ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе 2

  • 156 994
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 755
Приятните преживявания в родилното са си чист късмет. И моето прекарване не беше лошо, докато се прибрах и разбрах, че детето е заразено с бактерия, която лекувахме 5 месеца и още теглим последиците. Аз пък си направих операция за да поправя пораженията от раждането при така добрите за някой акушерки.

# 16
  • Мнения: 998
Аз бях в стая с едно майче,пациентка на Кунев,много доволна беше от него
и ми каза ,че е изключително отговорен към пациентките си,към които поема
ангажимент.
Иначе е ясно,че за всеки се чуват противоречиви мнения,може би само за
покойният д-р Янков ,лека му пръст,съм чувала само хубави неща.
Дори за Терзиева съм чувала доста кофти отзиви,но с мен се държи като с близък човек
и е правила много жестове към мен.
Зарзаланов,за който аз разказах ужасни неща има и много благодарни пациентки,в интерес
на истината след първото ми раждане и всички усложнения,които настъпиха впоследствие
ме заши така,че не се разбира,че съм шита-явно му се отдава на човека,това не мога да
му отрека.
За Хубчев казват,че е супер меркантилен,през първият ми злополучен престой в АГ ми преляха
3 банки кръв и една плазма,имаше един млад лекар,не му знам името,който ме лудна да идва и да
ме разпитва кога близките ми щели да отидет в кръвен център да върнат кръвта,но след визитата
на Хубчев,който така го намота ,никой не ми отвори приказка повече да възстановявам кръв
или каквото и да е.
А пък майка ми е лична позната с Пейкова и поради тази причина на никой не
препоръчвам тази лекарка!

# 17
  • Мнения: 541
добавих д-р Кунев  Peace
макар че той изражда Андреа и наистина има завидно чувство за хумор и много ми помогна,ми е неприятен факта че след като махна конците от епиозотомията забрави 1 конец,и то точно крайния,този който е оставен да стърчи  #Crazy ако не беше това щях да продължа да ходя при него  Rolling Eyes
може и да го посетя и да видя кое мнение ще си затвърдя-положителното или отрицателното  Thinking

# 18
  • Мнения: 250
А пък майка ми е лична позната с Пейкова и поради тази причина на никой не
препоръчвам тази лекарка!

И в личен план ли е толкова отвратителна,колкото и в служебен?  Thinking

# 19
  • Мнения: 998
Чувала съм разказани от нея истории от времето,в което още е била в АГ-то.
Надявам се никоя родилка да не попадне на такова отношение!

# 20
  • Мнения: 250
Аз имах "честта" да ми води ЖК с Йоан и ощи тогава се заклех,че кракът ми повече няма да стъпи в кабинета й  Naughty

# 21
  • Мнения: 27
И моето момиченце се казва Андреа -19.10,май ставаме клуб .За работата на Кунев нямам преки впечатления ,но знам че води и женска консултация това е плюс .

# 22
  • Мнения: 758
Аз имах "честта" да ми води ЖК с Йоан и ощи тогава се заклех,че кракът ми повече няма да стъпи в кабинета й  Naughty
Аз също и определено няма да повторя, дори да остане единствения АГ докотор в Русе.

# 23
  • Мнения: 2 090
Аничка,д-р Светла Христова е един много добър лекар,ако можеш я добави Peace

Д-р Шишкова с двете бременности ми води ЖК-много съм доволна от всичко-диагностика,отношение,внимание.

Д-р Кунев-първия път(преди 4 години) бях очарована от него,сега с втората бременност останах много разочарована.Причините ги бях писала някъде по-назад.

# 24
  • Мнения: 6
Хиляди благодарности за милите думи,момичета Heart Eyes
И още нещо тук в Русе кой лекар има 3Д или 4Д и може ли да борави с него , според вас   newsm78
Искам да споделя моите впечатления от д-р Йорданова в Евромедисон-при нея ходих на фетална морфология ,всичко,което ми каза е вярно,там си правих и БХС и 4д,много е внимателна ,обръща голямо внимание на пациентите си,според мен си разбира изключително много от работата  Peace
Дори имах приблизителна представа как ще изглежда момиченцето ми ,на всеки преглед ми правеше дискове с клипчета Heart Eyes

Бамбина ще напишеш ли някакъв телефон на д-р Йорданова

# 25
  • Мнения: 59
Първо да пожелая всичко най- хубаво на бебока и неговата мама, здрава и щастлива да расте малката принсеса!

И отново да изкажа моето положително мнение за Шишкова .За 5 години все още не ме е разочаровала като лекар и човек!

# 26
  • Мнения: 998

Бамбина ще напишеш ли някакъв телефон на д-р Йорданова
082/ 519 544 това е номерът на Евромедисон.
Като се свържеш ,казваш,че искаш час при д-р Йорданова,аз така процедирах.

# 27
  • Мнения: 4
Темата за гинеколозите в Русе е доста интересна, следя я и най-накрая се реших и аз да споделя моя "опит" придобит през приключението бременност. Аз съм мама на 3 месечна госпожица, която износих и родих със страшни мъки. За ЖК бях при д-р Пейкова, в началото нямаше проблеми, но когато се появиха сериозните проблеми страшно много се разочаровах от нея като лекар и човек. Държа да кажа, че не съм лигла и не мърморя за най-малкото нещо, спортистка съм и съм свикнала да търпя.Страшно съм доволна от д-р Йорданова, при нея ходих за първата ФМ в Евромедисон. Тук в темата видях мнение, че там не разбирали от 4D видеозон, но още в 14 г.с.  ми се каза какъв ще е пола на бебето /ако това е мерило дали гинеколога разбира/. В 26 г.с. пак ходих на ФМ, след обстойния 50 мин. преглед се оказа, че имам спазъм на пъпната връв, бебка изоставаше,имах контракции и скъсяване на шийката. Влязох в АГ /за 3-ти път/ след правилната диагноза и назначено лечение от д-р Йорданова нещата се оправиха. Тя ме изражда, през цялото време беше до мен, поради усложненията през бременността раждането /аз държах да е естествено/ мина трудно както за мен, така и за нея, но слава богу с прекрасен край. Искам да отбележа, че не съм й плащала нищо. Ако има как и 3-те си гласа ще ги дам за нея.  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 471
Здравейте момичета!
Попрочетох доста от мненията Ви и оставам с впечатлението, че повече от Вас са вече мами или очакват да станат такива в скоро време.
Обаче при мен случаят е друг. Със съпруга ми се оказа, че ще имаме известни затруднения да реализираме тази наша мечта.
Имах проблеми с нередовен цикъл в началото на тази година. Ходих при Шишкова, тя ми пусна изследвания за хормони - видя се, че не са съвсем в нормите и ме прати на ендокринолог. Ендокриноложката пусна още хормони и заключи, че съм в климакс и ми изписа хормони за жени в климакс - ужас, а съм само на 26г. Шишкова успя да ме поуспокои и каза, че на първо време ще пробваме само с витамини и минерали да стимулираме ежемесечното идване на цикъла - така и стана. Вече 4-5 месеца ми идва редовно. Е, колебае се между 28-35 дни, но все пак и това е постижение.
Последните хормони, които пуснах отчитат липса на овулация. Проблемът се преодолява с предизвикване на овулация с хапчета, но преди да се престъпи към тази стъпка, трябва да се направи цветна снимка (тест за проходимост на тръбите).
Знаех, че в Русе само Зарзаланов правел тази цветна снимка, но от Шишкова разбрах, че и тя извършвала тази процедура.
Та, въпросът ми е някой правил ли е цветна снимка при Шишкова? Доволен ли?
Благодаря!

# 29
  • Мнения: 38
Здравейте момичета, моля да ми помогнете с телефон на д-р Юлиян Георгиев.  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт