Asi / Гордата Аси - 17-та тема

  • 29 590
  • 747
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 010
Ми кво да пишем! Всички тук се радваме на развитието на нещата и чакаме серията да си я гледаме отново.
Иначе както беше споменато СТРАХОТЕН МЪЖ!

# 241
  • Мнения: 10 240
http://www.sukruyilmaz.net/antakya/
 на този адрес има снимки от града и от филма
дано да се отвори и досега да не е пускан във форума.
ако вече е извинявайте

# 242
  • Мнения: 127
Вече ще пропускам вечерното ви пиене и сутрешната ви закуска,само калории предлагате Grinning станах 100 кг.
Хубава беше серията,ама занапред са още по хубави.
Нежните думи на Демир не бяха голословни,поне и беше купил шалче и цветенце.
Страхотен е ,ама е чужд и далече,затова сетне ще си преплета краката с моичкия и ще му наредя да ми говори нежни думи Laughingа утре ще му кажа да ми купи шалче,иначе ще започна да спя с нощница(в критическата съм и от 3 год спя почти гола)

# 243
  • Мнения: 10 240
http://blogbankasi.com/yazidevam.php?i=7112

още нещо - дано и то да е ново

# 244
  • София
  • Мнения: 375
ха добра вечер и от мен, аз съм приспала къщата и съм на лице  Mr. Green
не знам кой скъта бурето на Мата,
ама ей ви едно от мен

гледам милите слова сте нищили, аз да викажа не съм много по романтиката и тва ако го чуя от моя мъж, просто не можете да си представите какъв смях ще пада hahaha hahaha hahaha

да си преплетем косите  ooooh! ми той моя нали е инженер - той коса няма - има само очила, както се казва в техническия

сменям гребенче за очила  hahaha hahaha hahaha

# 245
  • София
  • Мнения: 1 433
ей, разтекох се днес от умиление и от смях естествено hahaha hahaha
много сладка серия Flutter Flutter
само се чудя Асито как имаше сили да му се дърпа на Демир, той така страстно я гледкаше Flutter Flutter
а най-ме изкефи репликатай на другия ден, по повод ризата която беше облякъл, че нещо ръбовете ий били нещо незнам кво си
Събличай я bowuu bowuu
викам си, е сега пак гол Демир hahaha hahaha hahaha
не съм гледала серии напред Blush Blush
и си представих как ако бехме ние щехме хиляди кусури да му намерим на облеклото ,за да го съблечем Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Морган, мерси за ББ Hug Hug

# 246
# 247
  • Мнения: 0
Най-накрая ви изчетох....Каква каръщина ме налегна днес не можах да гледам серията smile3511.Ще взема да си налея едно от яд и мъка.Да взема точно обяснението на Демир да опусна,егати късмета smile3514.

# 248
# 249
  • Мнения: 199

Защо пише 57 серия? newsm78Но големината на файла е различен от вчера,сигурно само номера на серията е сбъркан. Thinking

# 250
  • Мнения: 199
Вече го направих. PeaceДаже ми е наполовина свалена вече.Мерси за серията. newsm51

# 251
  • София
  • Мнения: 27
Много благодаря за серията, че успях да гледам само последните 20 минути, та сега удоволствието ще е пълно. Ех.. Simple Smile)

# 252
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Морган,права си-трябват дела ,дела и само дела.После може и романтика. Embarassed

# 253
  • София
  • Мнения: 2 079
Изтеглих я и отивам да гледам!  newsm44

Ще и се насладя с кеф!
А и на утрешната - също!  Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 27

Да поканим и  Демир, че нещо лошо гледа... сигурно е заради Ивето  - какви са тия приказки за напускане... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт