2-годишният Кирчо вече е звездичка!

  • 75 924
  • 833
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 722
"Отворено писмо до министър-председателя на Република България г-н Бойко Борисов

(публикувано във в-к "Струма" на 16.11.2009 г.)

Изстрадалият баща Иван Стамчев: Детето ми на 1 г. и 10 м. бавно гасне от рак, нямаме пари залечение, г-н премиер, моля, помогнете!


Уважаеми г-н Борисов,

Пише Ви един баща от гр. Петрич - Иван Кирилов Стамчев, моля Ви за помощ.

Аз имам син на 1 година и 10 месеца. Преди 4 месеца се разболя от рак. Оперираха го, отстраниха тумора, но метастазите са в белия дроб.

Със съпругата ми всеки ден гледаме как детето ни бавно гасне. Ако не се лекува, то умира! Лечение в България няма.

Ние сме обикновени хора, които обстоятелствата направиха просяци. Средства нямаме. Потърсихме помощ от Министерството на здравеопазването, но там процедурата е много бавна. За нас лечението трябва да започне веднага.

Свързахме се с фондация “Утре за всеки”, и по-точно с г-жа Силвия Кацарова и г-жа Нина Хаджийска - тел. 0888/626040.

Те ни дадоха надежда, че в Мексико може да ни помогнат. Успяха да осигурят и пътуването на детето. Самото лечение там е 30 000 долара.

Безизходицата ме принуди да Ви моля!

Моля Ви, помогнете с каквото Вие прецените - дали със съвет къде да отидем, дали с парична помощ, с напътствия. Ние сме отчаяни!

Съзнавайки, че съм един от многото, които Ви търсят за подобна помощ, аз Ви моля с цялото си сърце на баща! Простете!

Разчитам на Вашата човечност и сила. Разчитам и на добрите хора от нашия град. Вярвайте, че без подкрепата Ви след един или два месеца ще бъде късно и ще остане само нечовешката ни болка, и то за цял живот!

С уважение: ИВАН КИРИЛОВ СТАМЧЕВ, гр. Петрич, ул. ”Калабак” №13, тел. 0889/399966"

# 16
  • Мнения: 349
 Confused  Предлагам темата да се закове.
Имам вяра, че ще съберем парички и за лечението на малкият Кирчо  Praynig

# 17
  • Мнения: 668
Извинете ме но нещо не мога да се ориентирам за банковата сметка ,само това ли е ?         Кирил Иванов Стамчев е: BG49 ТТВВ 9400 55242726 94 SOCIETE GENERALE EXPRESSBANK

Това детенце е на възастта на синът ми,нямам думи ConfusedДано успеят в този срок да съберат сумата Hug Олее ми то има 7 дена само.Още утре ще внеса само ми кажете това ли е сметката?

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 14:58 от sisa788

# 18
  • Мнения: 990
Не може да оставим детенцето така, 30 000 долара са смешна сума за един човешки живот  Confused

Последно IBAN-а верен ли е? Искам да преведа парички днес...

# 19
  • Мнения: 1 722
Ай банът е верен, но не трябва да копирате, а да записвате буквите на латиница.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 63
В началото, като прочетох, че ще заминават за Мексико, малко се смутих  Shocked /да не кажа не повярвах/, но след като изчетох всичко написано до тук, реших да помогна.
Стискам палци и желая късмет! Praynig

# 21
  • Мнения: 453
Има ли СМС офанзива ? Искам да пратя няколко СМС, ако може и има как !
Дано Бог помогне на малкото детенце  Praynig Praynig Praynig

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ох, ще преведа и аз днес парички...
Ама ефикасна ли ще е такава терапия????????
Много странно ми се струва природосъобразна билкова терапия да отстрани разсейки от рак...
Дано не се подиграят с очакванията на родителите...ох, дано се оправи детенце  Praynig

# 23
  • Мнения: 3 405
Дали може темата да бъде закована?

# 24
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Край няма мъката ,край няма...
Ще помогнем, не  е голяма сумата  Praynig

# 25
  • Мнения: 81
Боже скъса ми се сърцето. Милото детенце, дай Боже тази операция да му помогне.

# 26
  • Мнения: 1 722
Не знам засега да има дарения чрез смс .... наистина по-неудобно е с банкова сметка, но няма как ...

# 27
  • Мнения: 1 722
Повдигам темата, защото времето е малко ...

# 28
  • Мнения: 13 512
Има ли СМС офанзива ? Искам да пратя няколко СМС, ако може и има как !
Дано Бог помогне на малкото детенце  Praynig Praynig Praynig
Momiчета, стига с тези СМС и. От 3 СМСа по 1,20, което е 3,50, само 1,50 ще отидат в сметката на детето. останалото- за оператори и ДДС. НАправете си еpay, вече всички имат дебитни карти и превеждайте оттам, отнема минути. Или одидете до банка за по-големи суми.

# 29
  • Мнения: 0
Това е нищожна сума. Смятам, че ако се мобилизираме ще можем да я съберем.

Общи условия

Активация на акаунт