ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе 2

  • 157 322
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 841
Ама много сте негостоприемни към момичето. Лоши отзиви има за всеки лекар, но е хубаво и ние да си споделяме мнението. За Георгиев Бог да го прости, също бях слушала какво ли не, вкл. че не е видял безглаво бебе. Факт е обаче, че като почина една камара бременни търсехме къде и при кой гинеколог да отидем. Аз лично нищо лошо не мога да кажа за Дуваджиев. Бях при него след като Георгиев почина. Е, получих малко по различно отношение отколкото при стария гинеколог, но всеки лекар е с различен подход. Поне до сега след Пейкова не съм имала друг толкова ужасен преглед  Sick Тая жена е касапин. Заради нея на жена гинеколог доверие - нямам!!! Въпреки всичко, колкото и да ми е странно и от нея има доволни  newsm78 newsm78 newsm78 предполагам. А на Дуваджиев жена му е страхотен човек моля, моля. Поне аз имам добри впечатления.

# 676
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Цитат
  А на Дуваджиев жена му е страхотен човек моля, моля. Поне аз имам добри впечатления.                   
Аааааа,няма начин да е така  Naughty ,виж когато става въпрос за частен прием ,отношението е съвсем друго  Mr. Green тогава си най-обгрижваната бременна...Никой не може да ми промени мнението за тях двамцата,за 7мес.водене на ЖК,не получих нито едно изследване за кръв,урина и всички други които се полагат по Здр.каса,дежурният отговор беше:,,не са спешни,може и по късно.. #Crazy ,прегледа се състоеше в следното:,,как си-добре,ей там по масата е кантара,претегли се,няма мерене на кръвно,обиколка на талия,слушане на тонове.Не стига това,ами когато реших да се отпиша от тях ме засипаха с куп нелицеприятни думи и накрая получих криза заради тяхното отношение,до последно не ме отписаха от консултацията си и заради това последните месеци си плащах ,за да мога спокойно да наблюдават бременноста ми.Имам и документи от молбата която подадох в касата,където ясно фигурирам като бройка....мога да ги представя,но не е там въпроса.Тук е мястото където се обсъждат подобни неща и всеки има правото да ги сподели,ама да пишем ей така,от любов към името на някой,аре стига... Crossing Arms достатъчно си патим от доктори на думи,от мен толкова,спомних си всичко отново и не ми е приятно,слава богу има и кадърни хора,заслужаващи похвала за хуманната си професия,благодарение на тях,имам своята дъщеря   bouquet

# 677
  • Мнения: 222
момичета в мен изниква един въпрос да го споделя...аз също съм чувала само и едиснствено лоши неща за Дуваджиев, нямала съм пряк контакт с него (слава Богу) та се чудех ако всички вие пряко засегнатите от неговата немарливост подадете жалба в Здравна каса или подписка, какво би могло да му се случи - мъмрене, парична глоба, отнемане на лекарски права  newsm78

# 678
  • Мнения: 3
Здравейте интересуваме дали д-р Бисер Пейчев изражда и къде.

# 679
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Явно е много модерно сред гинеколозите да имат 4Д и да се хвалят с него. И не че нещо, но се иска просто да си добър в разчитането на картината, за да можеш да направиш качествен преглед и на 2Д. От там нататък изображенията са за наше удобство и кеф, че после да си глецкаме филмчетата. А така изброени манипулациите на Дуваджиев, ще кажеш, че единствено само той ги прави. Пък за абортите няма да коментирам  Joy

# 680
  • Мнения: 2 732
хм тази тема не съм я чела

# 681
  • Мнения: 758
...
Въпреки всичко, колкото и да ми е странно и от нея (Пейкова) има доволни  newsm78 newsm78 newsm78 предполагам. .....
Абсолютно те подкрепям и всеки път като вадя малкия при ЛЛ се чудя тези хора които чакат с всичкия ли са си. Добре че акушерката й е стока.

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 14:45 от MagieA

# 682
  • Мнения: 0
Благодаря ви  bouquet
А за заплащането-да,платих си за избор на лекар както се бяхме разбрали предварително, иначе секциото ми беше по здравната каса.
Изборът на лекар е 200 лв,които Минчева не ми взе лично,дадох ги на страшата сестра и ми дадоха веднага фактура за тях.
Прави сте,че всеки е доволен от този,който му е помогнал Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 0
Истината е ,че ако не си платиш вАГТ-о няма гинеколози а патоанатоми ,които бъркат ,порят и кърпят като за умряло.Велков е типичен пример.Отидох за нормално раждане инямах разкритие Велков ми помогна -навря си пръста в матката ми .Напрово ми спря тока .След 2 часа ме прати да спя тъкмо се чудех какво ще правя цяла нощ без наблюдение и ново 20 щели да ми правят секцио!!!Бебето страдало !Как 2 часа не го видя а Матеева докато погледнала тоновете го видя незнам!Воперационната бях разпрана не хоризонтално а на кестерме ,като взеха да вадят беба не да я изтеглят за главичката си заби лакета в ребрата ми чак извиках тогава се спря.Като взеха да ме шият Тончева му вика КАКВО ПРАВИШ БЕ ДОКТОРЕ а той НАЛИ ТРЯБВА ДА ИМА РАБОТА И ЗА ПЛАСТИЧНИТЕ ХИРУРЗИ!!!!!??????????Направо вече съвсем загубих ума и дума.Та в крайна сметка си осигорих в АГТ-о пропадане на влагалище след гинекологичен преглед красив белег и невропатия на крака -засегнали ми и нерв докато ме ровили!!!!В общи линии само кон не ме ритна.ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ!!!!!!!

# 684
  • Русе
  • Мнения: 659
KIS, това което си преживяла е ужасно.
По принцип там трябва да се ходи с предварително уговорен лекар - мое мнение е това.
А д-р Велков ми прилича на ветеринарен доктор повече отколкото на хуманен.

# 685
  • Мнения: 820
Истината е ,че ако не си платиш вАГТ-о няма гинеколози а патоанатоми ,които бъркат ,порят и кърпят като за умряло.Велков е типичен пример.Отидох за нормално раждане инямах разкритие Велков ми помогна -навря си пръста в матката ми .Напрово ми спря тока .След 2 часа ме прати да спя тъкмо се чудех какво ще правя цяла нощ без наблюдение и ново 20 щели да ми правят секцио!!!Бебето страдало !Как 2 часа не го видя а Матеева докато погледнала тоновете го видя незнам!Воперационната бях разпрана не хоризонтално а на кестерме ,като взеха да вадят беба не да я изтеглят за главичката си заби лакета в ребрата ми чак извиках тогава се спря.Като взеха да ме шият Тончева му вика КАКВО ПРАВИШ БЕ ДОКТОРЕ а той НАЛИ ТРЯБВА ДА ИМА РАБОТА И ЗА ПЛАСТИЧНИТЕ ХИРУРЗИ!!!!!??????????Направо вече съвсем загубих ума и дума.Та в крайна сметка си осигорих в АГТ-о пропадане на влагалище след гинекологичен преглед красив белег и невропатия на крака -засегнали ми и нерв докато ме ровили!!!!В общи линии само кон не ме ритна.ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ!!!!!!!

 Shocked Shocked Shocked

съчувствам ти  Hug

# 686
  • Мнения: 0
АЗ МУ ВИКАМ НЕ ВЕТИРИНАР , А СЛУЖИТЕЛ В ТРАНЖОРНА

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 17:18 от KIS

# 687
  • Мнения: 0
Аз по принцим мислех да бутна  на когото се падна  и отначало ми казаха ,
че ще родя в другата смяна .Икато ме подкараха към операционната ми дойде като гръм от ясно небе.Просто не вярвах ,че ми се случва.И мъжа ми доста го стресирах,както му бях казала лягай тази нощ няма да стане след час му звъня АЙДЕ ЧЕСТИТО.Хванал си такси и цъфнал пред АГТ-О с желани е да говори с някой доктор  отказали му.На сутринта Матеева ми цъфна на и ми се кара КАК МОЖЕЛО МЪЖА МИ ДА СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ЖЕНА СИ И ДА НАРУШИ  ВЕЛИКОТО  СПОКОЙСТВИЕ И ДА ГИ ИСКАРА ОТ ЧАРШАФИТЕ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А З И ВИКАМ ,ЧЕ МЪЖА МИ ИМА ЕДНА ЖЕНА И ВСЕКИ ДЕН НЕ И ПРАВЯТ СЕКЦИО ТЯ ПАК МИ СЕ ПЕНИ И СЕ ПРАВИ НА ВЕЛИКА                     Та питам аз тез доктори ако и мъжа ми не се интересува от мен КОЙ?

# 688
  • Мнения: 4 841
Това е ужасно, което си преживяла. Наистина много съжалявам. За съжаление това е действителноста в България. Аз останах много очарована от АГ Русе, но може би съм извадила и късмет. С момичетата, с които лежахме с изключение на една от тях, която си плати всички бяхме доволни от раждането. Аз съм на мнение, че като си платиш и малко се престарават над теб, а иначе те третират като една от всички и си действат както по принцип. Дали е редно или не това е друг въпрос.  

И мен ме натискаха по ребрата за да извадят бебето, което никак не беше малко (4,500кг) в следствие ми спря дъха, не можех да дишам и ми се схванаха адски раменете и ме заболяха гърдите от липсата на въздух, дори акушерката се учуди, но се случи. Акушерката ми говори през цялото време и ме масажира. Сметнах, че това е нещо нормално, което е възможно да се случи. След това не съм имала проблеми кой знае какви. Стандартните да речем само. Белегът ми е минимален и се вижда леко само и единствено поради моя мързел, понеже не се мазах редовно с кремчето, което ми изписа д-ра.

Наистина съжалявам за това, което си преживяла, но имаш шанс да си търсиш правата по съдебен път. Все пак се надявам ти и бебка да сте добре понеже това е най - важното.

# 689
  • Мнения: 0
Благодаря за разбирането но не го пиша за съжаление а други кандидат мамчета да имат на идея какво може да им се случи и да вземат мерки навреме не да спят като мене у гъбите.Макар ,че даването на рушвети за мен е много порочна практика .За какъв чеп плащаме една торба със здравни осигоровки и после ще се отнасят с родилките като към крави /а аз имам претенции на много послушен пациент/.Това се отнася за докторите еднъче акошерката ,която ме наблюдаваше беше много грижовна.А относно  правата трябват свидетели ,а да си чувала приказката гарван гарвану око не вади?

Общи условия

Активация на акаунт