по-лошо отколкото на връх нова година.    bouquet.

На всички  Hug Hug Hug

Амал, писали сме едновременно.   bouquet. Най-напред нямахме нет, после не можех да се вредя от децата, ама сега съм докопала компа и няма пускане  Mr. Green


# 530
  • Мнения: 800
ооо, Летяща, мин. година бях на кеф, затова имаше пожелания  Party  пък и имаше народ, сега вещиците обезлюдихме темата  Mr. Green
 Twisted Evil

Аз нещо изпуснах за какъв конвой коментирате с Айя  Embarassed  ама дочух думата "прям"  Laughing  

а, така обичам директни хора. Ето аз примерно, никога нямам проблем с тълкуването на думите ми, всички ме разбират пределно ясно какво казвам  Twisted Evil  затова много ми е чудно, че има някои дето все криворазбрани остават  newsm78  като се говори с намеци и недомлъвки, когато човек върти и суче и се мята като риба на всички страни, мн ясно, че неразбран ще остане  Sunglasses


Амал, патладжанено какво представялва? Със червеникав оттенък или със синкав беше?
Не, не, не искам черен цвят.

Уф, мислех поне до 30г да изкарам с къна... ама около слепоочията много съм побеляла, трябва все с пусната коса да ходя, за да маскирам...
А от боята ще ми се съсипе косата, ще стане още по-суха, ще започне да капе, ще заприличам на метла  Whistling  За мойта коса ще трябват по 3 бои сигурно, една боя струва около 10лв, май... та всеки месец 30 кинта само за цвят ли да давам....

А като сложа къна и белите косми стават рижави... Около 12 часа кисна с къната, после 2 седмици ми оцветява дрехите по врата и гърба, и след още 2 седмици пак са бели слепоочията...

хмммм newsm78 newsm78 newsm78


Алвера, при вас пък парнаджията ли...  Crazy   май никой няма добри спомени с дядо Мраз  Crazy    В къщи поне беше невидим  Laughing  Ама се усетих де, че като почне зарята в полунощ, само татко излиза с нас на терасата, а майка се тутка някъде... Идва за финала, а като влезнем и вече има подаръци...  После пък почнах периода с ровенето по гардеробите и беше яко тъпо, щото винаги си знаех подаръка предварително  Tired

# 531
  • Мнения: 550
Само в моята детска градина ли беше като истински дядото. Аз поне вярвах, 4е е истински докато не по4нах първи клас.  Blush И много му се радвах, и го 4аках с нетърпение на Нова година (нали тогава идавше), обикалях около елхата цялата ве4ер за да си поговрим, а все го изпусках  Crazy Whistling
3а пързалянето на снега, за мен номер едно е върху найлон  Whistling Като малки имахме и 4ук у гек, и обкновена шейна, и ски. но най весело бе като се наредим три=4етири де4ица на найлона и се пуснем по някой баир, с голяма скорост, а накрая спрем, потъвайки в някоя преспа  Crazy 3ву4и кошмарно за майка ми, но за нас бе огромна радост!

Каква боя да вземеш  newsm78 аз съм фен на естествените цветове, сега съм взела бразилско тъмно кафяв (но по принцип много харесавм и шоколадовия, лешников и ко) на Schwarzkopf mit Macadamia Oel (без амоняк), по принцип съм доволна от тях, но и от Гарниер. Много познати се боядисват с Лореал, но аз техни продукти не купувам. Общо взето изборът е много голям.  Peace
Сега про4етох, 4е те е страх да не се изсуши косата, моята също е суха по принцип, но с тази боя не усещам негативни последсвтия (макар, 4е косите и козм. продукти са много индивидуални). Пък за това, 4е хората са избягали от вещиците - възрастни жени сме - щом така са преценили, дано е за тяхното по-добро!  Peace Hug

Лютеница, наистина не е шега Галъуей. Дано скоро ги пуснат, 4е унижението досега стига.
Аз специално заради теб 4есто отварям форума - 4акаме хубавата новина   bouquet Two Hearts

а Деси, наистина трябва да сменят достав4ика!

# 532
  • Мнения: 468
Алвера, ей това с напиването и мен винаги много ме е учудвало. А пък много ме радва дето като отидем на някое сирийско събитие хората са весели, танцуват и бърборят без да са изпаднали в алкохолен делириум. #Cussing out Не че няма и такива, които си покъркват, но те не са основната маса. Иначе и аз не се чувствам много празнично. Надали е от възрастта, такава тягостна е цялата ситуация в света.  newsm78

Лю, да сервирам още една закуска.  Mr. Green Къде сте го срещали този човек Галъуей, ти в САЩ ли живееше?  newsm78 Пак идиотските ми въпроси...Ако наистина е такъв прям и честен чудно как досега не са му вдигнали мерника. Praynig А още един тъп въпрос - какво чакаме?  newsm78

Шилан, патладжаненото е с лилав отенък, но меко. Също хубаво е и череша. Аз много ги харесвам и двата цвята, но на по-светли коси лесно се отмиват.
Хи хи, с подаръците и аз така, а сега се ядосвам, като моя ги иска седмица преди празника, а майка ликува, че ми се връщало всичко двойно.  Joy

Айа, и аз не ползвам Л Ореал. Има и други хубави бои наистина. Никога не съм обичала зимата, все ми беше едно такова мокро и гадно.

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 12:10 от amal

# 533
  • Мнения: 550
Галъуей е британец, политик, 4лен на парламента от 1987 год. Бил е женен 5 години за палестинка (развеждат се по нейно желание), в момента е женен за ливанка, имат и дете.
А относно това, 4е не са му дигнали мерника / през 2003 няколко вестника пускат материали, 4е е полу4авал подкупи от режима в Ирак, след това се извиняват публи4но, 4е документие, на които са се основавали обвиненията са били фалшифицирани.
През 2005 доклад на Американския сенат също го обвинява, 4е у4аства в някаква схема за пе4алба от oil-for-food scheme на ОН, след тези обвинения той държи защитна ре4 пред Сената. Мисля, 4е Лю има предвид тази ре4  Peace

# 534
  • Мнения: 914
на  всички    bouquet  ще  помоля за едно Дуа  за утре   за   Мохамед  А  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig


весели празници   bouquet

# 535
  • Мнения: 468
Свеарче, за тебе винаги. Има ли специална за случая, на БГ ако може. Praynig Praynig

# 536
  • Мнения: 689
Утре на ОП ли сте Свеър?
Аллах да му дава шифаа(изцеление)!

Амал-хайде боцни линка във фейвъритс и чети де  Crossing Arms

http://www.islamforbulgaria.com/dua/index.html

Шилан-щях да те карам да идваш у нас утре-да ми помагаш да чистим фугите,ама на-разкиснала си се.
Зимната депресия не е хубаво нещо:лекува се с 3 кила банани и 2 шоколада от големите Wink

Айа-и защо таз офанзива на Л'Ореал ?Не ми казвай,ще налучкам   bouquet

знаете ли тоя урок по английски:

Английски в три урока

Първи урок, английски за начинаещи:

Три вещици разглеждат три часовника Суоч. Коя от вещиците кой часовник разглежда?

А сега на английски!

Three witches watch three swatch watches. Which witch watches which swatch watch?


Втори урок, английски за напреднали:

Три вещици-травеститки разглеждат три бутона на часовници Суоч. Коя от вещиците-травеститки кой бутон на часовниците Суоч разглежда?

А сега на английски!

Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watches which Swatch watch switch?


третия урок е за супер-напреднали и няма  да го споменавам Mr. Green

# 537
  • Мнения: 800
Свеар,  Praynig


Лили, не е честно, дай 3тия урок  Crazy

банани вече много не обичам и шоколад, явно съм им се наситила. Сега драпам за грейпфурти, ама те били опасни в комбинация с лекарства   Naughty  с парацетамол дори били смъртоносна комбинация.

Заешко ми се хапва май, ама ми е жал за зайчето. леля ми го прави мн вкусно, пълнено с оризец и гъбки, отвънка с картофки и ароматни подправки някакви. Ама аз гледах-гледах и ми жал да хапна, тои цяло се изтегнало в тавата горкото Sad  ама на 2рия ден събрах кураж, та ядох и ми се услади.....

напоследък ям най-често таратор с малко хлебец, нямам сила да дъвча дори.... а таратора свежо ми идва.

Щом и за форумски сеири нямам мерак и сила, представетер си колко съм изтощена Mr. Green

искам мир и тишина  Laughing 




# 538
  • София
  • Мнения: 18 174
Здравейте момичета,
Оживление гледам е настъпило тук... Grinning
Лили,пусне третия урок, де.. Wink
Шилан,аз какво да кажа, косата ми е една такава перушинеста и тънка, тръгна ли да я боядисвам, ще окапе цялата. SadЗатова, поне за момента, не я барам. Ама бялото май прогресивно се увеличава - това по думите на щерките, които както ви се похвалих преди време често експлоатирам като ги карам да ме решат продължително. Wink
По повод Дядо Коледа - аз като Айя имам прекрасни спомени от белобрадия старец, затова и с такова желание поддържам в малките жива искрата на вярата в неговото съществуване. Смешно или не, каката до миналата година, тоест на 11 и малко вярваше , че дядото е истински.Прокрадваха се през годините нотки на съмнение, но писмата , получени лично от него по пощата или по мейла потвърждаваха моята версия, не тази на съучениците й..Та така..
А за пързалянето...Ех, славни ученически години. Heart EyesПо пътя към къщи има късичко, но доста отвесно наклонче. Прибирайки се от даскало през зимата, аз и няколко мои съученички редовно се пързаляхме по него. А познайте от три пъти, при липса на найлон какво ползвахме...Някой ще каже гъ*овоз -  hahaha Joyда, ама не...Нужни ми бяха от една до две секунди да махна подвързията на някой учебник и после пистичката беше моя. Laughing
Свеар,успех ви пожелавам! Praynig
Лютеничке,отдавна не се беше мяркала.. HugПиташ за шефа ми...Уж се разделихме мирно и кротко, подаръци нямаше.Ама още не е късно да ме изненада след празниците с някоя простотия, нали трябва да отида да си взема трудовата книжка и справката за детски надбавки. Peace Та ще го видим, какво е скроил.. newsm78
Амал, какво се чувстваш тягостно и непразнично... Crossing Arms Буквално и не чак толкова буквално, денят с хлапетии е "празник"! Mr. GreenМайтапя се, естествено. Peace
Алвера,готино е това, че на партито си си прекарала добре.Аз уж съм комуникативен човек, но истината е, че открай време не съм фен на масовите събирания по какъвто и да е повод.Повече ми харесва да съм в по-задушевна атмосфера с близки и приятели. Wink
Шилан,какъв сняг бе чадо за ски, няма такъв...Иначе Чук и Гек шейните и аз ги признавам. Peace Особено при тези ми габарити, те са единствените, които ще ме поберат. hahaha JoyНо и като дете ги обичах, друго си е наличието на кормило и спирачки. WinkНещо и аз като Лютеничката се питам, защо си напоследък все така без настроение и апетит newsm78 Или се стягай или ни изненадай приятно с това, че има причина за подобни смущения...нали се сещаш - Шилано-шиарче Heart Eyes
Сигурно забравих някого, ама ще ми простите, ЕГН-то си казва своето..Ама като гледам, пак прекалих с писанията!
Чесновия вещер, къде си... Hug

# 539
  • Мнения: 1
Шилан, не те ли е срам да говориш за крехко заешко и разни ми там гарнитури с оризи и гъбки, след като знаеш че страдам от зверски киселини...Отивам да си напълня чушка със сирене и ще си въобразявам, че ям заешко с гъбки...

Лиле, и аз чакам урока за напреднали....Гледам обособила се е отделна тема за ОАЕ, ти няма ли да се разписваш там? Каня те, макар че не участвам  Sunglasses

Амал, само да допълня Айа, Галъуей е шотландец, от палестинката май има голяма дъщеря...Това за вдигането на мерника и на мен ми е идвало на ума, защото направо не мога да повярвам понякога какви ги говори...виждала съм го по политически събития, истината е че заради него съм ходила, не че се правя на активистка в британската политика....но той взривява публиката с думите си.... Беше участвал в едно от риалити шоутата, май биг брадър беше и тогава малко ме разочарова, беше се намъкнал в костюм на котка, с изрисувано лице файс пейнтинг...просто не мислех, че той има нужда от подобна глупава реклама...

Инатата и другите от ледените пързалки, благодарение на вас установих колко задръстена съм била през всичките тия години...не съм знаела за тези шейни чук и гек, днес за сефте ги чух...в блаженото си невежество съм използвала съм само найлоновоз и г*зовоз, ама си ми е било густо по детски...

Първото ми съмнение в съществуването на Дядо Мраз се прокрадна, когато намерих един жълт обръч който му бях поръчала, да седи (неособено старателно) прикрит зад едни столове, и то цяла седмица преди предполагаемата му поява в дома ни с чувала с подаръци....

Днес четох, че в Бг станало модерно да се кръщават децата на героите от нашумелите напоследък турски сериали...имате ли подобни наблюдения?

 

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 02:12 от летяща.филия.с.лютеница

Общи условия

Активация на акаунт