Asi / Гордата Аси - 17-та тема

  • 29 688
  • 747
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10 030
Мерси и от мен  bouquet Утре и в петък не мога да гледам, моля качете ги!

# 256
  • Мнения: 25
Привет отново Hug

Серията утре ще я коментирам, че вечер трудно се добирам до компа ooooh!
Само да не забравя да кажа, Дафи ви праща много поздрави и целувки и се извинява, че не пише, но е много заета напоследък Hug Hug Hug  love001  love001
Лека нощ и до утре Hug Hug Hug

# 257
  • Мнения: 0
rina-rina благодаря за снимките от Антакия!  bouquet с удоволствие ги разгледах!

# 258
  • Мнения: 10 240
Само ако може  някой да ме упъти откъде мога да прочета как се качват снимки. Благодаря !

# 259
  • Мнения: 10 030


Боже, сложих картинка! newsm44

# 260
# 261
  • София
  • Мнения: 375
galka05 кажи на Дафи, че щом е заета ще и се размине отсъствието този път  Mr. Green
аз трета тема вече я издирвам, че ми се губеше, ама щом всичко е наред, ще спя спокойно тази вечер, поздрави и на нея    bouquet

# 262
  • София
  • Мнения: 2 431
Никой не ми е скрил бурето, ама като го започнахте от ранния следобед. Пък сега ми се чудите що нещо куца разговора.
Ми ще куца то и аз съм се размекнала като пача/пардон като Мелек/ на слънце. И що щото като че ли на мен ми ги говореше Демир тия хубави приказки по телефона. Че и моя ми вика "Жена какво си се разнежила нещо?" Га се поглеждам в угледалото -ужас-един поглед като на стелна крава..............
Бря на тия години за малко за резил да стана.
[Боже, сложих картинка! newsm44

Е те това пък допълнително ме разби тия очи тия устни......... аааааааа

# 263
  • Мнения: 10 030
 

ето пак, ставам все по-добра!  Hug

# 264
  • Мнения: 0
момичета, какво става с вас, снощи сте се пропили от мъка Naughty Naughty

в днешната серия е любимия ми момент с (опита за ) прелъстяването на Асито от Демир. Той го изиграва невероятно. Сцената е изключително чувствена, макар и с нощничката страстоубийка на Аси (вярна на стайлинга  Shocked) За съжаление превода, дублажа и накъсването на сцената с другите хубавци доста развали удоволствието. ooooh! ooooh! ooooh!  
и последно - как да не се вълнуваме толкова теми имало ли е нещо между тях след тези целувки - съвсем истински са си #Crazy #Crazy #Crazy

За романтиката какво да добавя - факта, че сме във този форум е диагноза за "неизлечима романтичка" Ако мъжете надникнат тук, има за какво да се замислят Thinking Thinking Thinking

# 265
  • София
  • Мнения: 30 252
страхотна серия, Нериман направо изтрепа рибата пак  Wink

# 266
  • България
  • Мнения: 9
най накрая ви изчетох, гледах и серията току що и сега да си призная и аз като пубер, докато Демир обясняваше на аси колко я желае и аз като съм отворила една уста и гледам като хипнотизирана взех аз та се възбудих а за Аси направо незнам как се е стърпяла

# 267
  • Мнения: 10 030
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Тук го прочетох как става.

# 268
# 269
  • Мнения: 10 240
от втория път - ура и отново благодаря

Общи условия

Активация на акаунт